Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Mianmaras (Birma) (Geografija | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2016-11-16 22
Mianmaro valstybinė žiniasklaida stebisi: šalies šiaurėje iš dangaus į nefrito kasyklą nukrito didelis metalinis objektas, turintis gana aštrų kvapą.
(29) 2013-06-01 0
Humoro jausmas tikrai nėra stiprioji diktatorių pusė, tačiau tai nekliudo drąsiems komikams juoktis iš jų – net jei anekdotas gali baigtis kalėjimu. Jų humoras tampa pasipriešinimo judėjimų dalimi ir vis labiau sulaukia tarptautinės bendruomenės dėmesio, praneša Vokietijos transliuotojas „Deutche Welle“.
(4) 2010-01-04 0
Mianmaro karinės oro pajėgos pasirašė sutartį, pagal kurią už 400 mln. eurų nuspirks rusiškų naikintuvų MiG-29. Už tokią sumą Mianmarui bus perduoti 20 naikintuvų, skelbia laikraštis „Vedomosti“ pasiremdamas šaltiniais Rusijos ginklų eksporto monopolistėje „Rosoboroneksport“.
(44) 2009-10-25 0
Irano ir Šiaurės Korėjos branduolinės programos, jau nekalbant apie riziką, kad prastai kontroliuojami Rusijos ir Pakistano branduoliniai ginklai gali atsidurti netinkamose rankose, kelia didžiulį nerimą. Tačiau prie branduolinio klubo siekia prisijungti dar kelios pasaulio valstybės. Jei joms tai pavyks, šis žingsnis gali turėti itin skausmingų pasekmių.
(31) 2009-08-03 0
Tailando laikraštis „Bangkok Post“ sekmadienį paskelbė strateginės ginkluotės tyrinėtojo Desmondo Ballo ir žurnalisto Philo Thorntono ataskaitą apie Mianmaro (anksčiau vadinta Birma) branduolinę programą. Ataskaitoje tvirtinama, kad jau nuo 2014 metų Mianmaras galės kasmet pasigaminti po vieną atominę bombą.
(2) 2009-03-28 0
Egzotiška, pati didžiausia valstybė žemyninėje Pietryčių Azijoje – Mianmaras, iki šiol labiau žinoma kaip Birma, yra iš tų šalių, į kurias turistai kol kas neplūsta. Mianmaro sieną, pasitinka rūškani veidai, ginklais žvanginantys pasieniečiai. Gatvės ir keliai pilni ginkluotų kariškių, savo įspūdžius pasakoja Valstiečių laikraščio žurnalistė, keliavusį po šį kraštą.