Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Mityba (Žmogus ir medicina | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-05-27 40
Kaip išradingai pradžiuginti ir nustebinti mažuosius? Grantas Thompsonas nušovė iškart du zuikius – į viena sujungė visame pasaulyje populiarias Lego kaladėles ir visame pasaulyje populiarius guminukus. Šiame vaizdo siužete jis demonstruoja, kaip, pasitelkus kūrybiškumą, iš keleto paprastų ingredientų sutverti fantastišką derinį – valgomus Lego kaladėlių formos guminukus, iš kurių sukonstruotus robotus ir kitas figūras galima skaniai sumaumoti.
(5) 2015-05-21 14
Kasdien Lietuvos vartotojai nenuperka, o nupirkę nesuvalgo daugybės įvairių maisto produktų: duonos, pieno, mėsos gaminių, vaisių ir daržovių. Kur dingsta šie kalnai atliekamo maisto? „Dėmesio –maistas!“ – tai pirmasis lietuviškas filmas apie išmetamą maistą ir socialinį teisingumą. Tai atviras pasakojimas, ne vieną nustebinsiantis ar net sukrėsiantis, priversiantis permąstyti ir savo kasdienius įpročius.
(2) 2015-04-08 7
Veikiausiai manote, kad filipiniečių virtuvę labiausiai atspindi ryžių, žuvies patiekalai, esantys kažkur tarp ispaniško, amerikietiško ir kinų meniu? Iš dalies, tai tiesa. Tačiau ši pietryčių Azijos šalis vis garsiau siejama ir su vienu konkrečiu, ganėtinai ekstremaliu patiekalu – Balut.
(3) 2015-03-25 10
Šiais laikais jau nieko nebenustebinsi egzotiškais patiekalais, vabzdžių ir tarakonų delikatesais bei įspūdingais garsiausių virtuvės šefų paruoštais šedevrais. Bet kaip sureaguotumėte, jei pietums patiekta sepija staiga imtų ir atgytų?
(0) 2015-03-09 21
Nuo to ką, kiek ir kaip valgome ir geriame, priklauso mūsų gyvenimas. Ir ne tik mūsų, bet ir daugybės kitų žmonių ir net ateities kartų. Kaip tai?