Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Keliaujantiems po pasaulį (Geografija | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-10-11 0
Tarybiniai laikais kalnakasiams Gruzijoje pakabinamų lynų keliai buvo vienintelis susisiekimas. Po 18 valandų pamainos jie susėsdavo į mažučius „metalinius karstus“, kurie gabendavo juos virš stačių kalnų šlaitų ir tarpeklių, supančių Čiaturos miestą.
(1) 2013-05-29 1
Tepui stalkalniai Venesueloje yra plokščiaviršūniai kalnai, stūksantys Pietų Amerikos Gvajanos aukštumose.
(1) 2013-03-21 2
Į pietvakarius nuo Argentinos sostinės Buenos Airių yra nedidelis miestelis Epecuen arba „Amžinasis šaltinis“. Tiksliau buvo. Nuo 1985 metų šis kurortas užlietas vandeniu. Tik 2009 metais potvynis pradėjo po truputį slūgti, rašo bild.de. Vaizdai iš šio miestelio – apokaliptiniai. Čia – atviri karstai, automobilių laužas, medžių stiebai. Viskas padengta druskos sluoksniu.
(0) 2013-03-17 0
Anglijoje mėgstantiesiems jūros teikiamus malonumus, o ir šiaip gamtos mylėtojams, einantiems į pajūrį paganyti akis po vandens platybes ir paklajoti vaizdingomis pakrantėmis dėl čia padažnėjusių žemės nuošliaužų reikia stengtis būti itin atsargiems. Pietvakarių Anglijos Dorseto grafystėje po gausių daugelį dienų trukusių lietų tokių pavojingų Lamanšo pakrantės ruožų atsirado ypač daug.
(0) 2013-01-28 3
Visi esame girdėję apie žmones, gyvenančius apleistose kasyklose, olose ar metro tuneliuose. O gal skaitėte knygą „Laiko mašina“ ir prisimenate morlokus, kurie gyveno po žeme? Dauguma žmonių nežino, kad požeminiai miestai ne tik egzistavo... daugeliu atvejų jie tiesiog klestėjo, informuoja Listverse.com.