Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Vokietija (Geografija | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(48) 2014-12-20 81
Vokietijos gatves pastarosiomis savaitėmis nuspalvino šalies trispalvės ir plakatai su šūkiais „Mes – prieš religinį fanatizmą“. Vis daugiau vokiečių buriasi į judėjimą „Pegida“, kuris organizuotai protestuoja prieš imigrantus iš musulmonų šalių, rašo „The Washington Post“.
(40) 2014-08-22 73
Ar jūsų nesiutina amžinai prasmegę kanalizacijos šulinių dangčiai Lietuvos gatvėse, nuolatinis pakabos daužymas į juos ir slalomo apšilimo pratimus primenantis mėginimas tarp jų išlaviruoti? Daugeliui lietuvių atrodo, kad tai – nepataisomas sovietinis reliktas, su kuriuo reikia paprasčiausiai susitaikyti ir nekreipti į tai dėmesio. Verčiau tą dėmesį sutelkti į didžiąsias duobes. Ir pėsčiuosius. Tačiau vokiečiai apie tai turi visai kitą nuomonę.
(0) 2014-07-09 5
Vokietijos kanclerė Angela Merkel baigia 3 dienas trukusį vizitą į Kiniją. Abi šalys jau pasirašė milijardinius kontraktus automobilių pramonės, aviacijos ir kitose srityse, o antradienį Vokietijos vyriausybė vadovė turėtų pasakyti kalbą viename garsiausių Pekino universitetų.
(3) 2014-06-05 7
„Per pastaruosius trejus metus Vokietijoje buvo parduota beveik 10 mln. naujų lengvųjų automobilių, todėl Vokietija yra tarp dešimties didžiausių automobilių rinkų pasaulyje. Gamintojams yra itin svarbu suprasti, kokie kriterijai klientams yra svarbiausi renkantis automobilį“, – JAV automobilių rinkos tyrimų instituto „J.D. Power“ atstovas Axelis Sprengeris.
(41) 2014-01-29 0
Antro pagal dydį Vokietijos miesto Hamburgo vadovai planuoja, kad po dvidešimties metų mieste neliks nuosavų automobilių.