Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Mauritanija (Geografija | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(10) 2012-03-27 2
Tarptautinėje kosminėje stotyje dirbantis olandų astronautas skriejant virš Sacharos dykumos nufotografavo garsiąją „Sacharos akį“, nežinomos kilmės geologinį objektą.
(2) 2011-03-25 1
Ar esate ką nors girdėję apie vadinamąją Richato struktūrą? Ji yra Afrikoje, Sacharos dykumos teritorijoje, priklausančioje Mauritanijai. Šis neįprastas jos paviršiaus darinys neretai dar vadinamas Afrikos akimi. Kodėl? Todėl, kad jis iš Žemės orbitos labai panašus į žmogaus akį. Labai labai didelę: jos skersmuo – beveik 50 kilometrų.
(16) 2010-10-13 0
Tam, kad būtų gražios ir ištekėtų, jaunos merginos Mauritanijoje, laikantis vietos papročių, yra per prievartą nutukinamos. Tačiau pastaruoju metu šalyje pradėta kovoti su šia praktika, teigiant, kad ji yra pavojinga moterų sveikatai.
(12) 2007-09-11 1
Kaip žmonija gali įminti Visatos mįsles, jei niekaip nesugiabame suprasti mus pačius supančios gamtos paslapčių. Mes jau ne kartą rašėme apie įvairius paslaptingus ir tuo pačiu nepaprastai žavingus negyvosios gamtos stebuklus, tačiau tai sunkiai išsemiama tema. Šįkart dar vienas tokiai kolekcijai puikiai tinkantis "stebuklas" - Sacharos dykumoje, Mauritanijos teritorijoje jau amžių amžius plytinti paslaptinga Rišat (Richate) teritorija. Jos paslaptis vis dar neįminta, ta...