Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Inovacijos Lietuvoje

Pasaulinė IT milžinė „Oracle“ Lietuvoje atidaro pirmąjį programuotojų centrą, jau pradeda profesionalų paiešką

2018-10-05 (0) Rekomenduoja   (13) Perskaitymai (385)
    Share

„Oracle“ Lietuvoje atveria pirmąjį programuotojų centrą, kuris veiks Kaune, ir ieško naujų talentų, pasirengusių dirbti strateginėse kibernetinio saugumo ir debesijos infrastruktūros srityse. Žengti šį žingsnį korporaciją „Oracle“ paskatino visoje Europoje augantis naudojimasis debesų kompiuterija ir didėjantis verslo poreikis susirasti strateginius partnerius, galinčius užtikrinti įmonių turimų tinklų ir IT infrastruktūros išskirtinį saugumą.

„Oracle“ įsigijo sėkmingą lietuvišką startuolį „Zenedge“

Kaip buvo skelbta anksčiau, šių metų kovo 5 d. „Oracle“ užbaigė lietuviškos įmonės „Zenedge“ – sėkmingo startuolio, teikiančio inovatyvius saugumo sprendimus – įsigijimo procesą. Ankstesnis įmonės pavadinimas „Zenedge Cybersecurity Suite“ keičiasi į „Oracle Web Application Security“, o pati įmonė tampa „Oracle Cloud Infrastructure“ (toliau OCI) verslo dalimi.

Pagrindinė įmonės programuotojų komanda įsikūrusi Kaune ir neseniai įsiliejo į „Oracle“ organizaciją. Po sėkmingos integracijos „Oracle“ atveria pirmąjį programuotojų centrą Lietuvoje ir tęsia komandos plėtrą bei talentingiausių specialistų paiešką tiek Kaune, tiek Vilniuje.

Plės programuotojų komandą Kaune ir Vilniuje

Kaip rodo tyrimai, poreikis debesų kompiuterijos sprendimams auga pasauliniu mastu: beveik 40 proc. įmonių teigia, kad būtent ši sritis yra jų pagrindinis prioritetas 2018 metais. Tačiau  pastebima, kad tikrajai debesų kompiuterijos plėtrai kritinės reikšmės turės saugumas, atitikimas reikalavimams ir prieinamumas.

„Oracle“ įsitikinimu, turime puikių galimybių prisidėti prie Kauno, kaip vieno iš pagrindinių Baltijos šalių technologijų centro, plėtros, ypač kibernetinio saugumo srityje. Čia yra daug aukštos kvalifikacijos specialistų ir sėkmingai bendradarbiaujama su Lietuvos universitetais. Mes plėsime komandą toliau, susitelkdami ties programinės įrangos kūrimu ir saugumo užtikrinimu, o per ateinančius metus toliau stiprinsime komandą tiek Kaune, tiek Vilniuje", – sako Leon Kuperman, „Oracle Cloud Infrastructure“ (OCI) viceprezidentas saugumo sprendimams.

Ne tik kuria sprendimus, bet ir teikia nuolatinę priežiūrą

Sudėtingomis ir nuolat augančių kibernetinių grėsmių sąlygomis OCI „Web Application Security“ (toliau WAS) paslaugos suteikia IT profesionalams įrankius ir žinias, kaip išmaniai apsaugoti įmonių tinklapius, sistemas ir naudojamą programinę įrangą. Platforma pagrįsta adaptuotu mašininiu mokymusi (angl. adaptive machine learning) ir automatinėmis sistemomis, leidžiančiomis proaktyviai atremti prieš organizacijas nukreiptas kibernetines atakas.

Šalia pagrindinės veiklos – WAS programinės įrangos – paslaugų teikimą nuolatiniu 24x7x365 režimu prižiūri Lietuvoje esanti saugumo sprendimų profesionalų komanda, kuri užtikrina klientų pradinį instruktavimą, nuolatinį kibernetinių rizikų stebėjimą, nustatymų priežiūrą ir pakeitimus, taip pat reagavimą į klientams gresiančias saugumo rizikas.

„Džiaugiuosi, kad „Oracle“ sėkmingai plečiasi Baltijos šalyse. Tai, kad ypatingos kvalifikacijos programuotojų komanda dirbs čia, atneš naudos tiek mūsų klientams, tiek visam IT sektoriui. Tikiu, kad „Zenedge-Oracle“ sėkmės istorija bus puikus motyvuojantis pavyzdys visai startuolių bendruomenei“, – sako Andrius Skunčikas, „Oracle Baltics“ pardavimų vadovas.

Naujų darbuotojų netrukus ieškos „KTU WANTed Karjeros dienose 2018”

Ieškodama naujų talentų „Oracle“ netrukus dalyvaus didžiausioje Baltijos karjeros mugėje –  „KTU WANTed Karjeros dienos 2018”, organizuojamoje Kauno technologijos universiteto. Studentai kviečiami pasidomėti karjeros galimybėmis ir darbo sąlygomis naujajame „Oracle“ padalinyje.

Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(13)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(13)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
36(9)
30(1)
29(3)
29(9)
23(0)
21(0)
20(0)
18(6)
Savaitės
90(1)
80(0)
77(6)
Mėnesio
111(22)
102(1)
92(0)
82(5)