Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Kambodža (Geografija | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2019-08-02 68
Iš Vakarų šalių į Pietryčių Aziją buvo atgabentos plastikinių atliekų siuntos, bet šios šalys neketina tapti sąvartynu. Dabar šias atliekas siunčia atgal.
(2) 2010-02-25 0
Aaronas Cohenas Jonty Thern ir jos vyresniąją seserį Channy pirmą kartą sutiko 2005 metais dainuodamas karaoke Kambodžos miesto Batambango bare. Nuo to laiko jis kasmet sugrįžta susitikti su mergaitėmis.
(9) 2009-01-31 1
Kambodža šokiruos ir užburs. Ji – vienas įdomiausių, tragiškiausių ir sunkiausiai sveiku protu suvokiamų Azijos kampelių.
(2) 2018-11-05 -7
Praėjusią savaitę nedidelio ir nuošalaus Kambodžos kaimelio gyventojai pabudo nuo gana neįprasto – ir gana pavojingo – siurprizo: iš dangaus lijo metalo gabalais. Ir dar prieš dvi dienas oficialūs atstovai negalėjo patvirtinti, kas čia nutiko – kas, žinoma, iššaukė ir versijas apie nežemiškas jėgas.
(1) 2013-07-15 0
Senovės khmerų imperijos sostinės Ankoro žemėlapis pirmą kartą tikslinamas naudojant lazerio šviesą, pasitelkiant vietovės skenavimo (zondavimo) lazeriu iš orlaivio technologiją LIDAR (Light Detection and Ranging). Ši, palyginti nauja technologija, leidžia išanalizuoti net smulkiausius paviršiaus reljefus naudojant spalvinio kodavimo metodą.
(8) 2010-02-16 0
Singapūras kaltinamas pradėjęs „Smėlio karą“ prieš kaimynines salas – esą ši nedidelė valstybė perka iš kontrabandininkų smėlį, kurį jie naktimis kasa nuo kaimyninių salų pakrančių.