Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Žmogus ir medicina

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2012-01-10 1
Kate Quinn yra vienintelė moteris visoje Airijoje, kenčianti nuo reto kaudalinės regresijos sindromo (CRS). Šia reta liga suserga tik vienas iš 25 tūkst. žmonių. 25 metų moteris įkalinta dvylikametės kūne – moteris prašo medikų pagalbos. Ši liga, kuria serganti jauna moteris sužinojo prieš dvejus metus, užkirto kelią lytiniam brendimui.
(14) 2012-01-06 0
Ar kada nors esate susimąstę, kaip jaučiasi Jūsų seneliai? „MIT AgeLab“ sukurtas kostiumas suteikia galimybę taip pasijusti vos jį apsivilkus.
(35) 2012-01-06 2
Kalifornijos universiteto (UCLA) mokslininkai su laboratorinėmis pelėmis išbandė pagal senovės kinų žolelių mišinio receptą nuo pagirių sukurtą medikamentinį preparatą, kuris neutralizuoja daugelį neigiamų alkoholio efektų ir vertinamas kaip galima alkoholizmo prevencijos priemonė. Kitaip tariant, išgėrus šio medikamento, apsvaigti nuo alkoholio jei ir pavyks, tai labai nelengvai. Išradėjai tvirtina, jog bus galima pamiršti ir pagirių sindromą, tačiau bene svarbiaus...
(12) 2012-01-05 0
Paruošiamosios klasės mokinys Reubenas Blake’as po atostogų vėl grįžo į mokyklą, tačiau jo dvynei seseriai teks palaukti dar penkerius metus, kol ji galės pasekti brolio pėdomis. Nors jiedu yra dvyniai, jų gimimo datas skiria beveik penkeri metai. Kaip taip gali būti?
(7) 2012-01-04 16
Gegužės-birželio mėnesį viso pasaulio dėmesį prikaustė patogeninės Esherichia coli bakterijos sukeltas infekcijos protrūkis Šiaurės Vokietijoje, šešiolikoje pasaulio šalių susargdinęs apie 3800 žmonių ir nusinešęs mažiausiai 48 gyvybes. Manoma, kad šios itin virulentiškos E. coli atmainos, kurios genomas primena kelių bakterijų mozaiką, atranką paskatino gausus antibiotikų vartojimas. Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto Biochemijos ir biofizikos katedro...
(28) 2012-01-03 0
Mokslininkams pavyko padaryti svarbių tyrimų, kurių rezultatai leidžia tikėtis, jog greitai laboratorijoje bus galima užauginti nevaisingų vyrų spermatozoidų, praneša „The Telegraph“. Dėl šio atradimo susilaukti biologinių palikuonių galės ir nevaisingi vyrai – donoro sperma nebebus reikalinga.
(0) 2012-01-03 1
Jeilio universiteto (JAV) profesoriaus Džono Vargo (John Warg) tyrimai atskleidžia liūdną statistiką – statistinio amerikiečio kūne yra maždaug 27 itin kenksmingi cheminiai elementai, ir jų kiekiai organizme – per dideli. Vaikai paprastai jų turi dar daugiau nei jų tėvai ar seneliai.
(9) 2012-01-03 0
Internete žaibo greičiu išplito nuotraukos, kuriose užfiksuotas per Šiaurės Korėjos lyderio Kim Čen Iro (Kim Jong Il) laidotuves minioje stovintis didžiulis vyras karine uniforma. Iš karto buvo imta spėlioti, ar tai prastas „Photoshop“ programos pritaikymas, ar Šiaurės Korėja kuria karių-milžinų kariuomenę.
(0) 2012-01-02 -1
Tobulėjant technologijoms, atrandami vis nauji sprendimai, kaip pratęsti maisto produktų galiojimo terminus. Daugelio šalių visuomenėse kilus ginčams dėl cheminių maisto priedų saugumo, verslininkai daug tikisi iš fizikos atradimų. Anot Kauno technologijų universiteto Maisto produktų technologijos katedros prof. Rimanto Venskutonio, viena vertus, šios technologijos netgi labiau ekologiškos, kita vertus, dar mažai ištirtos.