Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pasaulio paslaptys

NASA kaltinama išjungianti tiesiogines transliacijas iš orbitos, kai tik eteryje pasirodo NSO (Video)

2015-01-22 (70) Rekomenduoja   (104) Perskaitymai (385)
    Share
Tai straipsnis iš rašinių ciklo. Peržiūrėti ciklo turinį

Sąmokslo teoretikai apkaltino NASA nutraukiant tiesiogines vaizdo transliacija iš Tarptautinės kosminės stoties (TKS), vos pasirodžius neatpažintiems skraidantiems objektams (NSO). Akylieji ateivių medžiotojai pareiškė, kad šį mėnesį taip įvyko jau dukart: vos ekrane pasirodydavo koks nors paslaptingas objektas, transliacija iškart nutrūkdavo.

NSO entuziastas Toby Lundhas neseniai pastebėjo NSO šalia TKS, ir kaip tik tą akimirką tiesioginė internetinė transliacija nutrūko 10-15 s. "Disclose.TV" jis pasakojo, kad keisti objektai prie TKS pasirodo nuolat, o NASA tokiais atvejais nutraukia tiesioginę transliaciją. Nežemiškojo proto entuziastas pareiškė spėjęs tiesioginės transliacijos metu užfiksuoti neidentifikuotą objektą, kuris stebėtinai panašus į žvaigždžių flotilės ženklelį iš serialo "Star Trek". T. Lundhas taip pat ragina atkreipti dėmesį į tai, jog NASA šį įrašą pašalino iš archyvo. Jis įsitikinęs, kad taip amerikiečių kosminė agentūra maskuoja slaptą jos specialistų komunikavimą su svetimeiviais ir TKS dirbančių astronautų kontaktus su NSO.

Per kitą incidentą, kuris įvyko praėjusią savaitę, kurį laiką pro TKS iliuminatorius virš Žemės horizonto buvo matomas pilkas objektas. NASA tučtuojau nutraukė transliaciją su informacija apie techninius nesklandumus, o po kelių sekundžių ekranuose pasirodė kitur nukreiptų filmavimo kamerų vaizdai. Greičiausiai tai buvo koks nors ant objektyvo atsidūręs nešvarumas, o gal net ir virš Žemės pasirodęs Mėnulis. Tačiau vaizdo medžiagą „YouTube“ įkėlusio „Streetcap1“ tokie argumentai neįtikina.

„Atkreipkite dėmesį, kad mėnulis visad pasirodo baltas“, – rašo jis.

Prieš keletą mėnesių žiniasklaidoje buvo pasirodžiusi informacija, kad neatpažintą objektą prie TKS paranormalių reiškinių mėgėjai matė spalio 7 d. tiesioginės transliacijos metu, kai buvo rodoma, kaip atvirame kosmose darbuojasi astronautai Reidas Wisermanas ir Alexanderis Gerstas. Vėliau paslaptingai atrodantis objektas buvo identifikuotas kaip dulkė ant objektyvo arba kaip lęšio iškreivinti saulės spinduliai. Žinoma, tai sąmokslo teoretikų neįtikino. Priešingai, ufologai deklaravo, kad tai yra įrodymas, jog mes visatoje – tikrai ne vienintelės protaujančios būtybės.

“Dažniausiai NSO liudijimai gali būti paaiškinami kaip kokio nors šalutinio objekto – kartais tai gali būti net ir kosminė šiukšlė – pasirodymu arba taip ir lieka nepaaiškinti, nes tie objektai užfiksuoti nepakankamai aiškiai. Įvertinti juos ir identifikuoti būna sunku, nes vaizdų kokybė būna labai prasta, – samprotauja Londono Imperatoriškojo koledžo Fizikos fakulteto profesorius Andrew Baloghas. – Jei NASA turi didelės raiškos vaizdų, juos būtų galima ištirti nuodugniau.“

NASA kol kas nieko nekomentavo.

TKS tiesioginės transliacijos ir marsaeigių fotografijos jau senokai tapo pagrindiniais „akivaizdžių įrodymų“ apie ateivių egzistavimą šaltiniais, kuriais išradingai naudojasi sąmokslų teoretikai. Daugelis mokslininkų mano, kad NSO dažnai sietini su psichiniu fenomenu, kuris vadinamas pareidolija – sąmonės polinkiu įžvelgti jai žinomus dalykus įvairiose atsitiktinėse struktūrose (pvz., kraštovaizdyje, atmosferoje ir pan.).

„Didžioji dauguma „įrodymų“ būna tokie migloti ir neaiškūs, kaip ir juos pateikę liudininkai. Tačiau dažniausiai tuos „įrodymus“ galima paaiškinti kaip įprastus, žemiškus dalykus, – sakė knygos „UFO investigations Manual“ autorius Nigelas Watsonas. – Bėda ta, kad kuo daugiau NASA visa tai neigia arba paaiškina, kas ten buvo, tuo dažniau žmonės mano, kad čia kažkas slepiama, kad tai – sąmokslas, kurio tikslas – nuslėpti visą tiesą apie mūsų planetą lankančius ateivius.“

.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(114)
Neverta skaityti!
(10)
Reitingas
(104)
Visi šio ciklo įrašai:
2015-06-30 ->
2015-01-22 ->
NASA kaltinama išjungianti tiesiogines transliacijas iš orbitos, kai tik eteryje pasirodo NSO (Video)
(70) 104
Komentarai (70)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
38(0)
25(0)
22(0)
20(0)
20(0)
19(1)
18(0)
14(5)
10(0)
Savaitės
65(0)
63(0)
62(0)
56(0)
49(0)
Mėnesio
234(8)
108(0)
105(26)
105(22)