Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Finansinės paramos inovacijų plėtrai (Inovacijos Lietuvoje | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2011-12-22 0
Gruodžio pradžioje Stokholme startavo pirmasis Europoje „National Geographic“ draugijos Pasaulinis tyrinėjimų fondas. Jo paskirtis – remti keturiolikos Šiaurės Europos šalių – tarp jų ir Lietuvos – mokslininkus ir tyrinėtojus.
(8) 2011-11-29 0
Prezidentė Dalia Grybauskaitė bendradarbiavimo ir investicijų galimybes inovacijų srityje aptarė su informacinių technologijų milžinės - Kinijos bendrovės „Huawey“ viceprezidentais Qu Wenchu ir Lu Yongu.
(18) 2011-11-07 0
Nuo sausio autorinius honorarus menininkams mokės visi Lietuvos gyventojai, ką nors bendra turintys su skaitmenine atkuriamąja technika, jeigu Seimas suskubs pritarti Kultūros ministerijos parengtoms Autorinių teisių ir gretutinių teisių įstatymo pataisoms.
(12) 2011-10-07 0
Valstybės kontrolė konstatuoja, kad šalies miestuose vykdomas elektroninio bilieto projektas stokoja efektyvumo. Savivaldybės esą neišnaudoja visų šios sistemos galimybių, perka įrangą, kurios nenaudoja, ir pramiega progas sutaupyti.
(0) 2011-09-01 0
Visorių informacinių technologijų parke atidarytas bendrovės „Viltechmeda“ aukštųjų medicinos technologijų centras „Moog“ Jame veiks mokslo tiriamasis padalinys – laboratorija, moderni eksperimentinė gamykla, bei vienintelis Europoje įmonės „Moog Medical Devices Group“ prietaisų aptarnavimo centras.
(25) 2011-08-24 0
Šiandien matydami animacinį serialą „Futurama“ ar kitus ateitį vaizduojančius filmus ir serialus, nesistebime šiais, galinčiais tapti realybe, vaizdais. Pastarieji dešimtmečiai visiems mums buvo lemtingi, bandant suvokti žmogaus santykį su gamta, aplinka ir technologijomis. XXI-asis amžius mums tapo draugiškas: nebe industrinis, o skatinantis kurti darnų ir suderintą technikos, pramonės, verslo ir žmogaus įprasto gyvenimo pasaulį. Šios vizijos – nėra tik gražūs ž...
(3) 2011-08-05 1
Druskininkuose baigiamas įrengti modernus žiemos pramogų kompleksas „Snoras Snow“ su uždara ir lauko slidinėjimo trasomis. Čia slidinėti ar šliuožti snieglente bus galima net tvyrant 30°C laipsnių karščiui. Pagal techninius parametrus kompleksas pretenduoja patekti į geriausių pasaulio dengtų slidinėjimo kurortų penketuką.
(5) 2011-08-02 1
Registrų centras toliau plėtodamas Juridinių asmenų registravimo elektroninių paslaugų (JAREP) projektą, šiandien pristatė ką tik įgyvendintą jau antrąjį projekto etapą - galimybę internetu įsteigti uždarąją akcinę bendrovę, turinčią neribotą skaičių steigėjų, esančių bet kuriame pasaulio krašte.
(0) 2010-08-20 0
Lietuva siekia sustiprinti aukštą pridėtinę vertę kuriančias pramonės šakas bei paskatinti verslą daugiau investuoti į mokslo laimėjimus ir aukštąsias technologijas bei panaikinti verslo ir mokslo bendradarbiavimą trikdančius barjerus.
(19) 2010-07-22 0
Bendrovė „Thermo Fisher Scientific“ baigė anksčiau skelbtą koncerno „Fermentas International“ įsigijimą. „Thermo Fisher Scientific“ yra didžiausia pasaulio bendrovė, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui.
(0) 2010-06-04 0
Šiais metais pagal inovacinių čekių schemą labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių, siekiančių diegti inovacijas, moksliniams tyrimams bus skirta paramos už 1 mln. litų. Ūkio ministras Dainius Kreivys įsakymu patvirtino inovacinių čekių schemą.
(0) 2010-05-05 0
Šiuo metu Lietuvoje tai vienintelės stipendijos, į kurias gali pretenduoti visi ne vyresni kaip 35 metų šalies mokslininkai.
(34) 2010-04-30 4
Lietuvoje pradėtas naujas plačiajuosčio interneto plėtros etapas, suteiksiantis galimybę 98 proc. šalies kaimiškųjų vietovių naudotis sparčiuoju interneto ryšiu. Šiandien dalyvaujant susisiekimo ministrui Eligijui Masiuliui Kauno rajone iškilmingai pakloti pirmieji šviesolaidiniai kabeliai, netrukus prasidės darbai visose šalies apskrityse.
(2) 2010-04-08 0
Aukštųjų technologijų tyrimų klasterį kuriančios 5 įmonės Visorių IT parke (VITP) steigs medicinos, biofarmacijos ir saulės energijos technologijų tyrimų ir eksperimentinės gamybos centrus. Bendros jų planuojamos investicijos per artimiausius trejus metus sudarys 150 mln. litų, iš jų trečdalis bus finansuojama ES paramos lėšomis.
(3) 2010-04-03 0
Vilniaus universiteto (VU) rektorius Benediktas Juodka tikisi, kad kuriami studijų, mokslo ir inovacijų integracijos slėniai padės spręsti protų nutekėjimo problemą.