Jausmai ir lytinis gyvenimas (Žmogus ir medicina | Mokslas) :: www.technologijos.lt
Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Jausmai ir lytinis gyvenimas (Žmogus ir medicina | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-08-19 3
Daktarė Beverly Whipple, mokslininkė, padėjusi atrasti G tašką ir moterų ejakuliaciją, pakeitė požiūrį į sekso ir moters malonumo suvokimą, rašo „The Independent“.
(0) 2018-08-16 5
Seksualumas yra labai susijęs su kūnu. Žmonėms patinka matyti ir liesti kitų žmonių kūnus - viskas tiesiog taip paprasta. Tačiau jau seniai supratome, kad jaudinti gali ne tik tai, ką galime pamatyti ar pajausti, bet ir sunkiau apibrėžiamos charakterio savybės. Štai keli vyrų ir moterų bruožai, kurie labai patinka priešingai lyčiai.
(1) 2018-08-13 3
Mus traukia kūnai. Taip pasaulį surėdė gamta ir taip mes pratęsiame savo rūšies išlikimą. Tačiau ne visos kūno dalys traukia vienodai. Ar tikrai žinote, kurios moterų dalys yra patraukliausios vyrams, o kurios vyrų - moterims? Farmacijos bendrovė „Dr. Felix“ apklausė 3000 žmonių ir sužinojo tiesą.
(0) 2018-08-06 5
JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centras (Centers for Disease Control and Prevention) neseniai turėjo išplatinti gana keistą perspėjimą. Pasirodo, nemažai žmonių netinkamai naudojasi prezervatyvais. Ar galite patikėti, kad kažkas mano, kad jie - daugkartiniai?
(7) 2018-08-06 5
Ar pastebėjote, kaip neseniai visi vyrai ėmė auginti dideles ir vešlias barzdas? Na gerai, ne visi – tačiau barzdotų vyrų ženkliai padaugėjo. Kodėl? Kai kurie sakytų, kad barzda padaro vyrą patrauklesniu, tačiau gali būti priešingai.
(0) 2018-08-01 10
Mokslininkai yra labai susidomėję seksu. Žmonija toli pažengė mokslo ir technologijų pasaulyje, tačiau per visus šiuos amžius ir istorinius neramumus seksas išliko kertine mūsų gyvenimo dalimi. Tačiau jį vis dar gaubia įvairūs moraliniai ir net religiniai nusistatymai. Mokslininkai teigia, kad atsikratę vieno iš jų žmonės ženkliai pagerina savo seksualinį gyvenimą.
(0) 2018-07-17 6
Tikriausiai niekas apie tai per daug nesvajoja, bet žmonija ateityje kosmose tikrai užsiims seksu. Ir ne tik šiaip dėl malonumo, bet tam, kad daugintųsi. Tačiau prieš tai reikia sužinoti, kaip mūsų lytinės ląstelės elgiasi nesvarumo būsenoje.
(0) 2018-07-17 0
Daug cukraus turinčių gaiviųjų gėrimų vartojimas gali pakenkti vaisingumui. Tokią išvadą padarė JAV mokslininkai iš Bostono medicinos mokyklos.
(13) 2018-07-17 51
Japonai jau prieš keletą metų sukūrė virtualaus sekso aparatą, kuris pritaikytas specialiems akiniams ir kurį galima naudoti su masturbatoriumi.
(0) 2018-07-03 -3
Visiems tarsi jau aišku – sveika mityba padeda geriau atrodyti ir jaustis. Bet, pasirodo, tai, ką dedate į burną, gali turėti įtakos ir jūsų seksualinei sveikatai. Todėl žinomą frazę „esi tai, ką valgai“ galima keisti į „tavo seksualinis gyvenimas yra toks, ką valgai“. Daugiau nei tris dešimtmečius sveikatos apsaugos srityje aktyviai besireiškianti amerikietė Joy Stephenson-Laws tvirtina – seksas ir maistas labai susiję.
(6) 2018-06-27 11
Seksas yra normali gyvenimo dalis ir juo reikia mėgautis. Visgi, kartais apie seksą kalbama ne iš gerosios pusės. Pavyzdžiui, ar esate girdėję istorijų apie sekso sukeltus širdies smūgius?
(0) 2018-06-27 -8
Daugybė tyrėjų tvirtina, jog moterys seksualinį piką pasiekia 31 metų, o vyrai – būdami 19-os. Seksologė Nikki Goldstein atskleidė, jog nė vienas šių skaičių nėra teisingas.
(0) 2018-06-26 -6
Koks tai skaičius? Kiek sekso partnerių esate turėję? Dažną toks atviras klausimas išmuša iš vėžių. Sakyti tiesą ar meluoti? Galiausiai kiek moterys ir vyrai vidutiniškai per savo gyvenimą pakeičia sekso partnerių? Ir ar yra tas vienintelis „teisingas“ skaičius?
(1) 2018-06-19 3
Tai, kas geriausia stimuliuoja jūsų lytinį potraukį, visada buvo jūsų miegamajame, rašo health.com.
(2) 2018-06-13 5
„Mūsų intymųjį gyvenimą veikia ne dydžiai ir parametrai, ne atlikimo technika ir net ne meilė, o tik vienas veiksnys – tai, kas vyksta mūsų galvoje“, – tvirtina psichologas Michailas Labkovskis. Jis atskleidė 5 dalykus, kuriuos verta įsidėmėti kiekvienam, norinčiam patirti maksimalų pasitenkinimą.