Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Mokslas » Geografija » Regionai
 
 

Regionai (Geografija | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(20) 2010-11-30 3
Japonijos švietimo ministerija pirmą kartą per 30 metų pakeitė hieroglifų sistemą. Buvo pridėta nemažai naujų hieroglifų.Iš pirminio 1945 simbolių sąrašo buvo išbraukti 5 elementai, o pridėti 196 nauji hieroglifai.
(16) 2010-11-30 0
Prasidėjusi žiema Lietuvoje daugelį privertė nulipti nuo dviračių, o Kopenhagoje, kur jais važinėjama bet kokiu oru, pradedama pirmųjų pasaulyje greitkelių dviratininkams statyba.
(2) 2010-11-30 0
Vokietijos ir kitų šalių laikraščiai komentavo Rusijos ministro pirmininko Vladimiro Putino svajones apie bendrą Europos ir Rusijos laisvosios prekybos zoną. Bet, atrodo, tos svajonės svajonėmis ir liks, kol Rusija nesiims būtinų reformų pilietinės, skaidrių įstatymų saistomos valstybės link.
(6) 2010-11-29 0
Afrika daugeliui asocijuojasi su širdimi tiek dėl šio žemyno formos ir geografinės padėties Žemės rutulyje, tiek dėl to, kad vargingumu, nepritekliumi, skurstančiais vaikais ji sutirpdo širdis. Kiti lygina Afriką su vynuogių keke ne tik dėl žemyno pavidalo, bet ir dėl to, kad tai vienas turtingiausių gamtinių išteklių planetos žemynų. Iš tiesų Afrikos unikalumas slypi tame, kad ji yra ir viena, ir kita, ir ne tik tai, o dar daug daugiau.
(8) 2010-11-29 0
Atokios Kinijos dalies kaimo gyventojų genetiniai tyrimai parodė, kad beveik dvi trečiosios jų DNR grandinės dalys yra kaukazietiškos kilmės. Šis faktas parėmė teoriją, kad jie gali būti kilę iš dingusio romėnų karių legiono.
(3) 2010-11-26 0
Dvi dienas Portugalijos sostinėje vykęs NATO šalių viršūnių susitikimas įtiko, kaip sakoma, „ir mūsiškiams, ir jūsiškiams“. Tokių susitikimų dalyviai gal per lengva ranka juose priimamus sprendimus pakrikštija istoriniais, tačiau Aljanso sesija Lisabonoje netikėtai pradžiugino tiek šiapus, tiek anapus Atlanto. Tiktai tie akcentai buvo sudėlioti kitur...Naujos garantijos Baltijos šalims
(17) 2010-11-26 0
Likus keliems mėnesiams iki G20 viršūnių susitikimo, Kinijai buvo priklijuota šmėklos etiketė – šalis tapo sunkiai suvaldomų problemų, su kuriomis šiuo metu susiduria daugelis pasaulio ekonomikų, atpirkimo ožiu. Tarp šių problemų – nedarbas, prekybos disbalansas ir manipuliavimas valiuta.
(0) 2010-11-25 0
Į Didžiąją Britaniją iš Europos Sąjungai nepriklausančių šalių atvykstančių imigrantų skaičius bus sumažintas iki 21 700 žmonių per metus, tačiau ketinama taikyti išimtis, antradienį pranešė Britanijos vidaus reikalų sekretorė Teresa Mei (Theresa May), kuria remiasi naujienų kanalas „Sky News“.
(7) 2010-11-25 3
Kokios asociacijos galėtų kilti užkalbintam nūdienos vakarų pasaulio gyventojui, paklausus jo, kaip jis įsivaizduoja Irako sostinę Bagdadą? Civilių vakariečių, bent jau per pastaruosius dešimtmečius, Bagdade, ko gero, lankėsi ne tiek jau ir daug. Tad galima teigti, kad dabartinio Bagdado vaizdą mūsų sąmonėje suformavo žiniasklaida. Koks tas vaizdas, koks gi tas miestas? Ko gero, niūrus ir agresyvus nuo nesibaigiančio karo, raudonas nuo pralieto kraujo ir aukų, troškus ...
(18) 2010-11-22 0
Baltaodžiai britai Jungtinėje Karalystėje gali virsti mažuma iki 2066 metų, jei į šalį ir toliau plūs tiek imigrantų, teigia mokslininkai, kuriais remiasi britų dienraštis „The Daily Telegraph“.
(10) 2010-11-20 0
Didžiosios Britanijos policininkai dėl brangumo yra priversti atsisakyti bendravimo radijo ryšiu ir pereiti prie trumpųjų žinučių (SMS) siuntimo. Sklinda gandai, kad kiekviena limitą viršijanti radijo ryšio sekundė kainuoja 2 svarus sterlingų, praneša „Sify“.
(12) 2010-11-19 0
Korėjos Liaudies Demokratinėje Respublikoje (KLDR), kuri dažnai vadinama tiesiog Šiaurės Korėja, pradėta masinė 3G tinklo mobiliųjų telefonų gamyba. Manoma, kad per pastaruosius metus mobilaus ryšio vartotojų skaičius šalyje išaugo keturgubai, o dabar vietinis „Koryolink“ tinklas vienija apie 185 tūkst. abonentų.
(12) 2010-11-18 2
Pristatyta didžiausios pasaulyje raiškos - 80 Gigapikselių panoraminė Londono nuotrauka. Šis projektas buvo vykdomas šešias savaites, naudojant moderniausią kompiuterių programinę įrangą ir galingą „Fujitsu Celsius“ darbo stotį su dvigubu šešių branduolių centriniu procesoriumi ir 192 GB talpos RAM atmintimi.
(15) 2010-11-18 1
Pirmieji amerikiečiai Europą pasiekė penkiais šimtmečiais anksčiau nei Kristupas Kolumbas „atrado“ Naująjį pasaulį. Islandų šeimos genetinę kilmę tyrinėję ispanų mokslininkai įsitikinę, kad pirmasis amerikietis į Europą atvyko maždaug X amžiuje, o tai visais 500 metų anksčiau nei 1492 metais prasidėjusi K. Kolumbo atradimų kelionė.
(6) 2010-11-16 0
Fuyuhito Moriya’ai 39-eri su savo mama Youko gyvena labai mažame name. Vienas namo aukštas – trisdešimt kvadratų. Idėja pasistatyti nestandartinį namą kilo besižvalgant po automobilių stovėjimo aikšteles. Trisdešimt kvadratinių metrų jose skiriama vienam automobiliui. Nors gyvenant dviese mažose erdvėse iškyla nemažai nepatogumų, japonas džiaugiasi, kad jam pavyko įgyvendinti savo sumanymą ir tapti namo savininku.