Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mokslas » Įdomusis mokslas

Šis neįgaliojo vežimėlis telpa ant bagažo lentynos lėktuvo salone - susilanksto net ratai (Video)

2021-02-12 (0) Rekomenduoja   (4) Perskaitymai (330)
    Share

Vokiečių išradėjas Andrea Mocellinas iš naujo sukūrė ratą. Ir tai iš tikrųjų yra svarbus išradimas. Štai naujas Mocellino kūrinys - lėktuvo salono bagažo lentynoje lengvai telpantis neįgaliojo vežimėlis „Revolve Air“.

Neįgalieji kaip ir visi kiti žmonės nori keliauti, judėti, mokytis ir daug pamatyti. Ir, aišku, vežimėliai jiems yra labai svarbūs. Klasikinio neįgaliojo vežimėlio problema yra ta, kad jis sunkiai kur nors telpa. Taip, šiuolaikiniai neįgaliojo vežimėliai yra sulankstomi, bet net ir tada išlieka labai dideli.

„Revolve Air“ yra kitoks. Mocellino kūrinys pasižymi itin lengvomis medžiagomis ir labai praktišku dizainu. Šis neįgaliojo vežimėlis neturi įprasto rėmo - standumo ir tvirtumo jam suteikia sėdynės modulis, kuris kartu yra ir sulankstyto vežimėlio korpusas. Tačiau, aišku, didžiausia inovacija yra ratai.

 

61 cm ratai aukščio ratai įprastai sunkiai telpa traukinių, autobusų ir lėktuvų salonuose. Tačiau Mocellino 2018 metais pristatyti ratai yra sulankstomi - jie susiskleidžia tarsi skėtis. Mocellinas norėtų tuos ratus matyti ant dviračių ir net motorolerių, bet, aišku, jie labai praverstų ir neįgaliesiems.

Sulankstytas „Revolve Air“ tampa 60 % mažesniu. Jis telpa lėktuvų bagažo lentynose, po sėdynėmis, ant grindų net ir mažame automobilyje. Be to, jis yra pakankamai lengvas, kad būtų panešamas viena ranka.

 

Sulankstomi „Revolve“ ratai daug kam pasirodys keisti - kas nutinka su padanga? Padanga irgi yra sulankstoma, todėl ji nėra pripučiama. Vietoje to, ji yra užpildyta specialia sintetine puta, kuri užtikrina naudotojo patogumą.

Mocellinas tikisi, kad „Revolve Air“ bus sertifikuotas 2022 metais. Šiuo metu planuojama, kad šis vežimėlis kainuos apie 2000 eurų. Tačiau taip pat tikėtina, kad jie būtų nuomojami kelionėms.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(4)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(4)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai
Su turiniu susijusios žymės:

Įdomiausi

Paros
60(9)
26(0)
24(0)
23(0)
22(0)
18(0)
15(0)
13(0)
Savaitės
75(0)
61(2)
59(0)
54(0)
51(4)
Mėnesio
109(9)
108(14)
82(0)
75(0)