Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mokslas » Žmogus ir medicina

Nicki Minaj paskelbė apie sutinusias pusbrolio draugo sėklides - ar tai galėjo įvykti dėl COVID-19 vakcinos?

2021-09-16 (2) Rekomenduoja   (-16) Perskaitymai (440)
    Share

Žmonių sekimas internete vien dėl to, kad jie yra garsūs, yra keistas dalykas. Jei kada nors Žemėje pasirodytų ateiviai, kaip jiems paaiškintumėte, kad jums rūpi visiškai nepažįstamų žmonių nuomonė ir gyvenimai vien dėl to, kad klausote jų muzikos ar žiūrite jų filmus? Kam rūpi Nicki Minaj nuomonė apie skiepus?

Dėl kažkokių priežasčių reperė Nicki Minaj turi 22,6 milijonus sekėjų „Twitter“. Pastaruoju metu ji ten, pasirodo, dažnai kalba apie COVID-19 ir skiepus. Savo sekėjams ji pasakojo, kad skiepysis tik tada, kai viską išsiaiškins. Vienas dalykas, kurį jai pavyko sužinoti, buvo tai, kad jos pusbrolio draugas Trinidade stipriai nukentėjo nuo skiepo.

Kaip milijonams pasakojo reperė, jos pusbrolio draugas buvo paskiepytas nuo COVID-19. Netrukus sutino jo sėklidės ir jis tapo impotentų. Tai buvo didelis sukrėtimas - jaunas vyras ruošėsi vestuvėms. Būsimoji nuotaka, sužinojusi apie savo sužadėtinio sėklides, atšaukė vestuves.

Jei tai jums papasakotų kitas nepažįstamas žmogus, tikriausiai numotumėte ranka. Tačiau dabar šią istoriją išgirdo ne vienas, o 22,6 milijonai nepažįstamų žmonių, kurie savanoriškai nusprendė sekti Nicki Minaj.

Ar COVID-19 vakcina galėjo sukelti tokį šalutinį poveikį? Mokslininkai visame pasaulyje stebi vakcinos poveikį ir nieko panašaus neužregistravo. Infekcinių ligų specialistas Anthonyis Fauci irgi gavo šį klausimą (nes, matyt, Nicki Minaj istorijas reikia tikrinti) ir atsakė, kad net nežino mechanizmo, kaip tai galėtų įvykti. Be to, nėra jokių duomenų, kad tas žmogus, jei jis apskritai egzistuoja, sulaukė kokios nors diagnozės. Sėklidžių sutinimą gali sukelti įvairios ligos ir gydytojai privalo sužinoti, kas įvyko. Fauci pridūrė, kad internete yra labai daug klaidingos informacijos ir vienintelis būdas ją nugalėti yra patikrintos informacijos skleidimas.

 

Tiesa, verta pridurti, kad Nicki Minaj savo sekėjus ragina nešioti kaukes ir likti saugiais. 

Verta skaityti! Verta skaityti!
(1)
Neverta skaityti!
(17)
Reitingas
(-16)
Komentarai (2)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
46(9)
34(0)
26(0)
25(0)
22(0)
16(0)
15(0)
14(4)
13(2)
13(1)
Savaitės
66(0)
64(0)
64(0)
58(7)
Mėnesio
234(8)
108(0)
105(22)
98(0)