Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Graikija (Geografija | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-12-28 16
<i>Aišku, kol tai buvo suprasta, prabėgo kone ketvirtis amžiaus. Bet dviems ožiukams ant tilto neprasikeičiant, kelio ir vilkui nėra.<br />Makedonijos premjeras pasirengęs atviram dialogui, gal
(0) 2015-07-09 11
Europos šalių lyderiai Graikijai suteikė laiko iki savaitgalio, kad būtų pasiektas susitarimas su skolintojais dėl finansinės pagalbos. Kitu atveju šaliai gresia bankrotas ir bankų griūtis. Naujienų svetainė cnbc.com pateikia įvairius scenarijus, kaip galėtų elgtis Atėnai išėjimo iš euro zonos atveju.
(2) 2014-09-02 10
Visoje Graikijoje keliaujant matyti alyvuogių giraitės. Šie medžiai, alyvuogės ir iš jų spaudžiamas aliejus jau seniai yra tapę neatskiriama šios šalies identiteto dalimi. Sofoklis, žymusis graikų dramaturgas ir savos šalies patriotas, gyvenęs V a. prieš Kristų, yra gražiai pavadinęs alyvuoges: „tai medžiai, kurie maitina mūsų vaikus“.
(0) 2014-08-14 7
Rugpjūčio 13-ąją sukako lygiai dešimt metų nuo 2004 metų Atėnų vasaros olimpinių žaidynių, kurios laikomos viena pagrindinių vėliau Graikiją užklupusios ekonominės krizės priežasčių. Nors 4 mln. gyventojų turintys Atėnai dabar gali džiaugtis naujais aplinkkeliais ir oro uostu, daug sporto bazių liko apleistos ir nenaudojamos.
(6) 2014-04-18 0
Tai, kas vyko trečiadienį Salonikų stadione "Toumba" (Graikija), labiau priminė ne aukščiausio lygio futbolo rungtynes, o apokalipsę.
(38) 2013-01-09 0
Po penkių finansų krizės metų rezultatai matyti tokie: Šiaurės Europa yra sveika dėl taupymo, o Pietų Europa kenčia dėl nenuoširdaus taupymo arba dar blogiau – dėl fiskalinio skatinimo. Vyraujantis Keinsizmo mąstymas buvo išbandytas ir jis įspūdingai žlugo, rašo Andersas Aslungas, Petersono tarptautinės ekonomikos instituto vyresnysis bendradarbis.
(48) 2011-10-05 6
Kas nors retkarčiais pažiūri žinias, žino, kad pastaruoju metu bene didžiausias ekonominis Europos ir didžiųjų pasaulio valstybių galvos skausmas yra Graikija. Jau kartą buvusi prie bankroto ribos ir išgelbėta, ši šalis ir vėl „užsispyrusi“ artėja ten pat. Ne gana to, pasirodo, ji visiškai nenori jai siūlomos pagalbos, rašo portalas ekonomika.lt.
(6) 2010-08-06 0
Naudodama programą „Google Earth“, Graikijos mokesčių inspekcija sugebėjo aptikti, kad realiai pastatytų ir užregistruotų nekilnojamojo turto objektų šalyje kiekiai skiriasi kelis kartus.
(29) 2010-08-03 0
Graikijoje saugumą užtikrinančių tarnybų atstovai pareiškė, kad ši šalis jau greitai gali pavirsti tikra „karo zona“, primenančia Italiją aštuntajame dešimtmetyje. Tuo tarpu anarchistinės teroro organizacijos perspėja turistus, kad šie gali tapti kitais taikiniais.