Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mokslas » Žmogus ir medicina

Diagnozė, kurios joks vyras nenorėtų išgirsti - skausmas išdavė, kad varpa virsta kaulu

2019-09-10 (0) Rekomenduoja   (8) Perskaitymai (440)
    Share

Vyras, patekęs į ligoninę dėl kelio skausmo sužinojo, kad jo varpa virsta kaulu.

63 metų vyras pasirodė ligoniniėje Niujorke po to, kai nukrito eidamas šaligatviu ant sėdmenų. Jo gydytojai žurnale „Urology Case Reports“ pranešė, kad po kritimo jis kentėjo kelio sąnario skausmus.

Apžiūros metu vyras pasakė, kad jam skauda ir penį. Prostatos patinimo ar kitų negalavimų požymių nebuvo. Jam buvo atlikta dubens rentgeno nuotrauka. Medicinos komandai apžiūrėjus rentgeno nuotrauką nustatyta, kad jo varpa kurį laiką kaulėja.

Buvo įtariama varpos osifikacijos palei visą varpos ašį diagnozė. Varpos osifikacija yra labai reta: paskelbta mažiau nei 40 varpos osifikacijos atvejų. Tai įvyksta, kai kalcio druskos kaupiasi varpos minkštuosiuose audiniuose ir sudaro ekstraskeleto kaulą. 

Dažniausia osifikacijos priežastis – Peyronie liga, t.y. įgyta varpos deformacija, kurios vienas iš simptomų yra penio kreivumas erekcijos metu.

Weill Cornell Medicine Urologijos skyrius teigė, kad ūminės Peyronie ligos metu metu didėja skausmas erekcijos ir (arba) suglebusiose būsenose. Manoma, kad Peyronie liga serga nuo 0,5 iki 13 procentų vyrų JAV, nors daugelis jų net neįtaria, kad turi šį sutrikimą.

Deja, šiuo atveju medikų komanda nesugebėjo nustatyti vyro problemos priežasties. Pacientas buvo informuotas apie savo būklę vėliau, tačiau atsisakė gydytojų pagalbos.

Parengta pagal iflscience.com

Verta skaityti! Verta skaityti!
(10)
Neverta skaityti!
(2)
Reitingas
(8)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
35(0)
35(3)
29(0)
24(0)
24(4)
20(1)
19(0)
Savaitės
147(12)
62(1)
58(0)
Mėnesio
112(9)
110(14)
89(0)
83(2)
77(2)