Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Mokslas » Geografija » Regionai
 
 

Regionai (Geografija | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(10) 2010-09-27 0
Jie pasirodo ankstų rytą. Kinų kilmės vyrai ir moterys, tyliai besirikiuojantys prie „Apple“ parduotuvių Niujorke. Kartais jų eilė nusidriekia per visą kvartalą.
(1) 2010-09-27 0
Japonijos automobilių gigantas „Nissan Motor“ šios savaitės pradžioje pranešė vedantis derybas su savo partnere Kinijoje, bendrove „Dongfeng Motor Group“, dėl galimybės pastarajai perduoti kai kurias elektromobilių technologijas.
(1) 2010-09-23 0
Paryžius imasi neįprastų priemonių, siekdamas tapti „žalesniu“ miestu. Nuo šiol kiekvienas miesto gyventojas ir svečias nemokamai gaus gazuoto vandens. Miesto valdžia gyventojus tokiomis priemonėmis siekia ne atpratinti nuo raudonojo vyno, o skatina atsisakyti plastikinių butelių.
(21) 2010-09-22 0
Centriniame Šanchajaus parke skambant populiariai muzikai pensijinio amžiaus kinai sukasi valso ritmu. Jie pragyveno jau pakankamai daug ir jaučiasi nusipelnę gyventi gerai. Tokios jų viltys visai pagrįstos: šalis tampa vis turtingesnė ir ateities lūkesčiai Kinijoje kiekvieną dieną tik auga.
(31) 2010-09-21 0
Po šaltojo karo pabaigos pasaulyje liko viena didžioji valstybė – Amerika. Tačiau palengva Jungtinių Valstijų galia (taip pat ir dėl jų pačių avantiūrinių veiksmų) ėmė mažėti. Tuo pat metu Kinija ramiai augino ir tebeaugina ekonominius ir karinius raumenis, ir tai verčia kai kuriuos ekspertus ir politikus teigti, kad ateityje ji užims JAV vietą.
(8) 2010-09-20 0
Kinija griežtą vieno vaiko politiką pradėjo vykdyti dar 1980 m. Ir per paskutinius tris dešimtmečius šalis tikrai pasiekė stebėtinai gerų rezultatų…
(8) 2010-09-14 0
Prancūzijoje pirmadienį užregistruotas pirmas užkrėtimo Dengė virusu atvejis žemyne, netoli pietinio šalies miesto Nicos; todėl šiame regione imtasi naikinti uodus, kurie gali išplatinti šį virusą.
(15) 2010-09-14 0
Estijos gynybos ministerija parengė nutarimą, kuris palengvins daugkartinių leidimų įskristi į šalies oro erdvę NATO orlaiviams išdavimo tvarką, pirmadienį praneša laikraštis „Postimees“.
(3) 2010-09-14 0
Jau daugiau nei dešimt metų penkios valstybės - Rusija, Iranas, Azerbaidžanas, Kazachstanas ir Turkmėnistanas – neranda tinkamiausio sprendimo, kaip pasidalyti Kaspijos jūrą, kurios gamtiniai resursai neabejotinai sustiprintų kiekvienos iš jų ekonomiką.
(3) 2010-09-14 2
Pasak JT Plėtros programos, 90% Mongolijos žemės yra sausa ir jai gresia virtimas dykuma. Viena priežastis, žinoma, yra pasaulinis atšilimas, bet Mongolijos atveju tai taip pat yra kašmyro industrijos iškilimas. Mongolija yra antra didžiausia Kašmyro ožkų vilnos gamintoja po Kinijos, turinti 20% pasaulio rinkos.
(3) 2010-09-13 10
Borneo saloje esančiame Gunung Mulu nacionaliniame parke po žeme slepiasi ištisi urvų labirintai, kuriuos mokslininkai tyrinėja jau tris dešimtmečius ir kol kas galo šiems darbams nematyti. Paskui mokslininkus į šiuos urvus traukia nuotykių ieškotojai, ekstreamalaus laisvalaikio mėgėjai ir paprasti turistai.
(15) 2010-09-13 0
Pasaulis vis labiau gąsdinamas artėjančia maisto krize. Dar nesibaigė ekonomikos sunkmetis, o štai britų „The Financial Times“ perspėja, kad gresia antras per pastaruosius dvejus metus pasaulinis maisto stygius.
(9) 2010-09-12 0
Jei kada pagalvojote apie tai, kad elektromobilių gamintojams turėtų būti nelengva įtikinti vartotojus, įpratinių automobilių, pakeisti savo įpročius, tuomet turėtumėte džiaugtis, kad nesate Carloso Ghosno vietoje, rašo Allcarselectric.com.
(3) 2010-09-10 0
Šių metų gruodžio 2 dieną FIFA vykdomasis komitetas, posėdžiausiantis Ciūriche, nuspręs, kur bus rengiami 2018 ir 2022 metų pasaulio futbolo čempionatai. Pirmą kartą istorijoje labiausiai pasaulyje laukiamas ir žiūrimas sporto renginys gali įvykti Artimuosiuose Rytuose, nes rimtą paraišką pateikė Kataras. Vienas iš jo svarių argumentų – modernios ir itin aplinkai draugiškos sporto arenos.
(7) 2010-09-09 4
Rugpjūčio 5 dieną šalia Kopjapo miesto esančioje kasykloje įvykusi nelaimė, kuomet sugriuvo pagrindinis susisiekimo tunelis San Jose kasykloj, apie 700km į šiaurę nuo šalies sostinės Santjago, atrodė panaši į daugelį tokių tragiškų įvykių, kuomet gyvų šachtininkų nelieka. Su tokia mintimi susitaikė ir artimieji, kol galiausiai, po 17 dienų - rugpjūčio 22 d. paaiškėjo, jog darbininkai yra gyvi ir vis dar laukia išvadavimo iš požeminio kalėjimo.