Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Inovacijos Lietuvoje

„Continental“ gamykla Lietuvoje jau ieško talentų: dabar dirba beveik 30 darbuotojų, o kitų metų pabaigoje planuoja turėti beveik 300

2018-10-10 (0) Rekomenduoja   (18) Perskaitymai (2530)
    Share

Spalio 2-ąją progą iš arčiau susipažinti su „Continental“, viena didžiausių automobilių pramonės tiekėjų pasaulyje ir pastarojo laikotarpio investuotojų Lietuvoje, turėjo Kauno technologijos universiteto (KTU) studentai. Universitete viešėję „Continental“ atstovai supažindino studentus su padaliniu Kaune, ateities planais ir karjeros galimybėmis.

„Norime su jumis susipažinti, užmegzti kontaktą, parodyti, kokios galimybės laukia „Continental“ gamykloje Kaune“, – į studentus kreipėsi „Continental“ personalo vadovė Kaune Jurgita Motiejūnienė.

„Continental“ studentams pristatė naujausius įmonės kuriamus produktus, technologines naujoves, supažindino su „Continental“ veikla ir padaliniu Lietuvoje, įmonės vertybėmis bei kultūra. Taip pat surengė parodą, kurioje – išmanios automobilių sėdynės, inovatyvios automobilių LED lempos, bevieliai įkrovikliai, naujutėlis BMW automobilis su įdiegtais „Continental“ gamintais elektronikos įrenginiais.

„Smarkiai plečiamės ir siekiame pritraukti kuo daugiau talentų. Šiuo metu „Continental“ Lietuvoje turi beveik 30 darbuotojų, kitų metų pabaigoje planuojame turėti beveik 300. Tai – ateities gamykla, kartu mes kuriame istoriją“, – sakė Shayanas Ali, „Continental“ padalinio Lietuvoje vadovas.

Pranešimus taip pat skaitė elektronikos komponentų gamykloms vadovaujantis Hansas-Jurgenas Braunas, personalo valdymo viceprezidentė Katharina Rath. Renginio metu studentai tiesiogiai bendravo su „Continental“ atstovais, konsultavosi dėl praktikos vietų, baigiamųjų projektų temų, karjeros galimybių.

„Tikiuosi, jog „Continental“ diena KTU nebus tik vienkartinis įvykis ar iniciatyva, o ilgalaikės bendradarbiavimo tradicijos pradžia“, – pabrėžė KTU rektorius prof. Eugenijus Valatka.

„Džiaugiamės, kad galime prisidėti prie šios bendrovės Europoje augimo, o Kauną pastaroji dėl sukurtos infrastruktūros ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų vertina puikiai. Be to, toks susidomėjimas universitetu tik įrodo, kad „Continental“ vertina KTU rengiamų studentų ir mokslo grupių tyrėjų kvalifikaciją“, – sako KTU Elektros ir elektronikos fakulteto (EEF) dekanas prof. dr. Algimantas Valinevičius.

„Continental“ gamykla Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje šiuo metu dar statoma. Planuojama, jog gamyklai Kaune reikės robotikos, automatikos, elektronikos inžinierių, technikų, gamybos vadovų, gamybos, procesų, bandymų inžinierių, išmaniųjų technologijų, logistikos specialistų, vadybininkų – iš viso maždaug 1 tūkst. darbuotojų.

„Continental“ yra pasiruošęs tapti aktyviu partneriu įsitraukiant į KTU studijų procesą, t. y., siūlant praktikų vietas, baigiamųjų projektų temas, prisidedant prie studijų programų tobulinimo, dalinantis patirtimi teminėse paskaitose, kviečiant studentus apsilankyti gamykloje“, – pabrėžia A. Valinevičius.

1871 m. įkurta „Continental“  įmonė kuria saugius, efektyvius, prieinamus išmaniuosius transporto priemonių, kitų įrenginių, eismo ir transportavimo sprendimus. 2017 m. „Continental“ pajamos siekė 44 mlrd. eurų, šiuo metu įmonėje dirba per 240 tūkst. darbuotojų 61 pasaulio šalyje.

„Tokio aukšto lygio įmonėje yra aktualios įvairios sritys – elektronika, automatika, robotika, IT, mechanika, vadyba, cheminės technologijos, todėl KTU studentai išties gali atrasti savo vietą šioje lyderiaujančioje tarptautinėje įmonėje“, – neabejoja EEF dekanas.

Daugiau sužinoti apie „Continenal“ bus galima ir didžiausioje karjeros kontaktų mugėje Baltijos šalyse – KTU „WANTed“ karjeros dienos 2018, kurios vyks spalio 24 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje (Karaliaus Mindaugo pr. 50).  Renginio metu taip pat vyks konferencija „WANTed Talks“, kurią remia „Continental“. Įmonės atstovas taip pat skaitys vieną iš pranešimų.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(21)
Neverta skaityti!
(3)
Reitingas
(18)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
45(1)
38(1)
36(4)
36(0)
31(0)
30(0)
18(0)
17(1)
15(8)
Savaitės
107(1)
89(0)
88(4)
Mėnesio
150(27)
147(12)
142(22)
106(0)
101(19)