Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pasaulio paslaptys

Kinus išgąsdino virš Pekino pasirodęs „atominis“ debesis (Video)

2012-06-20 (2) Rekomenduoja   (1) Perskaitymai (3953)
    Share

Pekino gyventojus nejuokais išgąsdino praėjusią savaitę virš miesto pasirodęs grybo formos debesis, panašus į atominės bombos sprogimo sukeltą milžinišką dulkių sūkurį, pranešė „Dailymail.co.uk“.

Šis debesis danguje buvo pastebėtas apie septintą valandą vakaro. Debesies dydis siekė kelis kilometrus, jis virš Pekino kybojo maždaug valandą, sakoma pranešime. Be to, iš šio milžiniško debesies nuolat žaibavo, o tai reginiui suteikė papildomo dramatizmo.

Tačiau mokslininkai, skirtingai nei įbauginti miestelėnai, šio vaizdo nevadino artėjančios Apokalipsės ženklu: pasak jų, nors tai labai retas, tačiau visiškai įprastas atmosferos reiškinys. Kinijos nacionalinio atmosferos tyrimų centro atstovų teigimu, tai tebuvo labai didelio dydžio liūtinis kamuolinis debesis. Jo neįprasta forma susidarė dėl to, kad iš pradžių debesis plėtojosi vertikaliai, tačiau, susidūręs su šiltesniais oro sluoksniais, ėmė augti horizontalia kryptimi.

Neįprastą debesies švytėjimą ekspertai aiškina tuo, kad saulei leidžiantis buvo gana ryškus raudonas foninis apšvietimas.

Tai, ką žiūrėdami į neįprastą debesį galėjo jausti Pekino gyventojai, galima pabandyti atspėti žiūrint šį vaizdo siužetą.


.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(2)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(1)
Komentarai (2)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
36(0)
19(7)
17(0)
16(0)
14(1)
14(0)
13(0)
10(0)
Savaitės
89(1)
Mėnesio
150(2)
148(15)
146(3)
143(12)
139(22)