Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Mokslas » Geografija » Regionai
 
 

Regionai (Geografija | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2010-08-06 0
Naudodama programą „Google Earth“, Graikijos mokesčių inspekcija sugebėjo aptikti, kad realiai pastatytų ir užregistruotų nekilnojamojo turto objektų šalyje kiekiai skiriasi kelis kartus.
(29) 2010-08-03 0
Graikijoje saugumą užtikrinančių tarnybų atstovai pareiškė, kad ši šalis jau greitai gali pavirsti tikra „karo zona“, primenančia Italiją aštuntajame dešimtmetyje. Tuo tarpu anarchistinės teroro organizacijos perspėja turistus, kad šie gali tapti kitais taikiniais.
(3) 2010-08-02 0
Indijos sostinė Naujasis Delis garsėja intensyviu eismu ir itin nedrausmingais vairuotojais. Agresyvus vairavimo stilius čia jau tapo norma: pažeidėjai važiuoja užsidegus raudonai šviesai, ignoruoja pėsčiųjų perėjas, naudojasi dviračių ar autobusų linijomis norėdami rasti laisvą pravažiavimą, rašo „International Herald Tribune“.
(3) 2010-07-29 0
Beveik pusė JAV gyventojų mano, kad imigracijos į jų šalį mastas turėtų būti mažinamas, rodo viešosios nuomonės tyrimų agentūros „Gallup“ antradienį paskelbti apklausos rezultatai.
(12) 2010-07-23 0
Ne tik Lietuvoje, bet ir atsinaujinančios energetikos srityje pirmaujančiose šalyse buriasi bendruomenės, kovojančios su vėjo, saulės ar biodujų jėgainių statybomis jų kaimynystėje. Tačiau danai žino, kad žaliąją energiją prisijaukinti įmanoma.
(9) 2010-07-23 0
Informacinė agentūra „Xinhua“ ir laikraštis „China Daily“ skelbia apie universitetų ir sertifikacijos centrų kompiuterinių tinklų „nulaužimą“ ir testavimo ar egzaminų balų didinimą siūlančių tinklalapių kiekio pagausėjimą.
(1) 2010-07-21 0
Senosios Europos perlas – Italija. Tai kraštas, į kurį mūsų žmonės dažniausiai važiuoja pasigrožėti įstabiais istoriniais miestais, paskanauti visame pasaulyje garsėjančių patiekalų, paspoksoti į genijų paliktas meno vertybes. O mes, gamtos mylėtojai, pabūkime maištininkai, atsiskirkime nuo minios ir keliaukime į tokias šios šalies vietas, kuriose sustoja laikas, galioja saviti dėsniai, o žmogus visada jaučiasi mažas.
(1) 2010-07-21 0
Naujoje ataskaitoje tvirtinama, kad pirmą kartą Kinija aplenkė Jungtines Amerikos Valstijas energijos suvartojime, skelbia Tarptautinė energetikos agentūra.
(5) 2010-07-21 0
Aukštai, Tibeto kalnuose, baiminamasi, kad čia pamažu nyksta senovinis gyvenimo būdas. Iš Kinijos į Tibetą plūsta naujovės, keičiančios šią mažytę šalį, ją modernizuojančios. Tačiau kai kurie tibetiečiai nuogąstauja, kad kartu griaunama ir unikali jų regiono tapatybė.
(0) 2010-07-19 0
JAV Nacionalinės vandenynų ir atmosferos administracijos (NOAA) ir Indonezijos mokslininkų vadovaujamos tyrimų misijos metu laivo "Okeanos Explorer" giliavandeniu zondu "Little Hercules" pavyko aptikti į šiaurę nuo Indonezijos Sulawesi salos esantį povandeninį 3,8km aukščio ugnikalnį.
(6) 2010-07-13 0
Indijoje iki 2050 metų gyvens beveik 200 mln. žmonių daugiau nei Kinijoje, pranešė pirmadienį šalies Nacionalinio gyventojų registro įgaliotinis C.Chandramoulis.
(7) 2010-07-09 0
Baimė būti išprievartautoms sulaiko vargingai gyvenančias Kenijos moteris nuo lankymosi viešuosiuose tualetuose. Tai savo ruožtu padidina susirgimo įvairiomis ligomis riziką, teigia nevyriausybinė organizacija „Amnesty International“.
(0) 2010-07-07 0
Dideliame aukštyje nuolat gyvenančių tibetiečių kraujas netirštėja ir lengvai perneša deguonį. Taip pasikeisti kalniečiams užteko vos 3000 metų.
(42) 2010-07-05 0
Irano prezidentas Mahmoudas Ahmadinejadas pasiekė, kad Iranas sulaukė naujų Jungtinių Tautų sankcijų. Papildomas sankcijas taip pat įveda Jungtinės Valstijos ir Europos Sąjunga. Tiesa, Turkija ir Brazilija už šias sankcijas nebalsavo, bet jos Jungtinėse Tautose neturi veto teisės, todėl Teheranas gavo vien šiokią tokią moralinę paramą, kuri vargu ar išves Iraną iš politinės, diplomatinės ir ūkio izoliacijos.
(25) 2010-07-05 0
Važiuodamas dulkinu pietinės Gazos dalies keliu susitikti su bene vaisingiausiu šios teritorijos meilužiu, pasiklydau. Sustojau pasiklausti kelio. „Ar žinai, kur gyvena Abu Talalas?“ – išrėkiau garsiai atsidaręs automobilio langą pakelėje stovinčiam berniukui. „Taip, jis mano senelis“, – atsakė šis.