Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Vandenynų ir jūrų srovės (Geografija | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2015-02-03 14
Ar kada teko bėgti įbridus į vandenį? Ir kaip greitis? Iki Usaino Bolto pasiekimų turbūt toloka? Žinoma. :) Tačiau dabar yra šis režisieriaus Julie Gautier trumpametražis filmas. Filmas apie fantastiškais greičiais okeano dugnu lakstantį narą. Jis atrodo toks siurrealistinis ir neįtikėtinas, kad jį galima palaikyti montažu, klastote ar dar kokia nors gudrybe. Tačiau taip nėra. Viskas nufilmuota iš tiesų. Viskas nufilmuota Žemėje. Tiesa, ne ant žemės.
(5) 2013-05-31 0
Vandenynų srovės yra visus kontinentus supantis, kiaurą parą 365 dienas per metus veikiantis gėris. Kodėl jo neišnaudojus kaip alternatyvaus energijos šaltinio? Juk saulės, vėjo, bangų ir kt. energijos šaltiniai yra nepastovūs, o vandenyno srovės cirkuliuoja nuolatos.
(2) 2012-01-24 0
Arkties vandenyne daugėja gėlo vandens, dėl to gali atvėsti atvėsti orai Europoje, pranešė sekmadienį Britanijos mokslininkai.
(0) 2011-05-02 0
„Pamiršta“ vandenynų srovė netoli pietinio Afrikos kyšulio galėtų palaikyti šilumą Europoje net jei sunyktų Golfo srovė, teigia mokslininkai.
(11) 2009-08-08 1
Dėl pasaulinio atšilimo gali visiškai sustoti poliarinė dreifinė srovė – viena stipriausių šio vandenyno tėkmių, išsklaidanti Arktyje besikaupiančius teršalus.