Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Pažintiniai straipsniai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Pagal komentarų kiekį

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-05-17 17
Retas kuris šiais laikais gali pasigirti nežinantis, kas yra nemiga. Dažniausiai nemiegame dėl dieną patirto streso, įkyrių minčių ar pervargimo, tačiau neišsimiegoję kitą dieną jaučiamės dar blogiau. Specialistų klausiame, kaip turėtume elgtis dieną, kad mūsų miegas būtų kokybiškas.
(0) 2017-07-06 17
JAV ginkluotosios pajėgos ir Raudonoji armija buvo prisiekę priešininkai ilgus dešimtmečius. Šaltojo karo dešimtmečiais vyko daugybė karų, kai už kitų kovojančių šalių nugarų stovėjo konfrontuojančios supervalstybės, bet tik vieną kartą sovietai ir amerikiečiai vieni su kitais susigrūmė tiesioginiuose mūšiuose ir tai įvyko Rusijos pilietinio karo metu, rašo warhistoryonline.com.
(0) 2012-09-13 3
Gyvenimas po žeme turi savų privalumų: tokie namai yra patvarūs, gerai izoliuoti, ekonomiški energijos požiūriu ir apskritai tiesiog gerai atrodo. Žinoma, gal ir ne kiekvienas tokį galėtume įsirengti, tačiau bent trumpam juose apsistoti būtų neišdildoma patirtis.
(0) 2016-09-09 40
Gamta mums siūlo neaprėpiamą formų, spalvų, raštų, kūrybinių ir praktinių sprendimų įvairovę. Todėl ji buvo ir lieka pagrindinis žmogaus įkvėpimo šaltinis.
(0) 2014-01-27 2
„Ten, kur kažkada buvo karalių kambariai, dabar – smuklės, bravorai, nelegalūs lošimo namai, pasileidusios moterys ir elgetos“, – rašė meno istorikas Euzebiuszas Łopacińskis. Sugriauti ir apleisti po XVII a. vidurio maskvėnų okupacijos Žemutinės pilies rezidenciniai rūmai XVIII a. gyveno paskutines savo dienas.
(0) 2015-05-27 56
Liga prasideda ir baigiasi, tačiau parazitai su žmogumi, kaip maisto šaltiniu, taip lengvai neatsisveikina.
(0) 2014-10-28 28
Šios bitės nėra natūrali rūšis. Nors jos kiek mažesnės nei įprasti šių vabzdžių atstovai, tačiau jų įgėlimai yra nepaprastai skausmingi, o viso spiečiaus ataka neretai baigiasi mirtimi.
(0) 2013-11-17 5
<em>Nežemiško intelekto paieškos institutas (Search for Extraterrestrial Intelligence – SETI) protingos gyvybės visatoje ieško pastaruosius 29 metus. Žmonės tokių signalų ieško dar seniau
(0) 2015-04-24 51
<em>Artėja keistais kvantinės fizikos principais sukurtų kompiuterių metas, o kai galiausiai ateis, jie pakeis viską.</em>
(0) 2012-11-26 21
1945 metais Vannevaras Bushas, tuometinis JAV Mokslinių tyrimų ir plėtros skyriaus vadovas, parašė svarbią ir šiandien jau pranašišką esė – „Kaip galime mąstyti“, rašo BBC.
(0) 2014-07-22 37
Tęsiame straipsnių ciklą, skirtą įspūdingiausioms pasaulio mašinoms. Jūsų dėmesiui – ketvirtoji ciklo dalis, kurioje kviečiame susipažinti su poliariniais Arkties ir Antarktidos monstrais.
(0) 2016-05-28 46
Praėjusį savaitgalį slapto šnipinėjimo kovoje tarp Vladimiro Putino vadovaujamo Kremliaus ir Vakarų nutiko šis tas naujo – Italijoje buvo suimtas aukšto rango Rusijos šnipas. Šeštadienį, gegužės 21 dieną, Italijos policija sučiupo aukštą žvalgybos pareigūną iš Portugalijos Frederico Carvalhão Gilą kartu su Rusijos žvalgybos darbuotoju, su kuriuo jis slapta susitiko Romoje.
(0) 2017-05-24 33
Kaip ir visose totalitarinėse valstybėse, Šiaurės Korėjoje septynias dienas per savaitę burzgia galinga propagandos mašina. Ji nuolat spjaudo neapykantą Jungtinėms Valstijoms, kurias vadina „imperialistų“ ir „agresorių“ valstybe. Kokios tokio antiamerikietiškumo šaknys, domėjosi „The Washington Post“.
(0) 2012-08-19 0
Viešoje erdvėje netylant skandalams dėl tyčia ar netyčia socialiniuose tinkluose parašytų žinučių, paviešintų pikantiškų nuotraukų ar kompromituojančių vaizdo įrašų riba tarp žodžio laisvės ir cenzūros praktiškai susilieja. Pastaruoju metu ši tendencija ypač ryški socialiniame tinkle "Twitter".
(0) 2015-11-19 13
Žmonės, pirkdami naudotus automobilius, dažniausiai atsižvelgia į tai, ar automobilis nebuvo prieš tai „daužtas“, ar jis gerai važiuoja ir kiek laiko dar galios techninė apžiūra. Bet pirkėjai pamiršta vieną iš rimtesnių problemų – įsitikinti, ar automobilis nėra vogtas.