Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Valstybės parama moksliniams centrams (Inovacijos Lietuvoje | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(16) 2013-07-04 0
Naujasis ūkio ministras Evaldas Gustas trečiadienį patvirtino, jog Vyriausybė nusprendė nutraukti bendradarbiavimo sutartį su JAV informacinių technologijų kompanija IBM. Lietuva nevykdo savo įsipareigojimų, o Lietuvos tyrimų centras yra nemokus.
(1) 2012-12-10 0
Vyriausybė patvirtino Valstybinę studijų, mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros 2013–2020 metų programą. Programoje išanalizuota dabartinė padėtis ir nubrėžtos gairės ateities darbams.
(24) 2012-04-19 0
Dešimt humanitarų lygu vienam biomedikui. Tokia formulė peršasi analizuojant lėšas, kurios skiriamos humanitariniams ir gamtos mokslams. Pagrindiniai motyvai – tiksliųjų mokslų tyrėjams reikia brangios įrangos, o humanitarams pakanka ir pieštuko su popieriaus lapu.
(3) 2010-04-03 0
Vilniaus universiteto (VU) rektorius Benediktas Juodka tikisi, kad kuriami studijų, mokslo ir inovacijų integracijos slėniai padės spręsti protų nutekėjimo problemą.
(3) 2010-04-02 0
Vilniuje kuriamas Jungtinis gyvybės mokslų centras. Moderniame ir naujausia įranga aprūpintame atviros prieigos mokslinių ir mokomųjų laboratorijų komplekse šalies mokslininkai tyrinės žmogaus genomą, ieškos naujų vėžio bei kitų sunkių ligų diagnostikos bei gydymo būdų, plėtos biotechnologijų taikymą aplinkosaugoje, pramoniniuose procesuose ir kitose srityse. Šis centras yra vienas svarbiausių integruotų mokslo, studijų ir verslo slėnių projektų, sakoma Švietim...
(3) 2010-03-28 0
Trys nauji slėnių plėtros projektai papildė praėjusių metų pabaigoje ūkio ministro įsakymu patvirtintą valstybės planuojamų projektų pirmąjį sąrašą. Šie projektai siūlomi finansuoti pagal 2007–2013 metų Ekonomikos augimo veiksmų programos 1 prioriteto „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra“ priemonę „Inogeb LT-2“, skirta integruotų mokslo, studijų ir verslo centrų (slėnių) plėtros programų įgyve...
(11) 2010-02-18 0
Vakar AB „YIT Kausta“ ir Vilniaus universitetas pasirašė sutartį dėl „Nacionalinio atviros prieigos mokslinės komunikacijos ir informacijos centro“ (MKIC) statybos darbų. MKIC bus pirmasis statinys Vilniuje esančio Saulėtekio technologijų slėnio teritorijoje. Aplink jį vėliau išaugs kiti klasterio pastatai ir MKIC atsidurs pačiame jo centre, sakoma AB "YIT Kausta" išplatintame pranešime.
(1) 2010-02-15 0
Aukšta žemės ūkio produktų kokybė, gamtą tausojanti žemdirbystė ir moderni ateities energetika – šiems projektams įgyventi Europos Sąjunga iš struktūrinių fondų skiria per 133 mln. lt, skelbia Švietimo ir mokslo ministerija.
(0) 2010-02-04 0
Vasario 5 d. (penktadienį) 8.30 val. Švietimo ir mokslo ministerijos Kolegijų salėje (A. Volano g. 2/7) Vilniaus universiteto rektorius akademikas Benediktas Juodka, švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius ir Centrinės projektų valdymo agentūros direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Keizeris pasirašys projekto „Nacionalinio fizinių ir technologijos mokslų centro kūrimas“ finansavimo ir administravimo sutartį.
(2) 2010-02-03 0
Kaune kuriamas Maisto mokslų ir technologijų kompetencijos centras, kuriame dirbsiantys mokslininkai ieškos būdų, kaip pagerinti Lietuvos žmonių mitybą, kasdienio vartojimo produktų sudėtį priartinti prie sveikos mitybos reikalavimų, sintetinius konservantus keisti tradiciniais lietuviškais augalais, stiprinti maisto pramonės produktų konkurencingumą.
(4) 2010-01-08 0
Pirmąjį darbų projektą pradeda Kauno „Santakos“ slėnis – ketvirtasis iš penkių Lietuvoje steigiamų integruotų mokslo, studijų ir verslo centrų, praneša Švietimo ir mokslo ministerija.
(14) 2009-11-30 1
Vilniaus universitetas ir Fizikos institutas steigia naują lazerinio makroapdirbimo laboratoriją. Laboratorijoje bus sukurtos sąlygos šalies įmonėms išbandyti lazerių technologijas ir kartu su mokslininkais ieškoti sprendimų, kaip šias technologijas diegti gamyboje.
(3) 2009-11-20 0
Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius patvirtino tris jungtinių tyrimų programas, kurių pagrindu prasideda mokslo, studijų ir verslo slėnių steigimas. Institutai ir universitetai, bendradarbiaudami pagal Biomedicinos ir biotechnologijos, Medžiagų mokslo, fizikinių ir cheminių technologijų bei Inžinerijos ir informacinių technologijų jungtinių tyrimų programas, atliks mokslinius tyrimus ir pritaikys juos šiuolaikinėms technologijoms kurti. Dar šiemet numatoma...
(5) 2009-07-01 0
Trečiadienį, liepos 1 d., Švietimo ir mokslo ministerija pristatė mokslo ir verslo projektus, kuriems iš Europos Sąjungos ir valstybės biudžeto artimiausias metais bus skirta virš 1 mlrd. Lt. Pirmosios lėšos projektus pasieks jau šiemet, o didžiąją dalį investicijų tikimasi sutelkti keturiuose perspektyviausiuose mokslo sektoriuose.
(1) 2008-12-13 0
Gruodžio 12 dieną iškilmingai atidarytas pirmasis mokslo ir technologijų parko „Technopolis“ pastatas. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo Lietuvos Respublikos Ūkio ministerijos atstovai, Seimo nariai, Kauno miesto vadovai