Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Mokslas » Geografija » Regionai
 
 

Regionai (Geografija | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2014-01-16 1
Didžiosios Britanijos mokslininkai Antarktidos salose (Antarktikoje) rado poledyninį tarpeklį, savo gyliu pralenkiantį Didįjį Kanjoną.
(0) 2014-01-10 1
Jelgavos rajone (Latvijos pasienis su Lietuva) medžiotojas sumedžiojo šakalą. Pranešama, kad anksčiau kaimyninės šalies miškuose šių plėšrių keturkojų nepasitaikydavo.
(2) 2014-01-10 -1
Stebėjimo kameros Brazilijoje užfiksavo, kaip motina pro langą išmeta savo vaiką – po kelių sekundžių jų namą praryja didžiulė smegduobė, skelbia news.com.au.
(6) 2014-01-10 -1
Teoriškai bandymas verdantį vandenį paversti sniegu labai smagus ir įspūdingas. Šią savaitę Amerikos Vidurio Vakaruose termometro stulpelis nukrito 35 laipsnius žemiau nulio – panašu, jog oro temperatūra šiam pokštui tinkama, skelbia smh.com.au.
(3) 2014-01-07 0
Šiųmečiai Trys Karaliai kai kam labiau priminė septynis brolius miegančius: ne viename Lietuvos kampelyje pliaupė šiltas lietus. Pasak klimatologų, temperatūrų kaita ir dažnėjančios klimato anomalijos rodo klimato šiltėjimą. Tą patvirtino ir JAV gamtos pokštus stebinti Niujorke gyvenanti lietuvė.
(5) 2014-01-06 0
Dalyje Jungtinių Amerikos Valstijų gali ateiti tokia žiema, kokios gyventojai nematė jau 20 metų. Tvnmeteo.tvn24.pl cituoja Amerikos sinoptikus, kurių teigimu, arktinės oro masės gali lemti, kad termometrų stulpeliai nukris net iki 50 laipsnių šalčio. Nuo ketvirtadienio dalį šalies kaustančios žiemos gniaužtus pajus net apie pusė JAV gyventojų.
(6) 2014-01-06 0
Pamirškite piratus, iškėlusius juodą vėliavą ir šaudančius iš patrankų. Šiandienos jūrų plėšikai – kitokie, tačiau ne ką mažiau pavojingi.
(19) 2014-01-02 1
Ko gero, neretas tautietis Jungtines Amerikos Valstijas įsivaizduoja ne tik kaip neribotų galimybių, bet ir kaip neribotos laisvės šalį. Tai dažnai deklaruoja ir patys amerikiečiai. Tačiau tikrovė yra ne visai tokia. Ar žinojote, kad Niujorke draudžiama ne tik rūkyti, į mokyklą neštis mobiliuosius telefonus, vežti maisto atliekas į sąvartynus, bet ir... transliuoti muziką garsiau nei 45 decibelai arba pernelyg garsiai klausytis muzikos savo ausinuku?