Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Žmogus ir medicina

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2011-01-01 iki 2011-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2011-12-29 0
Nutukusios pelės linkusios atsivesti nesveikus palikuonis. Ir atrodo, dėl to kalta žalinga mityba, sukelianti mažus spermos pokyčius, lemiančius peliukų metabolinius sutrikimus. Tyrimas leidžia geriau suprasti, kaip gyvenimo stilius veikia būsimų kartų sveikatą.
(4) 2011-12-29 0
ŽIV žaidžia ne pagal taisykles: užuot vengęs imuninės sistemos, jis ją atakuoja. Dabar didžiausias vakcinos nuo šio viruso viltis gali tekti sieti su sprendimu, irgi draskančiu taisyklių knygas – kovoti su infekcija be imuninės sistemos pagalbos. Naudojantis šiuo būdu, pelės susidorojo su ŽIV netgi tada, kai joms buvo duota 100 kartų didesnė virusų dozė, nei sukelianti mirtiną infekciją.
(25) 2011-12-29 1
Greitu metu prie priklausomybės nuo alkoholio, narkotikų ir azartinių lošimų gali prisijungti ir kompiuteriniai bei video žaidimai, mano Norfolke esančio Norcas reabilitacinio centro (D. Britanija) atstovai.
(18) 2011-12-28 0
Kodėl pas dantų gydytoją dažniausiai prisiverčiame eiti tik tuomet, kai dėtis jau nėra kur? Lankytis pas stomatologą labiausiai nejauku ne dėl ten tvyrančių specifinių medikamentinių kvapų ar garsų, bet dėl... dantų gręžimo procedūros, kuri neretai būna ne tik nemaloni, bet ir skausminga. Laimei, dantų technikai pagaliau išrado seniai lauktų žaisliukų, kuriuos naudojant danties vidaus ertmes stomatologas galės išvalyti labai greitai ir nesukeldamas jokio skausmo.
...
(3) 2011-12-27 0
Šiaurinėje Afrikos valstybės Ugandos dalyje sparčiai plinta linksėjimo sindromas – mįslingas vaikų ir paauglių susirgimas, kuomet valgant nevalingai linksima galvomis arba kūnas susiriečia nenatūraliomis pozicijomis.
(13) 2011-12-22 0
Brazilijos gyventoja, kuriai gimė dvigalvis berniukas, žurnalistams pasakojo maniusi, jog laukiasi dvynių. Marijai de Nazare (Maria de Nazare) Šiaurės Brazilijoje esančios Paros valstijos ligoninėje po Cezario pjūvio gimė 4,49 kilogramo sveriantis kūdikis su dviem galvytėmis.
(0) 2011-12-22 0
Naujame moksliniame tyrime teigiama, kad žmonės dažniausiai meluoja rašydami trumpąsias žinutes, palyginus su kitomis komunikacijos priemonėmis.
(4) 2011-12-20 0
Skandinavijoje jau keletą savaičių tęsiasi „sviesto panika.“ Naujausias su ja susijęs incidentas – Norvegijos policija praėjusį savaitgalį suėmė du švedus, kurie į šalį kontrabanda atgabeno daugiau nei 250 kg sviesto, ir vieną siuntą išpardavė daugiau nei už 25 svarus (daugiau nei 100 Lt) už pakelį, praneša „The Telegraph“.
(5) 2011-12-19 2
Panašu, jog plačiai paplitęs įsitikinimas, neva neandartaliečai gyveno urvuose, gali būti nevisai teisingas. Prie Molodovos miesto (Rytų Ukraina) mokslininkai aptiko 44 tūkst. metų senumo neandartaliečių būstą, pastatytą iš mamutų kaulų, kurie buvo subtiliai išpuošti raižiniais ir išmarginti ochra. Iki šiol buvo manoma, jog maždaug prieš 30 tūkst. metų išnykę neandartaliečiai buvo primityvūs klajokliai, kurie glausdavosi urvuose. Panašu, jog jų gyvenimo būdas ...
(2) 2011-12-19 3
Paaiškėjo, jog sunkiausius trečiojo laipsnio odos nudegimus efektyviai galima gydyti gana nesudėtinga medžiaga. Be kita ko, išradimas stimuliuoja ne tik gijimo, bet ir pažeistų odos audinių ataugimo (regeneracijos) procesus – gyjanti nudegusi vieta pasidengia ne randais, o normalia oda su visomis jos struktūromis.
(2) 2011-12-19 0
Liaudies išmintis byloja, kad juokas – geriausias vaistas. Kai išgirstame juokingą dalyką, patiriame labai įdomų jausmą, norime pradėti leisti tuos spazmuotus, ritmingus garsus, vadinamus juoku. Juokas yra viena iš pačių natūraliausių žmogaus emocijų išraiškų. Šis veiksmas taip įsipynęs į socialinį žmonių gyvenimą, kad paprastai net nekyla klausimų apie jo reikalingumą. Jis tiesiog yra, o juoktis juk smagu. Gamta juoką „sugalvojo“ ne vien dėl smagumo.
(0) 2011-12-19 0
Psichologai tvirtina, kad daug be poilsio dirbant gresia fizinis ir psichinis išsekimas. Be to, pervargus daroma klaidų, aplenkia naujos idėjos, pritrūksta racionalaus požiūrio į problemas. Tad visiems bent trumpam būtina sustoti.
(9) 2011-12-17 0
Smegenų skenavimas parodė, kad vaikai iš smurtaujančių šeimų aptinka grėsmes taip pat kaip kareiviai. Tokie smegenų pakitimai išlieka visą žmogaus gyvenimą.
(3) 2011-12-16 0
Naujasis mokslininkų sukurtas analizės įrankis gali nustatyti ar nusikaltimo vietoje surastų DNR pavyzdžių savininko akys yra mėlynos, rudos ar kokios nors kitos spalvos. Tai padėtų gerokai susiaurinti paieškos ratą tais atvejais, kuomet DNR pavyzdžiai neatitinka jokių įrašų duomenų bazėje.
(20) 2011-12-15 -1
Šešiolika metų su valgymo sutrikimu, vadinamu anoreksija, kovojusi 31-erių britė Keit Čilver (Kate Chilver), svėrusi vos 29,8 kg, mirė nuo organizmo išsekimo. Britų medikai šį anoreksijos atvejį įvardija kaip patį ekstremaliausią, kokį tik jiems yra tekę matyti.