Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mokslas » Žmogus ir medicina

Veryga paskelbė, kokios norėtų sekimo programėlės - padėtų atsekti koronavirusu susirgusiųjų artimus kontaktus

2020-06-29 (8) Rekomenduoja   (-2) Perskaitymai (165)
    Share

Ketvirtadienį Seime Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sakė, kad šiuo metu programėlė „Karantinas“ nėra reikalinga, tačiau Lietuvai reikia programėlės, kuri padėtų atsekti koronavirusu susirgusiųjų artimus kontaktus.

„Lietuvai reikia programėlės, kuri leistų atsekti artimus kontaktus ir tam bus vykdomas pirkimas“, – sakė ministras A. Veryga. – <...> Kitos šalys tokias programėles diegiasi.“

Kaip balandžio mėnesį informavo Elta, Vilniaus miesto savivaldybė kartu su sveikatingumo programėlės „Lympo“ komanda karantinuotųjų izoliavimui pasitelkė išmaniąsias technologijas ir sukūrė programėlę mobiliesiems telefonams „Karantinas“. Ši programėlė aktuali ne tik tiems, kas priversti karantinuotis namuose, tačiau visiems, kurie nori gauti naudingų suasmenintų patarimų dėl savo sveikatos.

Kaip sakė sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, ši programėle buvo sukurta kiek kitokiu tikslu ir sako, kad šiuo metų ji nėra reikalinga.

„Dėl pačios karantino programėles, kuri turėjo šiek tiek kitą tikslą, greičiausiai šiuo metu, pagal dabartinę situaciją nelabai ji jau yra reikalinga“, – sakė A. Veryga.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(2)
Neverta skaityti!
(4)
Reitingas
(-2)
Komentarai (8)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
22(0)
17(4)
16(7)
13(0)
11(3)
11(1)
Savaitės
115(0)
114(0)
104(32)
Mėnesio
179(16)
136(21)
129(2)
94(0)
91(0)