Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Vietovės: kalnynai, ugnikalniai ir t.t. (Geografija | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-10-23 -3
Tiršti dūmai uždengia dangų virš Ijeno kalno, o ore tvyro sudegusių degtukų kvapas. Iš Indonezijos Rytų Javos provincijoje veikiančio ugnikalnio vidaus sklinda nuodingos medžiagos, sunkiai suderinamos su žmogaus gyvybe: jos graudžia akis, degina plaučius ir ėda odą. Tačiau nuo 1968 metų Ijeno kalno sieros kasėjai drąsiai žengia į šį neprognozuojamą dujų debesų ir itin įkaitusių fumarolių labirintą, kad išgautų tai, ką vadina „velnio auksu“, ir nugabentų jį į pakalnę, skelbia „The National Geographic“.
(1) 2015-06-08 -6
Kai kurie pasaulio paplūdimiai yra labai gražūs, tačiau atostogos juose gali baigtis net mirtimi arba mistišku pradingimu, pasakoja legendos. Pristatome paplūdimių, į kuriuos kojos geriau nekelti, sąrašą.
(0) 2015-04-27 -7
„Google“ vykdomasis direktorius Danas Fredinburgas – vienas tų, kurie žuvo šeštadienį nuo Everesto nuslydus didžiulei sniego lavinai.
(9) 2015-04-20 -10
Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong-unas įkopė į aukščiausią šalies kalną ir jo viršukalnėje kariams pareiškė, kad žygiai pėsčiomis suteikia dvasinės energijos, kuri yra galingesnė už branduolinius ginklus, sekmadienį pranešė valstybinė šios izoliuotos komunistinės šalies žiniasklaida.
(0) 2016-03-01 -12
Jeigu pasaulį staiga ištiktų apokalipsė, yra net kelios vietos, kur galėtumėte rasti saugią užuovėją. Tiesa, toli nuo Lietuvos, tačiau apie šias šalis žinoti verta. „Businessinsider“ primena apie pasaulį sukausčiusias grėsmes.
(4) 2015-06-22 -22
Zonoje 51 (Area 51) ir nežemiška gyvybė egzistuoja sako NASA administracijos vadovas Charlesas Boldenas. Tačiau kur yra laikomi to įrodymai, vyras neprasitarė.