Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Medicininės paskirties produktų gamintojai (Žmogus ir medicina | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2013-09-14 5
<p style="font-style:italic"> Anks­čiau lai­ky­ta vien kar­ka­su, mū­sų vi­du­je esan­ti mat­ri­ca ga­li pa­siū­ly­ti ne­re­gė­tas re­ge­ne­ra­ci­jos ga­li­my­bes – n
(13) 2013-02-23 0
Pirmą kartą per pastaruosius 20 metų sukurtas naujas efektyvus maliarijai gydyti skirtas preparatas. Šio vaisto veikimo esmę sudaro jo gebėjimas trukdyti maliarijos ligą sukeliančiam parazitui plazmodijui atsikratyti jo organizme nuolat besikaupiančių ir jį žudančių druskų.
(12) 2010-06-02 0
Siekdami revoliucionizuoti klasikines tabletes ir piliules, Leeds ir Durham universitetų bei kompanijos "GlaxoSmithKline" mokslininkai eksperimentuoja kurdami veikliųjų medicininių medžiagų tirpalus, ir po to panaudodami šiuos skysčius kaip rašalą norimo tipo piliulei atspausdinti.
(0) 2009-07-22 0
„Siemens“ ir gaminių dizaino agentūros „designaffairs“ sukurta skaitmeninė mamografijos platforma „Mammomat Inspiration“ apdovanota „iF gaminio dizaino apdovanojimu 2009“ bei „red dot“ apdovanojimu už geriausią 2009 metų produkto dizainą. Medicininiame įrenginyje, skirtame ankstyvai krūties vėžio diagnozei, dera paprastas naudojimo principas, aukštas funkcionalumas bei unikalus dizainas.
(15) 2009-03-14 0
Daugelis iš mūsų esame girdėję siaubo istorijas apie tai, kad klaviatūrose mikrobų gali būti daugiau nei ant unitazo. Nauja kompanija "Vioguard" į šį klausimą žvelgia rimtai ir planuoja rinkai pateikti specialias klaviatūras bei jų sterilizavimo įrenginius.
(15) 2009-01-03 3
Netgi smulkiems kaulų lūžiams sugyti gali prireikti mėnesių. Tačiau dabar Didžiosios Britanijos kompanija "RegenTec" tikisi pagreitinti gijimo procesą specialių baltų miltelių injekcija. Milteliai lūžusio kaulo dalis sujungs į vieną vos per kelias minutes.
(6) 2008-12-05 0
Bendrovė „Siemens“ išplatino pranešimą, kuriame teigia, jog jos gaminamos kompiuterinės tomografijos skeneris „Somatom Definition Flash“ skleis 40 kartų mažiau radiacijos nei įprasti tomografai.
(12) 2008-11-12 2
Kompanijos "Philips" padalinio Olandijoje inžinieriai sukūrė "intelektualią piliulę", kurios korpuse sutalpinti ne tik vaistai, bet ir mikroprocesorius, baterija, bevielio radijo ryšio įtaisas ir vaistus išleidžiantis siurblys. Naujovė turėtų padėti vaistus transportuoti tik į tas žmogaus virškinamojo trakto vietas, kurioms jų išties reikia.