Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Žmogus ir medicina

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Pagal komentarų kiekį

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(280) 2012-12-20 12
„Tu pyderas!“. Panaši retorika mokyklose dažnai naudojama siekiant įžeisti ir pažeminti vaikiną. Taip mokyklose auginama homofobų karta, homoseksualumą laikanti iškrypimu ir smerkianti kitokius. Mokykla šnekėti apie homoseksualumą bijo ir savęs ieškantiems jauniems žmonėms padėti negali. Dėl to trauką tai pačiai lyčiai patiriantiems moksleiviams lieka psichologinė pagalbos tarnyba telefonu.
(151) 2012-07-11 0
Sulaukęs 5 metų amžiaus, Volfgangas Amadėjus Mocartas mokėjo groti klavyru ir jau kūrė savo muziką. Mocartas buvo „įgimtas muzikantas“ – turėjo stiprų įgimtą talentą ir tereikėjo mažai pastangų, kad įvaldytų muziką.
Nedaugeliui mūsų taip pasisekė. Paprastai muzika turi būti įdiegiama mums mokantis, kartojant ir praktikuojant. Tačiau kitose srityse, pavyzdžiui, kalbėjime ar vaikščiojime, yra kitaip – beveik visi esame „įgimti kalbėtojai“ ir „įgim...
(129) 2012-11-13 20
Kad mūsų (žmonių) protiniai sugebėjimai ir elgesys išliktų konkurentabilus evoliucijos katile, reikia, kad optimaliai funkcionuotų galybė genų, o tam, savo ruožtu, reikia galybės nuožmių evoliucinių iššūkių ir spaudimo, priėjo išvadą mokslininkai.
(113) 2012-06-14 0
Mokslininkai yra linkę manyti, kad vyrų homoseksualumas yra įgimta ir genetiniu požiūriu nulemta savybė. Remiantis evoliucijos dėsniais, šis bruožas turėtų išnykti, kadangi homoseksualūs vyrai paprastai neturi fiziologinės galimybės giminės pratęsimui ir geno perdavimui. Tačiau kelerius metus trunkančio tyrimo, kuriam vadovauja Italijos Padovos universiteto mokslininkas Andrea Camperio Ciani, rezultatai atskleidžia, jog homoseksualių vyrų motinos ir tetos iš motinos pus...
(100) 2012-03-19 2
Išanalizavus septintajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje atlikto tyrimo duomenis, paaiškėjo, kad viena dozė haliucinogeninio narkotiko LSD gali padėti alkoholikams liautis gėrus, skelbia BBC.
(83) 2012-12-23 2
Pernai, minint kontraceptinių piliulių sukūrimo penkiasdešimtmetį, jų išradėjas Carlas Djerassi'is kalbėjo apie dramatiškus reprodukcijos galimybių pokyčius – technologijas, turėsianči
(73) 2012-09-20 6
Prieš keletą dienų publikuotoje kontroversiškoje Prancūzijos mokslininkų tyrimo ataskaitoje dėstoma, jog žiurkes ilgą laiką šėrus populiariausiomis genetiškai modifikuotų (GMO) kukurūzų atmainomis, gyvūnų organizmuose išsivystė siaubingi augliai ir buvo pažeisti kiti vidaus organai. Mokslininkai pabrėžia, jog tyrimo rezultatai kelia nepaprastai rimtų klausimų apie GMO produktų saugumą ir biotechnologinių kompanijų patikimumą.
(73) 2012-05-25 0
Nuomonių išsiskyrimas dėl vienos lyties santuokų yra daugiau, nei vien ideologinis. Jis turi gilias moralines ir psichologines šaknis.
(63) 2012-07-10 0
Google pradeda naują kampaniją, pavadintą „Įteisinkite Meilę“ („Legalize Love“), siekdama legalizuoti lesbiečių, gėjų ir biseksualių žmonių santuokas visame pasaulyje.
(63) 2012-03-28 1
Žmogus yra vienintelis gyvas sutvėrimas Žemėje, vaikštantis dviem kojomis, neturintis kailio ir, lyginant su visu jo kūnu, turintis neįprastai dideles smegenis. Dešimtis tūkstančių metų planetos gėrybėmis dalijomės su mažiausiai keturiomis kitomis hominidų rūšimis, pastebi‚ Newscientist.com“. Tačiau jos išmirė, o mes, Homo sapiens, likome. Kodėl?
(57) 2012-10-11 20
Garsus amerikiečių mokslininkas, neurochirurgas Ebenas Alexanderis anksčiau viešai neigęs pomirtinio gyvenimo galimybę, tvirtina, kad savo nuomonę kardinaliai pakeitė po to, kai pats patyrė išėjimą iš kūno (angl. out of body experience, OOBE).
(54) 2012-11-01 2
Europos mokslininkai praėjusią savaitę išplatintame manifeste reikalauja, kad Europoje būtų nedelsiant uždrausta bet kokia alkoholinių gėrimų reklama, o ant alkoholinių gėrimų taros atsirastų įspėjamieji užrašai apie riziką susirgti vėžiu.
(51) 2012-07-07 0
„Jau tapo įprasta, kad įvairūs pseudoekspertai gąsdina Lietuvos gyventojus ir užsiima bioterorizmu. Tačiau galiu patikinti, kad Lietuvoje nėra maisto, kuriame būtų hormonų. Be to, dauguma lietuviškų maisto produktų natūralesni, turintys mažiau sintetinių priedų, nei gaminami kitose šalyse, o lietuviškose daržovėse ir vaisiuose yra mažiau nitritų nei, tarkime, lenkiškuose”, – tikina Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) direktorius dr. Jonas Milius.
(50) 2012-10-26 0
Sveikos gyvensenos specialistai jau labai seniai yra įsitikinę, kad mikrobangų krosnelėje paruoštas maistas kenkia žmogaus organizmui – kraujui ir imuninei sistemai. Šia tema atliktas ne vienas eksperimentas. Tačiau mikrobangų krosnelę – skubaus šiuolaikinio gyvenimo atributą – vis dar galima rasti daugybės žmonių virtuvėje...
(49) 2012-02-09 2
Vanduo mums įprastas: kasdien geriame, prausiamės, verdame maista. Kažin ar susimąstome, o kas yra vanduo? Žmogaus vaisius sudarytas iš 99 proc. vandens, kūdikis gimsta jo turėdamas 90 proc., suaugęs žmogus jo turi 70 proc., o miršta sudarytas iš 50 proc. vandens. Taigi, visą gyvenimą iš esmės egzistuojame kaip vanduo! Ar žinome, kas esame?