Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

JAV (Geografija | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2012-12-03 13
Nauji datavimo metodai atskleidė, kad Didysis kanjonas savo amžiumi gali prilygti dinozaurams.
(28) 2012-11-13 27
18 valstijų gyventojai pasirašė peticijas dėl pasitraukimo iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Kaip praneša radijas „Voice of Russia“, tik praėjus dienai po JAV prezidento rinkimų, Luizianos valstijos gyventojai užpildė peticiją, kurioje reikalaujama atsiskirti nuo Jungtinių Valstijų ir „sukurti savą vyriausybę“. Šiuo pavyzdžiu sekė dar 17 valstijų gyventojai.
(0) 2012-11-02 0
Praūžus uraganui Sandy JAV šiaurės rytuose degalinės pritrūko degalų – prie jų nusidriekė milžiniškos eilės nekantraujančių ir įpykusių amerikiečių. BBC informuoja, jog prie kai kurių Niujorko ir Naujojo Džersio degalinių netgi kyla muštynės dėl degalų. Valdžios atstovai ramina, kad degalų atsargos šalyje yra pakankamos, tačiau degalinių jos nepasiekia dėl uragano pridarytų nuostolių energijos tiekimo sistemoje.
(4) 2012-10-30 0
Uraganas „Sandy“ pasiekė rytinę JAV pakrantę. Kaip praneša AFP, uraganui pasiekus rytinę JAV pakrantę, jau žuvo mažiausiai 13 žmonių. Žmonės žuvo Niujorke, Naujajame Džersyje, Pensilvanijoje, Vakarų Virdžinijoje ir Šiaurės Karolinoje. Kanadoje uraganas nusinešė vienos moters gyvybę - ant jos nukrito vėjo nuplėštas reklaminis stendas.
(9) 2012-10-22 1
Ačiū Dievui, ne visi gyvena kaip amerikiečiai. Priešingu atveju, Žemė taptų beprotiškai ankšta. Iš tiesų, disproporcijos būdingos ne tik amerikiečių kūno konstitucijai. Nors jie sudaro tik 5 proc. žmonijos populiacijos, tačiau sunaudoja net 20 proc. pasaulio energijos, suvalgo 15 proc. pasaulio maisto ir į aplinką išmeta 40 proc. pasaulio šiukšlių.
(11) 2012-10-02 0
Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad reklamos agentūros vadovas, kokį seriale „Mad Men“ vaidina Jonas Hammas, ar įtakingas brokerių agentūros veikėjas, kurį filme „Volstritas“ vaidina aktorius Michaelas Douglasas, turėtų būti kiekvieno svajonių profesija. Vis dėlto laikai keičiasi ir praėjusio amžiaus aštuntajame dešimtmetyje patraukliomis buvusios profesijos šiandien nėra tokios žavingos, rašo portalas CNBC.
(40) 2012-09-26 1
Respublikonų kandidatas į Jungtinių Valstijų prezidentus Mittas Romney papildė savo neapdairių pasisakymų kraitį, iškeldamas klausimą, kodėl keleiviniuose lėktuvuose neatsidaro iliuminatoriai (arba kitaip, lėktuvo langai), rašo „The Telegraph“.
(3) 2012-08-28 2
Sekmadienio rytmetį Pietų Kaliforniją sudrebino daugiau nei 300 silpnų žemės drebėjimų „spiečius“, kurio seisminiai virpesiai buvo registruojami iki pat pirmadienio popietės. Žemės drebėjimai buvo jaučiami nuo Arizonos iki San Diego. Kas vyksta Kalifornijos gelmėse ir ar tai Kalifornijos gyventojams gresia kur kas rimtesniais nemalonumais?
(0) 2012-07-05 1
Jei viešite Amerikoje ir nepageidaujate pakliūti į tornadą, derėtų rinktis maršrutus po Vakarinę JAV dalį. „IDV Solutions“ pristatė bene vaizdingiausią JAV tornadų žemėlapį, kuriame užfiksuoti visi per pastaruosius 60 metų siautusių uraganinių viesulų takai, nuo kurių rytinė JAV pakrantė ir centrinė dalys – mėlynos net iki baltumo. Nieko nuostabaus, jog tose teritorijose rasti vietelę, kurios nebūtų siaubęs tornadas, pavyktų ne lengviau nei adatą šieno ku...
(0) 2012-05-21 2
Braiso kanjono nacionalinis parkas įsikūręs pietvakarinėje Jutos valstijos (JAV) dalyje. Šis kanjonas – ne visai tikras kanjonas. Tarp kalnų niekada netekėjo upė. Šis kalnų masyvas labiau primena didžiulį natūralų erozijos suformuotą amfiteatrą.
(9) 2012-05-11 0
Jau 50 metų degančių Centralijos (JAV) požemių ugniagesiams nepavyko užgesinti, o kaip sutramdyti ugnį nežino niekas. Amžinai degančiame mieste gaisras kilo paprasčiausiai deginant šiukšles ir tęsis, spėjama, dar kelis šimtus metų.
(2) 2012-04-24 0
Vakarinėje San Bernardino kalnų dalyje, netoli Los Andželą su Las Vegasu jungiančio kelio (Kalifornija, JAV), mokslininkai aptiko geologinę mįslę: milžiniškos viena ant kitos stūksančios uolos nepajudinamai balansuoja visai šalia žemės drebėjimais garsėjančio Šv. Andrejaus plyšio.
(6) 2012-04-18 0
Gali būti, jog vis aktualesnę antibiotikams atsparių bakterijų problemą padės išspręsti atrasta nauja tokių bakterijų rūšis. Izoliuoto Lečugilos urvo (Lechuguilla Cave) (Naujoji Meksika, JAV) gelmėse mokslininkai aptiko bakteriją, su kokia dar nėra susidūręs jokio žmogaus organizmas. Maža to, paaiškėjo, jog bakterija yra atspari daugeliui antibiotikų, nors jų poveikio niekad nėra patyrusi.
(9) 2012-03-16 0
„Žaliuoju Pragaru“ vadinama Niurburgringo trasa Vokietijoje – viena iš garsiausių lenktyninių trasų visoje planetoje. Ne tik todėl, jog joje vyksta galybė lenktynių – ten taipogi rengiamos naujų automobilių ir prototipų bandymų sesijos. Pasivažinėti joje savo automobiliais gali ir paprasti mirtingieji. Amerikiečių bendrovė „Speedway Motorsports“ nusprendė, jog amerikiečiams ši trasa yra per toli ir šalia Las Vegaso ketina statyti tikslią Niurburgringo žiedo ...
(1) 2012-03-16 0
Nauja varlių rūšis atrasta vienoje pačių triukšmingiausių pasaulio vietų – Niujorko mieste, skelbia livescience.com.