Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Dirbtinis apvaisinimas (Žmogus ir medicina | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2009-11-14 0
Vieno vyro ir dviejų biologinių motinų pradėti vaikai – ne tik svarbus reprodukcinės medicinos pasiekimas, bet ir sunkus etinis galvosūkis. Kritikai baiminasi, kad tai gali atverti kelią genetiškai modifikuotiems kūdikiams.
(4) 2009-10-22 5
Nauja dirbtinio apvaisinimo technologija patrigubina pastojimo tikimybę ir sumažina Dauno sindromo riziką.
(3) 2009-10-21 0
Ekspertai įspėjo, kad poros, bandančios pastoti dirbtiniu būdu, gali stipriai sumažinti savo galimybes, jei per savaitę išgeria maždaug butelį vyno, praneša BBC.
(27) 2009-07-09 0
Britų mokslininkai pranešė pirmieji pasaulyje laboratorijoje iš kamieninių ląstelių išauginę sveikos ir gyvybingos vyrų spermos. Šis revoliuciniu vadinamas pasiekimas ne tik gali iš esmės pakeisti nevaisingumo gydymą, bet ir suteikti galimybę moterims gamintis spermą iš savo pačių ląstelių.
(5) 2009-06-03 0
Shani Moran-Simmonds dabar tik du metai, tačiau kiaušinėlis, iš kurio ji išaugo, buvo apvaisintas net prieš vienuolika metų, rašo MailOnline. Kol jos tėvai kovojo su vaisingumo problemomis, Shani embrionas buvo užšaldytas ir paliktas specialioje klinikos saugykloje.
(4) 2009-04-15 0
Naujas kamieninių ląstelių terapijos pasiekimas šimtams tūkstančių nevaisingų moterų suteikė viltį susilaukti kūdikio išsiauginus kiaušinėlių iš savo pačios kamieninių ląstelių.