Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Mokslas » Geografija » Regionai
 
 

Regionai (Geografija | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(22) 2011-09-09 0
Suomijos mokslininkai rekomenduoja uždrausti parduotuvėse pardavinėti alų ir kitus alkoholinius gėrimus, stipresnius nei 3,5 proc. Jų nuomone, toks žingsnis būtinas norint sumažinti mirčių nuo alkoholio skaičių, praneša „Reuters“.
(5) 2011-09-05 0
Las Vegasą kamuoja siaubingos pagirios. Na, jis neatsibudo viešbučio kambaryje su tigru už gretimų durų ir kūdikiu spintoje kaip panašaus pavadinimo filme. Galvosopis ekonominis. Gerais laikais Vegasas klestėjo labiau nei bet kuris kitas Amerikos miestas. Tačiau ir prasidėjusi krizė smogė skaudžiau.
(12) 2011-08-26 0
Peru miesto Kusko gyventojams vaizdo kamera pavyko užfiksuoti virš miesto skriejantį ir atmosferoje degantį objektą, kuris, kaip manoma, buvo meteoritas, praneša BBC. Degantis kūnas buvo labai aiškiai matomas šviesiu paros metu. Vietiniai gyventojai ir specialistai bando nustatyti, kur meteoritas galėjo nukristi.
(41) 2011-08-21 6
Stebuklingi išgijimai ir panašūs sunkiai paaiškinami įvykiai – jautri tema XXI mokslo ir technologijų amžiuje. Galbūt šiuos reiškinius stebuklingais galima pavadinti tik dėl šiuolaikinio mokslo žinių trūkumo, o kai kada ir dėl profesionalios apgaulės. Apie tai spręsti – ne mūsų kompetencija. Tačiau apsimesti, jog nieko tokio nevyksta irgi neišmintinga. Štai kad ir Lurdo stebuklingi išgijimai – jų tyrimams suburtos medikų komandos, o aiškumo nuo to nė kiek ne ...
(4) 2011-08-19 2
2010 metais Akmenės rajone lankėsi Varšuvos universiteto (Lenkija) mokslininkų grupė. Jų apsilankymas Šaltiškių triaso periodo molio karjere buvo nepaprastai sėkmingas – rasta senovinių roplių (Premaxillary) dantų ir kaulų liekanų.
(0) 2011-08-18 0
Nors kiekvienas gyvenamajame rajone dygstantis namas sulaukia tikros aplinkinių gyventojų pasipiktinimo lavinos, specialistų teigimu, mūsų miestai pernelyg išsibarstę. Tai reiškia, kad miestas driekiasi dideliame plote, jis pakankamai žalias, turi daug tuščių erdvių ir mažai gyventojų.
(7) 2011-08-17 1
Kinas daugiau nei 7 mėnesius konstravo, išleido krūvas pinigų – apie 320000 litų, – kad galėtų pasigirti namuose pasigaminęs tanką.Hao Jinxi iš Hangdžou, pietų Kinijoje esančios Džedziango provincijos sostinės, didžiuojasi savo rankomis pasigaminęs autentišką rusiško tanko T62 kopiją, rašo orange.co.uk.
(15) 2011-08-15 2
Gudrus išradimas vargingiausiems Filipinų gyventojams atneša į namus šviesą – nereikia nei pinigų, nei lempučių su laidais.
(14) 2011-08-10 14
Vargu ar bereikia sakyti, jog Peru Anduose besislepiantis „Prarastuoju inkų civilizacijos miestu“ vadinamas Maču Pikču yra vienas garsiausių pasaulyje istorinių, archeologinių ir, žinoma, turistinių objektų. Kas nenorėtų savo akimis pamatyti ir savo rankomis prisiliesti prie mistikos šydo gaubiamo istorinio miesto paslapčių…
(2) 2011-08-10 0
Užvakar buvo nulaužtas Sirijos gynybos ministro tinklalapis. Už tai atsakomybę prisiėmė „Anonymous” grupuotė. Kaip atsakas į tai, po kelių valandų buvo nulaužtas „AnonPlus” socialinis tinklas, kurį daug kas sieja su jau minėta grupuote.
(5) 2011-08-10 0
Panašu, jog Šiaurės Korėjos diktatoriaus Kim Jong-Il'o režimas sugalvojo naują būdą pasipinigauti: jo interneto pareigūnai pasamdė programišių grupę, sukūrusią automatinio žaidimo programas (vadinamuosius „botus“) populiariausiems interneto žaidimams ir taip juose uždirbinėja virtualius turtus, kuriuos vėliau parduoda kaimynams iš pietų, skelbia newscientist.com.
(1) 2011-08-10 0
Japonijos uostamiestis Nagasakis, kuris antradienį mini prieš 66 metus Antrojo pasaulinio karo pabaigoje įvykdytą šio miesto atominį bombardavimą, paragino pereiti nuo branduolinės energetikos prie atsinaujinančių energijos šaltinių.
(1) 2011-08-09 1
Pavasariais pamario ir paupių gyventojus gąsdinantys potvyniai per pastaruosius 50 metų sukėlė žalos už daugiau kaip 150 mln. litų. Aplinkos apsaugos agentūros (AAA) pareigūnai parengė preliminarų potvynių rizikos įvertinimą, su kuriuo susipažinti gali ir gyventojai.
(1) 2011-08-09 0
Brazilijoje pastaruoju metu buvo viršyta 1 gigavato energijos riba, generuojama iš vėjo jėgainių, o dar po kelių metų šią ribą planuojama padidinti daugiau nei 5 kartus. Brazilijos energetikai skaičiuoja, jog dabartinio vėjo jėgainių pajėgumo užtenka aprūpinti energija 1,5 mln. namų.
(14) 2011-08-08 1
Tarp Prancūzijos ir Vokietijos įsiplieskęs skandalas dėl žąsų kepenėlių pašteto gali nuskambėti per visą pasaulį. Tuo įsitikinęs vienos besipykstančios šalies ministras.