Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Žaliavalgystė (Žmogus ir medicina | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2018-06-22 39
Vegetarai mėgsta didžiuotis, kad padeda išsaugoti gyvūniją, o taip pat - kad sveikai maitinasi. Tuo tarpu mėsą valgantys žmonės mėgsta iš jų pasišaipyti ir sako, kad nevalgydami mėsos jie praranda dalį gyvenimo džiaugsmo - ir pasirodo, šioje mintyje yra tiesos.
(5) 2016-07-17 47
Būtų labai gerai, jeigu egzistuotų viena paprasta dieta, galinti eliminuoti vėžio riziką. Deja, joks maistas negali apsaugoti nuo vėžio, pirmiausia jį reikia gydyti vaistais, po to žolelėmis. Taip sako garsus fitoterapeutas, su onkologiniais ligoniais 20 metų dirbantis Juozas Ruolia. Ką daryti, kad nesusirgtume vėžiu? Ar vegetarinė mityba gali apsaugoti nuo onkologinių ligų?
(3) 2015-10-19 24
<i>Kai kas sako, kad dabar auginamas ir apdirbamas maistas ne toks maistingas, kaip senelių laikais. Bet ar tikrai tai tiesa?
(1) 2015-09-23 32
Yra daugybė patikrintų būdų būti sveikiems, pavyzdžiui, sportas ar sveika, subalansuota mityba. Tačiau yra priemonių, kurių nauda abejotina. Šiame straipsnyje – 10 keisčiausių madingų sveikatos priemonių, kurios dienos šviesą išvydo per pastaruosius 40 metų.
(1) 2015-04-07 56
Nors gyvename naujausių technologijų ir mokslo pasiekimų amžiuje, žmonių požiūris į sveikatą prilygsta viduramžiams: grįžtama prie gydymosi metodų, kurie ne tik kelia šypseną medikams, bet ir liūdnai baigiasi patiems pacientams.
(20) 2014-10-28 49
JAV gyvo maisto programomis lėtines ligas gydančio Hipokrato instituto direktorius, knygų apie sveiką mitybą autorius dr. Brianas Clementas tikina, kad žmonės, kuriems medikai žadėjo vos porą mėnesių gyvenimo, pakeitę mitybą išsigydė net ketvirtos stadijos vėžį ir sėkmingai gyvena jau kelis dešimtmečius.
(0) 2014-09-15 7
Norite gyventi iki 100 metų ir natūraliai mirti nuo senatvės? Pasak medikų, tai įmanoma net ir šiame šiuolaikiniame nesveikame pasaulyje, tereikia kontroliuoti mitybą, judėjimą ir stresą.
(0) 2014-08-18 56
Specialistų teigimu, šiuolaikiniai žmonės visiškai nebemoka derinti maisto produktų, todėl, manydami, kad valgo labai sveikai, iš tiesų tik kenkia savo organizmui.
(0) 2014-08-04 14
Šiuo metu sveikatos specialistai visame pasaulyje plačiai diskutuoja apie tai, kad daugelis šiuolaikinio žmogaus negalavimų, kai nerandama aiškios ligos, bet savijauta vis tiek bloga, susiję su mūsų žarnyne gyvenančiu kandidos (candida) grybeliu.
(2) 2013-05-08 1
<p style="font-style:italic">„Paleo“ gy&shy;ve&shy;ni&shy;mo sti&shy;liaus ten&shy;den&shy;ci&shy;jos da&shy;bar po&shy;pu&shy;lia&shy;rios – bet jos pa&shy;rem&shy;tos evo&shy;liu&shy;ci&shy;ni
(46) 2011-09-27 1
Knygos „Kas sveikai maitinasi, trumpiau gyvena“ autorius Udo Pollmeris teigia, kad sveikatos patarėjų ir gydytojų patarimai neturi jokios prasmės. Mitybos ekspertas aiškina, kodėl šimpanzės turi ėsti daug žalumynų, bet žmonėms to daryti nereikia. Ir kodėl vyrai užsiaugina alaus pilvą, kai šeimoje gimsta kūdikis.
(0) 2011-06-13 0
Ligų nėra, o visa tai, ką vadiname susirgimais, atvirkščiai, yra procesas, kurį tik sveikas organizmas gali vykdyti – kiek keistokas mūsų ausiai teiginys, tiesa? „Pone, padėkokite savo vėžiui, jei ne jis, jūs jau būtumėt seniai mirusi“, – dar nuostabiau skamba kažkada gydytojo Herberto Šeltono ištarti žodžiai. Toks Natūraliosios higienos atstovų požiūris kartu ir glumina, ir žadina smalsumą. Todėl tuo pasidomėti tikrai verta, juolab kad nuo to ne maža dalim...
(18) 2011-05-23 0
Braškės žiemą, vynuogės pavasarį, mangai ir papajos, žąsų kepenėlės ir prancūziški raguoliai, minkštutėlė vištiena su imbiero padažu, maskarponės sūrio tortai ir vynas iš Australijos, Čilės, Kalifornijos… Ech, kaip mums pasisekė! Lyg vartai pačios veriasi durys į prekybos ir pramogų sostines, puolame į jas tarsi į ekstazę ir lyg užburti valandų valandas klajojame margų lentynų labirintais, palaimingais veidais ir plačiai atmerktomis akimis – tiek visko d...
(45) 2011-04-13 2
Energingi, sveiki ir jauni „senukai“, nenuilstantys maratonų bėgikai ir žmonės, bandantys suprasti tai, ką diktuoja mūsų prigimtis – apie juos ir jų pasirinktą mitybos būdą, žaliavalgystę, kalbėjome praėjusiame žurnalo numeryje. Tęskime pradėtą pažintį su gyvojo maisto atstovais ir jų mintimis.
(33) 2011-03-10 3
Įsivaizduokite, kad vieną dieną artimas žmogus pareiškia, jog daugiau nebevalgys jokio termiškai apdoroto maisto, t. y. virtų, keptų, skrudintų, garuose apdorotų patiekalų. Trumpai tariant, jis pasiskelbia tapsiantis žaliavalgiu. Ką darytumėt? Normalu, jog laikomės atokiai ir žiūrime įtariai į tai, kas mums yra visiškai nauja. Todėl suraukti antakiai, gūžčiojantys pečiai arba sukiojimas pirštu ties smilkiniu kam nors užsiminus apie žaliavalgystę yra sveikintina re...