Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mokslas » Žmogus ir medicina

Straipsnis moterims - kas keičiasi jūsų organizme, jei ilgesnį laiką susilaikote nuo sekso?

2017-04-12 (1) Rekomenduoja   (49) Perskaitymai (385)
    Share

Suaugusiai moteriai gali atsirasti įvairių priežasčių, kodėl tenka gyventi be sekso. Kyla klausimas, kokį poveikį sekso pauzės daro lytiniams organams. Kaip reaguoja vagina, kai moteris ilgesnė laiką neužsiima seksu?

Galbūt esate vieniša ir nenorite leistis į abejotinus vienos nakties nuotykius? Gal tenka gydytis kokią nors ligą ir susilaikyti nuo intymių santykių? O gal jūs sąmoningai užsibrėžėte kurį laiką ar apskritai daugiau niekada neprasidėti su jokiais vyrais? Vagina pajus permainas, jeigu po intymių santykių periodo ilgesnį laiką nebebus jokių kontaktų su vyrais. Taip pat ir visas kūnas.

Seksas sukelia įvairių šalutinių poveikių. Jis stiprina imuninę sistemą, saugo nuo širdies ligų, padeda atsipalaiduoti. Per orgazmą išsiskiria dideli hormono oksitocino kiekiai. O šis hormonas padeda įveikti stresą ir atsipalaiduoti.

Vis dėlto kartais seksualinis „pasninkas“ būna neišvengiamas ir net gyvybiškai svarbus.

Jeigu jums šiuo metu tenka atsisakyti sekso, tai jūsų vagina į permainas turėtų reaguoti toliau išvardytais būdais.

Patiriate stipresnius spazmus per mėnesines

Jeigu atsisakote sekso (taip pat ir masturbacijos), gali sustiprėti su mėnesinėmis susiję simptomai. Orgazmas padeda mums atsipalaiduoti ir atleidžia spazmus. Mėnesinių skausmai bus gerokai stipresni, jei nebandysite bent pasitenkinti pačios.

Vagina taps sausesnė, nei buvo anksčiau

Kuo mažiau lytinių santykių turi moteris, tuo mažiau vagina skatinama gaminti skystį. Jeigu po ilgos lytinių santykių pauzės ketinate vėl užsiimti seksu, turite nusiteikti, kad jūsų kūnui gali prireikti pagalbos – trupučio lubrikanto. Bet kuriuo atveju bus prasminga skirti kuo daugiau laiko preliudijai.

Jums reikės daugiau laiko orgazmui pasiekti

Kaip žinome, moterims ne visada būna lengva patirti orgazmą. Gerai atsipalaiduoti dažniausiai trukdo įvairios pašalinės mintys ir abejonės. Jeigu seniai nepatyrėte orgazmo, jums reikės daugiau laiko, kad pasiektumėte tikro atsipalaidavimo ir užsimiršimo būseną, kuri reikalinga geram seksui.

Pakis reakcija į seksą

Po ilgesnės pauzės gali atsitikti taip, kad jūsų reakcija į seksualinius dirgiklius laikinai bus pakitusi. Jei patirsite orgazmą, tai jis gali būti gerokai stipresnis.

Pirmą kartą gali skaudėti

Turime jus įspėti: pirmas seksas po ilgo susilaikymo periodo gali būti skausmingas. Ne dėl to, kad vagina susiaurėjusi (tai yra mitas, taip pat vagina negali nusilpti), o dėl to, kad ji bus atpratusi nuo tampymo. Moteriai patartina pačiai nejudėti ir nestiprinti frikcijų. Geriausia, kad vyro judesiai būtų lėti. Nepakenktų paaiškinti partneriui ir įspėti jį, kad „pirmasis kartas“ būtų abiem malonesnis.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(67)
Neverta skaityti!
(18)
Reitingas
(49)
Komentarai (1)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Kiti tekstai, kuriuos parašė Gražina Vasiliauskienė
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
74(0)
66(0)
26(8)
23(0)
19(0)
14(1)
12(0)
11(2)
Savaitės
72(6)
56(8)
Mėnesio
109(22)
101(1)
92(0)
83(5)