Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mokslas » Įdomusis mokslas

Elonas Muskas visai pašėlo: paviešino pirmąją savo sukurtą dainą – tai štai kaip dainuoja Elonas, kuris jau lyginamas su DJ Tiesto (dainos įrašas, Foto)

2020-02-01 (3) Rekomenduoja   (38) Perskaitymai (55)
    Share

Milijardierius ir keleto technologijų kompanijų vadovas Elonas Muskas į „SoundCloud“ įkėlė savo sukurtą dainą – „Don‘t Doubt ur Vibe“. EDM (elektroninei šokių muzikos) dainai žodžius parašė pats Elonas Muskas ir ją atliko. Socialinių tinklų vartotojai Eloną jau lygina su DJ Tiesto.

Šią savaitę Elonas įžengė ir į muzikos pasaulį. Kiek yra žinoma, tai pirmasis jo muzikinis kūrinys, išvydęs dienos šviesą.

Elonas netgi savo „Twitter“ paskyroje pasikeitė vardą į „E‘D‘M.“

„Aš parašiau dainos žodžius ir pats ją atlikau!!“, - rašo Elonas Muskas socialiniame tinkle „Twitter“ ir dalijasi nuotraukomis iš įrašų studijos.

Kai kurie socialinių tinklų vartotojai Eloną jau pradėjo lyginti su visame pasaulyje puikiai žinomu didžėjumi Tiesto, o dar kiti teigė, kad dabar Elonui beliko padaryti tik vieną dalyką – tapti „Geležiniu žmogumi“. Čia turima galvoje Roberto Daunio jaunesniojo „Iron Man“ filme įkūnytą personažą.

Dar viena įdomi detalė, kad „SoundCloud“ įkeltos dainos paveikslėlyje matome skriejantį „Cybertruck“ elektrinį pikapą, o jo fone raudoną planetą. Tikriausiai Marsą.

Elonas dažnai mėgsta visokias užuominas, tad gal čia norima pasakyti, jog „Cybertruck“ keliaus į Marsą? Iš Elono visko galima tikėtis.

Tai kaip gi skamba toji Elono daina? „Don‘t Doubt ur Vibe“ dainą galite perklausyti čia.

Nežinia ar Eloną šiai dainai įkvėpė jo mergina, muzikantė Grimes, bet kai turi keletą sėkmingų technologijų kompanijų ir sukaupęs 37 mlrd. JAV dolerių turtą, gali daryti praktiškai viską, ką tik nori – viešai rūkyti žolę ir iš to daryti pokštus, Los Andželo gatvėmis važinėtis su futuristiškai atrodančiu „Cybertruck“ bei kurti muziką.

O ka jūs manote apie Elono dainą? Ar su tokiu kūriniu pavyktų užkariauti didžiausiuose pasaulyje muzikos festivaliuose, kaip „Tomorrowland“ bei „Glastonbury“, dalyvaujančių žmonių širdis?

Verta skaityti! Verta skaityti!
(61)
Neverta skaityti!
(23)
Reitingas
(38)
Komentarai (3)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Kiti tekstai, kuriuos parašė Darius Verbickas
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
56(0)
37(0)
31(0)
26(0)
24(0)
21(0)
20(0)
19(0)
15(9)
13(4)
Savaitės
93(1)
80(0)
70(5)
Mėnesio
93(0)
83(5)
78(6)