Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Mokslas » Geografija » Regionai
 
 

Regionai (Geografija | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(50) 2012-11-07 1
Siaubingos, tikromis katastrofomis virsti galėjusios, tačiau laimingai pasibaigusios avarijos. Situacijos tokios, kokių nepamatysi nė šiurpiausiuose kaskadininkų triukuose. Tokių Rusijos keliuose pastaruoju metu – ne viena ir ne dvi. Maža to, visos dramos – nufilmuotos lyg ant delno.
(45) 2012-01-13 0
Šiaurės Korėjos gyventojai, kurie neapsipylė ašaromis sužinoję apie diktatoriaus Kim Čen Iro (Kim Jong Il) mirtį, buvo nubausti – jie turės praleisti iki 6 mėnesių pataisos darbų namuose, praneša express.co.uk.
(41) 2012-07-16 -1
2035 metais Europoje gali įvykti didelių pokyčių: Europos vienybė nusilps, Vokietijos įtaka išaugs, o Estijos Narvos rajonas bei rytų Latvija su Daugpiliu centre gali atitekti Rusijai. Tokias prognozes pateikė Rusijos filosofijos mokslų daktaras Igoris Lesevas, remdamasis, kaip jis pats skelbia, „atvirais CŽV šaltiniais“, skelbia ves.lv.
(40) 2012-09-26 1
Respublikonų kandidatas į Jungtinių Valstijų prezidentus Mittas Romney papildė savo neapdairių pasisakymų kraitį, iškeldamas klausimą, kodėl keleiviniuose lėktuvuose neatsidaro iliuminatoriai (arba kitaip, lėktuvo langai), rašo „The Telegraph“.
(39) 2012-03-26 0
Praėjusią savaitę Šiaurės Amerikos žemyne buvo sumušti orų temperatūros rekordai. Dalį JAV ir Kanados netikėtai užplūdo karščių banga – vidurvasario kaitra tvyrojo teritorijoje tarp Didžiųjų Ežerų ir Atlanto vandenyno. Tuo tarpu Oregono valstijoje tomis dienomis buvo užfiksuotas kitas meteorologinis rekordas – didžiulis sniego kritulių kiekis. Kas vyksta Šiaurės Amerikoje?
(37) 2012-01-24 0
Įsivaizduokite vietą, kur visi turi teisę į nemokamą būstą, nemokamą mašiną ir nemokamą sveikatos priežiūrą. Viename Kinijos kaime tai tapo realybe. Galvijai, kuriuos tikėtumėtės pamatyti Kinijos kaimuose, greičiausiai trauktų vežimus ar artų laukus. Tai nebūtų gyvūnas, padarytas iš tonos aukso. Tačiau tokia karvė stovi 60-ajame 328 metrų aukščio dangoraižyje Huaxi – turtingiausiame Kinijos kaime.
(34) 2012-04-21 0
„Ishinomaki Hibi Shimbun“ yra nuo 1912-ųjų leidžiamas regioninis Japonijos laikraštis. Per šimtmečio gyvavimo istoriją jis tik vieną savaitę buvo ne spausdinamas, o rašomas ranka: pernai kovo 11-ąją be elektros likusi laikraščio redakcija griebėsi rašiklių ir ant paprastų popieriaus lapų ėmė rašyti, kas įvyko.
(34) 2012-09-12 0
Irano prezidentas Mahmudas Ahmadinedžadas (Mahmoud Ahmadinejad) neseniai apkaltino valstybės priešus užsiundžius ant Irano sausrą – neva virš šios šalies kažkokiu būdu išvaikomi lietaus debesys. „Priešai naikina debesis, kurie keliauja link mūsų šalies, – šalies prezidentą cituoja Reuters. – Tačiau tai yra karas, kurį mūsų šalis laimės.“
(33) 2012-12-06 7
Dėl valstybės ekonominio stiprėjimo ir vieno vaiko politikos kylanti kinų darbo kaina paskatino pramonės atstovus kai kuriems darbams ne samdyti žmones, o pirkti robotus.
(30) 2012-01-09 5
Viena spalvingiausių motociklų pasaulio asmenybių neabejotinai yra mistiškasis Motociklininkas-Vaiduoklis (angl. – „Ghost Rider“) iš... santūriosios Švedijos. Herojizuoti šio kelių antipodo nereikėtų – ant savojo „plieninio rosinanto“ šis veikėjas keliuose yra prikrėtęs tiek pavojingų eibių, jog jos vos telpa į penketą DVD plokštelių. 300 km/h greitis važiuojant ant galinio rato, policijos ekipažų vedžiojimas už nosies, savižudiški mėginimai Švedijos ...
(29) 2012-12-18 3
Švedijoje gauti šimtai skundų dėl prastos „Coca-Cola“ kokybės – pirkėjai skundžiasi, kad gėrimai smirdi, praneša „The Local“. Policija pradėjo tyrimą dėl galimo apnuodijimo.
(28) 2012-11-13 27
18 valstijų gyventojai pasirašė peticijas dėl pasitraukimo iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Kaip praneša radijas „Voice of Russia“, tik praėjus dienai po JAV prezidento rinkimų, Luizianos valstijos gyventojai užpildė peticiją, kurioje reikalaujama atsiskirti nuo Jungtinių Valstijų ir „sukurti savą vyriausybę“. Šiuo pavyzdžiu sekė dar 17 valstijų gyventojai.
(24) 2012-09-21 2
Netikėtai spartus Arkties jūrinio ledo tirpimas gali turėti nenuspėjamų pasekmių visai planetai, tvirtina pasaulinį pavojų skelbiantys ekspertai.
(24) 2012-01-05 10
Dramatiškame vaizdo siužete liudininkui pavyko užfiksuoti, kaip „Mirties keliu“ (isp. – „Camino de la Muerte“) vadinamas kelias Andų keliuose pasiglemžia naują savo auką – prarajon nusirito dar vienas autobusas.
(23) 2012-07-30 0
Vis daugiau Vokietijos miestų gyventojų atsisako automobilių. Miestuose, kurių gyventojų skaičius viršija pusę milijono žmonių, tik trečdalis gyventojų turi nuosavus automobilius. Tokias tendencijas lemia gerai išplėtota visuomeninio transporto sistema.