Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Prezervatyvai (Žmogus ir medicina | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(23) 2015-08-05 10
<em>RF Pramonės ir prekybos ministerija (Minpromtorgas) parengė vyriausybės nutarimo projektą, pagal kurį ribojami valstybiniai medicinos reikmenų užsakymai. Iš viso sąraše >100 pozicijų. V
(9) 2014-03-31 0
Skaitytojas Marius skundėsi Lietuvoje niekaip negalintis rasti ekologiškų prezervatyvų, gaminamų iš ėriukų aklosios žarnos. Kontraceptinių priemonių pardavėjai patvirtino, kad mūsų šalyje tokių prezervatyvų gauti labai sunku. Tačiau čia pat jie nukirto, kad norinčių dar ekologiško sekso – vienetai.
(6) 2014-04-18 10
Du Delfto universiteto (Nyderlandai) inžinieriai išrado naujos kartos prezervatyvą su sparneliais, kurį žymiai paprasčiau naudoti. Šis išradimas susilaukė didelio dėmesio Hanoveryje (Vokietija) vykusioje pramoninėje parodoje, pranešė „RTLnieuws.nl“.
(4) 2014-02-24 -2
Nors prezervatyvai leidžia išvengti lytiniu būdu plintančių ligų, jie dažnai kritikuojami dėl to, kad sekso metu mažina tiek vyro, tiek moters jaučiamą malonumą. Todėl keli studentai iš Džordžijos Technologijos instituto (JAV) nusprendė sukurti elektroninį prezervatyvą, kuris esą panaikins šį trūkumą.
(4) 2015-07-29 7
Užpurškiami prezervatyvai "Girlplay" – štai tokią netikėtą koncepciją pasauliui siūlo dizaino studentė Michele Chu iš Niujorko.
(4) 2017-12-21 1
Lietuvės lovoje yra linkusios rizikuoti ir rinktis lengviausiai prieinamus apsaugos metodus, nepaisant to, jog pačios juos laiko mažiausiai patikimais. Tai parodė Lietuvos akušerių ginekologų draugijos inicijuotas tyrimas, kuriuo buvo siekiama sužinoti, kokias kontraceptines priemones žino ir naudoja mūsų šalies moterys.
(1) 2017-02-10 3
Moterims skirtų kontraceptinių priemonių yra daugiau nei 10, tuo tarpu vyrai turi tik dvi: tai prezervatyvai, kurių patikimumas yra apie 85 proc., bei vazektomija. Vis tik naujausias tyrimas su gyvūnais leidžia manyti, jog artimoje ateityje vyrai turės ir trečią pasirinkimą, skelbia Time.com.
(1) 2013-11-25 0
Tradicinis dalies vyrų spyriojimasis nenaudoti prezervatyvų greitai neteks pagrindinio argumento: mokslininkai jau kuria naujas kompozitines medžiagas, iš kurių pagaminti sargiai bus plonesni už žmogaus plauką ir labai patvarūs.
(1) 2015-06-26 26
13-metis ir du 14-mečiai išrado prezervatyvus S.T.EYE, kurie, susilietę su lytinės infekcijos (pvz. chlamidiozės, sifilio ar kt.) nešiotojo genitalijomis, pakeičia spalvą, informuoja CNN.
(0) 2017-11-22 38
Šiaurės Korėjos gyventojų bėdos nepasiduoda laikui kaip ir meilė lyderiui. Akivaizdus socialinis atotrūkis negali sukelti kritikos bangų, tačiau pastebima, kad kai vieniems trūksta maisto, kiti, turintys galimybę apsilankyti Kinijoje, kontrabanda namo vežasi tikrai ne tik maisto produktus ar vaistus. Vienas kinų prekeivis žurnalistams atskleidė vieną keistą pasiturinčių Šiaurės Korėjos žmonių pirkinį, už kurio įvežimą jiems gresia didelės bėdos. Tai nemažai pasako apie šalies lytinį gyvenimą.
(0) 2017-06-09 13
Prisiminkite, kiek gandų girdėjote paauglystėje apie apsaugos priemones. Apie tai, kad prezervatyvai plyšta, kad vaikinai su jais nieko nejaučia. Kai kurie mitai iki šiol tebėra gajūs, nors laikai keičiasi ir prezervatyvai kasmet tobulėja.
(0) 2019-03-20 2
Visi žino, kad jei nepalaikomi nuolatiniai santykiai, geriau naudoti apsaugą. Ir vis tiek daugybę žmonių kasmet prisidaro bėdų vienos nakties nuotykių metu nenaudodami jokių kontraceptinių priemonių. Kodėl? Guelfo Universiteto mokslininkai apklausė 440 žmonių ir išsiaiškino, kada jie yra linkę pamiršti apsaugas net jei ruošiasi permiegoti su ką tik sutiktu žmogumi.
(0) 2018-08-06 7
JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centras (Centers for Disease Control and Prevention) neseniai turėjo išplatinti gana keistą perspėjimą. Pasirodo, nemažai žmonių netinkamai naudojasi prezervatyvais. Ar galite patikėti, kad kažkas mano, kad jie - daugkartiniai?
(0) 2015-04-17 42
Mičigano valstijoje veikianti prezervatyvų bendrovė IXu LLC skelbia išradusi moterims skirtą kontraceptinę priemonę VA w.o.w., kurią naudojančios moterys orgazmą patirs per kiekvieną sueitį.