Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Mokslo populiarinimo konkursai (Įdomusis mokslas | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-01-22 7
Prieš kiek daugiau nei mėnesį baigėsi septintasis mokslo populiarinimo konkursas. Šešiolika darbų varžėsi dėl vertintojų ir skaitytojų dėmesio, o dabar jau turime visus balsus ir galime paskelbti nugalėtojus!
(14) 2015-12-17 -18
Turbūt dažnas, kuris yra kokios nors mokslinės disciplinos specialistas, sunkiai begali nulaikyti šypseną, kai žmonės, kurie su jo tyrimų sritimi yra menkai susipažinę, imasi šią sritį kritikuoti ir dalintis įvairaus pobūdžio išvedžiojimais kurie neturi su realybe nieko bendra (turbūt dažnas gamtamokslininkas buvo sutikęs kreacionistą teigiantį, kad evoliucijos teorija yra melas).
(0) 2014-05-23 9
Pirmoji Lietuvoje mokslinių vizualizacijų paroda „Art in Science“ (liet. menas moksle) tapo puikia galimybe šalies mokslininkams atrasti grožį savo laboratorijose. Nors, kaip teigė projekto sumanytojai, menas ir mokslas paprastai yra suprantami kaip skirtingi ir visiškai nesusiję dalykai, meniškų detalių paieškos moksle tyrėjams tapo nesudėtinga užduotimi.
(8) 2013-12-02 0
Domiesi mokslu?
Seki naujienas apie visokiausius išradimus ir atradimus?
Nori kitiems papasakoti apie savo mėgiamą sritį?
Jei taip, tuomet šis konkursas – kaip tik tau!
(0) 2013-10-07 0
Mąstydami apie mokslo ir meno ryšį (o jis tikrai yra), iš principo turėtume kelti klausimą ne kaip šios dvi disciplinos yra susijusios, o kur. Kad ir kaip keistai skambėtų toks klausimas, atsakymas į jį yra – žmogaus smegenyse.
(0) 2013-09-11 0
Rugsėjo 1-18 dienomis skelbiamas internetinis balsavimas už gražiausias ir įdomiausias Lietuvos mokslininkų mokslines vizualizacijas.
(0) 2011-10-21 0
Internetinis portalas „YouTube“ ir kompiuterių gamintoja „Lenovo“ kartu pradėjo pasaulinį projektą, kurio tikslas yra skatinti jaunuosius mokslininkus kurti eksperimentus, kurie vėliau galės būti atlikti kosmose, rašo portalas „Gizmag“.