Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Mokslas » Geografija » Regionai
 
 

Regionai (Geografija | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(23) 2009-11-10 0
Pietų Korėjos karinis laivas apšaudė Šiaurės Korėjos laivą, kuris, kaip skelbia Seulas, be leidimo kirto šalis skiriančią demarkacinę liniją. Šiaurės Korėjos laivas taip pat atsakė šūviais, tačiau niekas nenukentėjo.
(4) 2009-11-09 0
Irane išbandyta dviejų pakopų implozija – į kovinio užtaiso vidų nukreipto sprogimo technologija, būtina kompaktiškam branduoliniam ginklui sukurti.
(6) 2009-11-06 0
Kitąmet Kinija ketina surengti robotų Olimpiadą. Taip tikimasi ne tik populiarianti inovacijas, bet ir skatinti kurti lankstesnius bei naudingesnius robotus.
(2) 2009-11-06 0
Manhatanas, centrinė didžiojo Niujorko dalis, iš šiaurės į pietus driekiasi per dvidešimt penkias mylias (keturiasdešimt kilometrų). Čia jungiasi visų tautų pastangos kuriant Naująjį pasaulį ir tuo pačiu palikti pėdsakai, bent tris kartus minintys ir Lietuvos vardą.
(23) 2009-11-05 0
Per pirmuosius 9 arešto mėnesius šnipinėjimu kaltinamas Guang-il Jungas buvo nuolatos mušamas stora medine lazda. Ant buvusio kalinio galvos matyti nuo sumušimų likę randai. Kalinį mušę prižiūrėtojai išmušė visus jo dantis ir net 4 metus vyras buvo visiškai bedantis.
(13) 2009-11-04 0
Ginklavimosi varžybos kosmose yra „istorinė neišvengiamybė“, pareiškė vienas Kinijos karinių oro pajėgų vadų Xu Qiliangas. Jo žodžiai žymi Kinijos pozicijos pokytį. Anksčiau Pekinas nuolatos pasisakydavo už kosmoso panaudojimą tik taikiems tikslams ir ragindavo susilaikyti nuo kosminių ginklavimosi varžybų.
(19) 2009-11-03 3
Etiopijoje atlikti tyrimai patvirtino, kad prasidėjo po ja esančių dviejų Žemės tektoninių plokščių atsiskyrimo procesas. Dėl to ateityje gali atsirasti naujas mūsų planetos vandenynas, tvirtina Ročesterio universiteto (JAV) geologai.
(11) 2009-11-02 0
Japonijos vyriausybė pradėjo vykdyti saulės elektrinių, įrengtų privačiuose namuose, mokyklose bei ligoninėse, savininkų skatinimo programą, pranešė „Kyodo News“.
(12) 2009-11-02 1
Dauguma žmonių veikiausiai atsakytų, kad palmės ir spindintis paplūdimys yra geriausia vieta pradėti kurti rojų žemėje. Tačiau realiame gyvenime valstybės, kurios užima pirmas vietas pagal ekonominius ir gyvenimo kokybės rodiklius, yra kiek šaltesnio klimato juostoje.
(4) 2009-11-01 1
Persikėlus į Berlyną iš mažesnio miesto gali apimti euforija. Žinoma, jei milijoninis miestas buvo tai, ko troškote. Ne tokia galinga mašina kaip Londonas, Niujorkas ar Tokijas, Berlynas vis dėlto turi tą pagrindinį globalaus megapolio bruožą: į save jis sutraukia pasaulį ir išlaiko jo įvairovę. Žinoma, ją pritaikydamas savo paviršiui ir savo ritmui.
(0) 2009-11-01 0
Baltarusijos pasieniečiai bus apginkluoti nepilotuojamais orlaiviais: pasak šalies valstybinio pasienio komiteto pirmininko pirmojo pavaduotojo Andrejaus Gorulko, pirmieji tokie lėktuvai bus nupirkti jau 2010 m. pradžioje.
(0) 2009-10-31 0
Vokietijos automobilių gamintojas „Audi“ deda daug vilčių į sparčiai augančią Kinijos rinką. Vokiečiai tikisi, kad ši Azijos šalis 2012 m. taps pagrindine „Audi“ rinka.
(16) 2009-10-31 1
Pasaulis aiškiai artėja prie elektra varomų automobilių. Bus reikalingi galingi, bet ne per daug dideli akumuliatoriai. O kinai turi raktą, be kurio talpių akumuliatorių gamyba nebus įmanoma.
(18) 2009-10-30 3
Selene, 23 metų mergina iš Aliaskos, augo gausioje šeimoje. Jos tėvai susilaukė aštuonių vaikų, ir visus juos nusprendė patys mokyti namuose. Mergina sutiko išsamiau papasakoti apie tai, kodėl ir kam to reikėjo, kaip sekėsi ir su kokiais sunkumais susidūrė. Tikimės, kad tai ne tik bus idomu skaitytojams, bet ir paskatins diskusijas apie mokymosi namuose privalumus ar trūkumus.
(0) 2009-10-27 0
Besivystančios valstybės rizikuoja prarasti galimybę pasinaudoti informacinių technologijų teikiama nauda, nes šios šalys neturi plačiajuosčio interneto ryšio infrastruktūros. „Nepakankama prieiga prie plačiajuosčio interneto ryšio neleidžia valstybėms pasinaudoti užsienio pramonės šakomis“, - teigiama Jungtinių tautų prekybos ir vystymo konferencijos (UNCTAD) metu.