Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Mokslas » Geografija » Regionai » Azija » Kinija
 
 

Kinija (Geografija | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2013-12-20 4
O kaip į jį įlips ir iš jo išlips keleiviai? Labai paprastai.
(0) 2013-11-20 3
Vidinės Mongolijos autonominiame regione (Kinija), dykumoje į šiaurės vakarus nuo Baotou miesto esančiame Kinijos kariuomenės artilerijos bandymų poligone, bendrovės „Astrium“ žvalgybinis palydovas nufotografavo neįprastai didelį 33 metrų ilgio artilerijos ginklo fragmentą. Šalia matomas ir kiek mažesnis 25 m ilgio pabūklas, pranešė „Janes.com“.
(0) 2013-11-18 0
Kinija sušvelnins itin prieštaringai vertinamą politiką, daugumai šeimų leidžiančiai turėti tik vieną vaiką, praėjusią savaitę pranešė valstybinė žiniasklaida.
(0) 2013-11-18 0
„Bet kurios technologijų organizacijos vadovas turi gerai išmanyti inžinerijos mokslus“, – sako pasaulinės mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų ekspertas profesorius Maxas von Zedtwitzas. Neseniai paskaitų ciklą „Globalių mokslo tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) ir inovacijų valdymas“ Kauno technologijos universitete (KTU) skaitęs mokslininkas pateikė vertingų lyderystės įžvalgų.
(13) 2013-10-30 0
Tibete tibetiečiai tapo mažuma. Į uždarą regioną, valdomą Kinijos, gali patekti tik specialiai atrinkti užsienio žurnalistai, diplomatai ir keletas akylai prižiūrimų turistų. Atrodo, jog Tibeto tautos siekis išsaugoti savo nepriklausomybę arba bent gauti aiškiai apibrėžtą autonomiją, šiuo metu, yra įstrigęs aklavietėje, dėl Kinijos atsisakymo vesti bet kokias derybas. Tokius faktus vakar vykusios žmogaus teisių kino festivalio „Nepatogus kinas“ diskusijos metu bėrė jos dalyviai.
(1) 2013-10-22 0
Šiaurės Kinijos Heilongdziango provincijos sostinėje Charbine pirmadienį susidarė toks tirštas smogas, kad miestas buvo priverstas uždaryti greitkelius ir mokyklas. Manoma, kad dėl smogo kaltas prasidėjęs šildymo sezonas.
(0) 2013-10-03 3
Nuotykių ieškotojai netikėtai užklydo į neįtikėtino dydžio ir erdvumo urvą, kuriame, kaip paaiškėjo, egzistuoja savarankiška orų sistema – su nuosavais debesimis ir rūku fantastiškose požeminėse erdvėse tarp uolienų. Speleologai šioje urvų sistemoje lankėsi pirmą kartą – iki šiol ji nebuvo atrasta.
(3) 2013-08-16 0
Kinijos zoologijos sodas pateko į nepatogią padėtį, kai jo gyvūnas, pristatomas kaip Afrikos liūtas, pradėjo loti.
(2) 2013-08-15 0
Šešerius metus ant daugiabučio stogo iš akmenų prabangią vilą statęs kinas bus priverstas ją nugriauti. Pekino valdžia medicinos verslo magnatui nurodė per 15 dienų nugriauti ant 26 aukštų pastato suręstus privačius apartamentus, skelbia „The Telegraph“.
(0) 2013-08-01 0
Šių metų liepos mėnuo Vokietijoje yra karščiausias per 130 metų, skelbia „Die Welt“. Po keleto dienų atokvėpio, kai Vokietijoje kai kur praūžė audros ir atgaivino lietus, pakeliui dar viena karščio banga iš Sacharos. Karščio rekordai fiksuojami ir Lenkijoje. Pirmadienį Lenkijos sostinėje Varšuvoje termometrai rodė 35,9 laipsnius karščio. Tai pastarųjų dviejų dešimtmečių karščio rekordas. Didžiausi karščiai fiksuojami ir Šanchajuje, liepos mėnesis čia – karščiausias per 140 metų.
(0) 2013-07-31 0
Kinai planuoja pastatyti Rusijos kurorto Sočio „kloną“, kuris į Kiniją turėtų privilioti dar daugiau turistų iš Rusijos.
(4) 2013-07-17 0
Ne, jūsų akys tikrai neapgauna. Ir tai ne joks triukas su nuotraukų redagavimo programa „Photoshop“. Šios aiktelėti iš nuostabos priversiančios nuotraukos įamžino unikalų techninį procesą, vadinamą dumblo išleidimu, rašo huffingtonpost.com.
(1) 2013-07-15 0
33 mlrd. eurų – tiek turėtų kainuoti ilgiausio pasaulyje tunelio po vandeniu statybos, kurias planuoja Kinija. Tunelis būtų dvigubai ilgesnis nei iki šiol egzistuojantis povandeninis tunelis Japonijoje, skelbia „Die Welt“.
(5) 2013-07-11 0
Kashgaro miestelio gyventojai nešiojamųjų kompiuterių, išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ir kitokios technikos iš vietinės elektronikos parduotuvės gali įsigyti atsiskaitydami avimis.
(8) 2013-07-10 1
Žmonės, kurie važiuoja į Rytus ieškoti Dievo, gali ten ir nevažiuoti, nes nieko kita, ką turi patys čia ir dabar, ten tikrai nesuras. Taip teigia vienas garsiausių Europoje japonų kultūros žinovų, Talino universiteto profesorius Reinas Raudas, laisvai kalbantis lietuviškai ir dar 20 kalbų.