Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Vengrija (Geografija | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-07-11 0
Svetainės NomadList.com tyrimo metu buvo ištirta daugiau nei 500 pasaulio miestų ir išsiaiškinta, kuriuose iš jų yra geriausias klimato sąlygų, pragyvenimo kaštų, saugumo bei bevielio interneto prieinamumo santykis, leidžiantis patogiai dirbti ir gyventi.
(1) 2016-06-25 13
Vengrijos Vakaruose esančiame kaime šiukšlininkai važiuoja ne sunkvežimiais, o vežimais, kuriuos tempia arkliai. Esą taip daryti yra žymiai pigiau, nei naudoti visiems įprastą atliekų surinkimo metodą, rašo BBC.
(5) 2015-08-31 6
Vengrijos vyriausybė skelbia baigusi statyti laikiną spygliuotos vielos tvorą pasienyje su Serbija, kuri turi sulaikyti pabėgėlius nuo nelegalaus patekimo į šalį, praneša agentūra AFP.
(0) 2015-04-01 13
Maskva sutiko Vengrijai skirti 10 mlrd. eurų paskolą, kuri bus suteikta šalies Pakšo branduolinės elektrinės vystymo projekto finansavimui. Branduolinę jėgainę Vengrijoje statys Rusijos valstybinė bendrovė „Rosatom“.
(0) 2012-07-20 0
Budapešto transporto bendrovė nutarė padėti miesto gyventojams ir svečiams įveikti spūstis, kuriose stringa automobiliai ir autobusai.
(6) 2012-03-23 0
Gerai, jei jų turi kaip šieno. Bet jeigu jie... pasenę? Na, suplyšę, sučiurę, sudėvėti – jau atitarnavę savo? „National Geographic“ parengė unikalų fotoreportažą apie tai, kokiu netikėtu energetiniu resursu Vengrijoje virsta piniginiai banknotai.
(3) 2009-11-14 0
Slovakija ir Vengrija - valstybės kaimynės. Abi tapo laisvos tuo pačiu metu, abi įstojo į Europos Sąjungą ir NATO - ir nekenčia viena kitos mirtinai. Mėto Molotovo kokteilius - butelius su degiuoju skysčiu - į ambasadas, būtinai susimuša per futbolo ar krepšinio rungtynes. Abiejų šalių prezidentai nesilankė vienas pas kitą jau 8 metus.