Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mokslas » Žmogus ir medicina
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-11-26 0
Daugybė žmonių yra alergiški kokiems nors maisto produktams. Kai kurie produktai sukelia stiprias alergines reakcijas, kurios gali baigtis ir mirtimi. Vienas iš jų - žemės riešutai. Žmonės, kurie jiems yra alergiški, turi vengti produktų su žemės riešutais, bet galbūt įmanoma šią alergiją išgydyti?
(8) 2019-11-26 28
Jūsų antklodė tikriausiai sveria 2-3 kilogramus. Kaip manote, ar miegotumėte geriau ar prasčiau, jei jos svorį padvigubintume ar net patrigubintume?
(0) 2019-11-26 1
Gydytojai pranešė apie 73 metų vyrą, kurio vyzdžiai išsiplečia sinchronizuotai su jo širdies ritmu. Pensininkui buvo diagnozuotas retas Landolfio požymis (angl. Landolfi's sign) - sunkaus širdies sutrikimo šalutinis poveikis.
(0) 2019-11-26 -1
Indijos medicininių tyrimų taryba (ICMR) sėkmingai užbaigė pirmosios injekuojamos kontraceptinės priemonės vyrams klinikinius bandymus – dabar laukiama, kol ją palaimins Indijos vaistų administracija, rašo medium.com.
(0) 2019-11-26 -11
Jūsų nosis užsikimšusi, gerklė peršti, o galva plyšta? Tai peršalimas, ar sezoninis gripas? Simptomai gali sutapti, todėl svarbu ligas atskirti. Čia pateikiamos kelios pagrindinės rekomendacijos, kaip nustatyti skirtumą tarp peršalimo ir gripo simptomų bei ką daryti, jei sergate kuria nors iš šių infekcijų.
(0) 2019-11-25 6
Ketogeninė dieta, kurios pagrindas - baltymai ir riebalai, vis populiarėja. Ji patinka daugybei žmonių, o štai gripo virusui - nelabai.
(0) 2019-11-25 -3
Neįprastai šiltas ruduo – puiki terpė veisti ir plisti virusams, todėl artėjant žiemai pagreitį įgauna ir gripo bei peršalimo ligų sezonas. Tam reikalingas didesnis organizmo pasiruošimas. Deja, dažnai apie tai susimąstome tik susirgę ar pajutę pirmuosius ligos simptomus. Sveikatos specialistai sutaria, kad geriausia sezoninių ligų prevencija – nuoseklus imuniteto stiprinimas.
(4) 2019-11-25 -27
„Evoliuciją tyrinėjantys mokslininkai į tos pačios lyties santykius ilgą laiką žiūrėjo neteisingai“, – rašoma naujame tyrime. Čia mokslininkai sugalvojo susitelkti į gyvūnus, kurie užsiima lytiniais santykiais su tos pačios lyties atstovais – bet atvirkščiai nei kituose tyrimuose, tyrėjai bandė atsakyti į klausimą, kokią naudą tai jiems teikia, o ne kodėl išvis jie tai daro.
(0) 2019-11-25 5
Norint gyventi sveikai, džiaugtis energija, geru virškinimu ir švytinčia oda, itin svarbu gerti pakankamai vandens. Atrodytų tokia paprasta rekomendacija, bet itin mažai žmonių išgeria vidutinį rekomenduojamą vandens kiekį per dieną.
(0) 2019-11-25 28
Medų laikome sveiku ir nepavojingu sveikatai produktu. Dar daugiau, mokslininkai yra nustatę, kad medus negenda. Tačiau medus yra įvairių rūšių – o tokio medaus, apie kurį dabar perskaitysite, ko gero nesate nei girdėję, nei regėję, nei valgę.
(0) 2019-11-25 -5
Bėgiojimas yra paprasta ir veiksminga širdies ir kraujagyslių sistemos pratimų forma, pasižyminti daugybe privalumų: nuo sąnarių sustiprinimo iki nuotaikos pagerinimo.
(0) 2019-11-24 6
Ne vienas esame bent kartą pagalvojęs, kaip būtų gerai, jei paroje būtų daugiau nei 24 valandos. Ir ne vienas šį valandų trūkumą esame kompensavęs miego sąskaita. Ką apie tai mano specialistai ir kokias pasekmes sukelia miego trūkumas, „Žinių radijui“ pasakojo Santaros klinikų Neurologijos centro gydytoja neurologė Raminta Masaitiene.
(0) 2019-11-24 0
Klausimas, kasdien neduodantis ramybės: kada valytis dantis – prieš pusryčius ar po jų? Į jį trumpai ir aiškiai atsakė penki DELFI kalbinti specialistai.
(0) 2019-11-23 10
Pusiausvyros tarp omega-6 ir omega-3 riebalų rūgščių trūkumas mityboje yra viena esminių lėtinio uždegimo priežasčių. Ilgainiui lėtinis uždegimas pasireiškia centrinės nervų sistemos uždegimu, imuninės sistemos sutrikimu, autoimuninėmis ir degeneracinėmis ligomis, todėl būtina maiste didinti omega–3 ir mažinti omega–6 kiekį.
(0) 2019-11-23 13
Šaltuoju metu laiku neretai daromos grubios klaidos: peršalus dažnai ignoruojame nusiskundimus ir nesiimame gydymo, kad pagerėtų savijauta, be priežasties išgeriame vaistų, mažinančių temperatūrą ar vartojame sudėtinius preparatus peršalimui gydyti, kurių sudėtyje yra temperatūrą mažinančių medžiagų.