Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Filipinai (Geografija | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-04-17 9
Vargu ar kada matėte kaip atrodo žemės drebėjimas po vandeniu, o dar mažesnė tikimybė, kad patys tai patyrėte. Tačiau Jan’as Paul’as Rodriguez’as su narų grupe nardydamas Filipinuose, ne tik su šia gamtos stichija susidūrė akis į akį bet dar ir nufilmavo.
(0) 2017-02-27 -4
Filipinų Dinagato salos pakrantėje praėjusios savaitės trečiadienio popietę vietos gyventojai aptiko mįslingo milžiniško jūrų gyvio liekanas. Padaro ilgis – net 4,5 metro.
(4) 2016-06-06 39
Dvi didžiausios pasaulio galybės – JAV ir Kinija – susikibo į žodžių dvikovą, artėjant lemiamam tarptautinio teismo sprendimui dėl Pekino teritorinių pretenzijų Pietų Kinijos jūroje.
(0) 2014-06-01 1
Cebu miesto zoologijos sodas Filipinuose turistams pradėjo organizuoti vieną keisčiausių pramogų. Tai - 6 metrų ilgio didžiulių Birmos pitonų (dar kitaip vadinamų - tigrinių pitonų) masažas. Klientas yra paguldomas, ant jo dedamos kelios gyvatės. Pitonai raitosi ir tokiu būdu masažuoja zoologijos sodo lankytoją.
(0) 2013-11-12 0
Supertaifūnui „Haiyan“ praslinkus per Filipinus, publikuojama vis daugiau vaizdo įrašų, kuriuose užfiksuotas jo siautėjimas. „Štai kaip supertaifūnas atrodo iš vidaus“, – vaizdo reportažą pristato CNN žurnalistas Andrew Stevensas.
(0) 2013-11-11 0
BBC duomenimis, supertaifūno Haiyan aukomis jau tapo daugiau nei 120 Filipinų gyventojų. Raudonojo kryžiaus duomenimis žuvusių gali būti dešimteriopai daugiau – iki 1200. Nors evakuota apie 1 mln. žmonių, o apie artėjančią stichiją perspėta 14 mln. gyventojų 37-iose provincijose, aukų išvengti nepavyko. Naujausiais duomenimis, nuo žemės paviršiaus taifūnas nušlavė Leitės salos Taklobano miestą.
(18) 2011-10-31 0
Filipinuose pirmadienį buvo pasveikintas vienas iš simbolinių septynmilijardųjų pasaulio kūdikių, kurio gimimas džiaugsmo šūksniais buvo sutiktas žiniasklaidos atstovais knibždėte knibždančioje Manilos valstybinėje ligoninėje. 2,5 kg mergaitė Danica May Camacho gimė sekmadienį, prieš pat vidurnaktį, Jose Fabellos ligoninėje, žybsint žiniasklaidos fotoaparatų blykstėms. Ji yra viena iš keleto visame pasaulyje tuo metu gimusių kūdikių, kuriems suteiktas simbolinis...
(15) 2011-08-15 2
Gudrus išradimas vargingiausiems Filipinų gyventojams atneša į namus šviesą – nereikia nei pinigų, nei lempučių su laidais.