Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mokslas » Žmogus ir medicina

Atvejis, kokių būna nedaug - aštrų pilvo skausmą merginai sukėlė neatsargus oralinis seksas

2021-04-08 (3) Rekomenduoja   (54) Perskaitymai (165)
    Share

24 metų mergina kreipėsi į gydytojus dėl jau 6 valandas nepraeinančio pilvo ir krūtinės skausmo. Prasidėjęs dešinėje pusėje aštrus skausmas išplito per visą merginos pilvą, o judant skaudėjo dar labiau. Netrukus gydytojai nustatė, kad šį skausmą sukėlė oralinis seksas.

Mergina buvo išties išsigandusi. Tačiau netrukus ji atskleidė, kad tai - ne pirmas kartas, kai ji kenčia tokius skausmus. Pirmą kartą kažką panašaus ji buvo pajutusi prieš metus, antrą kartą - prieš pusmetį. Gydytojai kaskart padarydavo pilvo ertmės rentgeno nuotrauką ir kaskart joje pamatydavo tą patį - jos pilvo ertmėje kaupėsi oras.

Oro sankaupas pilvo ertmėje gali sukelti daug įvairių ligų. Pavyzdžiui, žarnyno vėžys. Ir tai gali būti pavojinga, nes oro burbulai gali užspausti kraujagysles ir net sukelti mirtį. Tačiau šįkart gydytojai niekaip negalėjo nustatyti, kas tai sukėlė. Vėžio pėdsakų merginos žarnyne nebuvo, kaip ir opų ar kitų kelių, kuriais oras galėtų patekti į pilvo ertmę. Po kiek laiko problema išsispręsdavo savaime - orą sugerdavo aplinkiniai audiniai ir jis būdavo saugiai pašalinamas iš organizmo.

 

Gydytojai niekaip negalėjo suprasti, kodėl tai kartojasi. Kodėl ši mergina vis patiria šią skausmingą ir potencialiai pavojingą problemą? Jie ėmė tirti įvairius aplinkos ir gyvenimo būdo faktorius, įskaitant ir jos lytinį gyvenimą.

Paaiškėjo, kad merginą pripūsdavo jos vaikinas. Taip, tai nėra geras medicininis situacijos apibūdinimas, bet būtent taip ir buvo. Mergina ne iš karto apie tai pripažino gydytojams. Tiesą sakant, ji pati tuo nebuvo įsitikinusi, nes skausmas buvo jaučiamas ne tik pilvo apačioje. Pasirodo, jos partneris oralinio sekso metu kartais tyčia ar netyčia pūsteldavo oro į merginos lytinius organus. Per kelias valandas jis surasdavo kelių į pilvo ertmę. Skausmas prasidėdavo praėjus 4 valandoms po lytinio akto ir tęsdavosi kelias valandas. Oras visiškai pasišalindavo per maždaug savaitę.

 

Galbūt tai skamba kaip juokinga istorija, bet ji galėjo baigtis ir blogiau. Gydytojai pamena vieną atvejį, kai viena jauna besilaukianti mergina mirė dėl panašių vyro veiksmų. Taigi, derėtų būti atsargesniems ir nedaryti to, kas sukelia kitiems diskomfortą ar skausmą.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(60)
Neverta skaityti!
(6)
Reitingas
(54)
Komentarai (3)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
28(0)
24(3)
21(6)
17(0)
17(2)
15(0)
10(0)
Savaitės
72(6)
56(8)
Mėnesio
109(22)
99(1)
92(0)
83(5)