Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mokslas » Žmogus ir medicina

Rytų medicinos gudrybės: nustebsite, kas atsitiks, jei atliksite šį veiksmą

2016-07-20 (3) Rekomenduoja   (22) Perskaitymai (7878)
    Share

Kinų medicina kūną suvokia kaip energijos sistemų kompleksą, kurį galima paveikti masažuojant ir spaudant tam tikrus taškus. Šie metodai padeda energijai plūsti į reikiamus organus, rašo justhealthylifestyle.com.

Kinai tiki, kad uždėjus ledo kubelį ant sprando taško pagerės sveikata, nuotaika, energija užplūs visą organizmą. Taškas yra tarp kaklo sausgyslių prie kaukolės pagrindo.

Taškas vadinamas Feng Fu – Vėjo prieglobsčiu. Atsigulkite ant pilvo, pasiimkite leduką, įvyniokite  jį į rankšluostį ar medžiagos skiautę.

Ant taško leduką laikyti reikėtų apie 20 minučių. Šis metodas turi būti kartojamas du kartus per dieną: ryte ir vakare.

Procedūros metu kraujyje pagausės endorfinų, jausitės tarsi apimti euforijos. Nuolatinis procedūros kartojimas pagerins ir miegą, virškinimą, gali padėti esant dantų, galvos ir sąnarių skausmams.

Dar manoma, kad gali padėti nutukusiems, sergantiems degeneracinėmis stuburo, kvėpavimo takų, širdies ir kraujagyslių ligomis, turintiems skydliaukės problemų, padidėjusį kraujospūdį, kamuojamiems streso ir nuovargio ar emocinių sutrikimų.

Moterims taško stimuliavimas leduku gali padėti sureguliuoti mėnesinių ciklą. Tiesa, skelbaima, kad metodo negalima naudoti, jei turite širdies stimuliatorių, laukiatės kūdikio, sergate epilepsija ar šizofrenija.

Nors temperatūros poveikis įvairiems organizmo organams - mokslinis faktas, šis konkretus metodas nėra moksliškai ne įrodytas nei pagrįstas. Tad galima patiems pabūti tyrėjais ir nustatyti, ar tai iš tikro veikia, ar tėra eilinis placebas, kaip ir su akupunktūros atveju.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(40)
Neverta skaityti!
(18)
Reitingas
(22)
Komentarai (3)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
36(0)
30(0)
28(2)
22(0)
21(0)
20(6)
20(0)
Savaitės
101(19)
100(0)
82(0)
69(2)
Mėnesio
147(2)
147(13)
146(3)
142(12)
138(22)