Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pasaulio paslaptys

Naujame NSO vaizdo įraše matoma greitai į vandenį nerianti neaiški sfera (Video)

2021-05-27 (9) Rekomenduoja   (51) Perskaitymai (55)
    Share

Pentagonas patvirtino, kad šis įrašas yra tikras. Laivas „USS Omaha“ su šiuo neatpažintu skraidančiu ir plaukiančiu objektu susidūrė 2019 metų liepos 15 dieną.

Neseniai išplitusiame vaizdo įraše matomas juodas kamuolys, skrendantis nedideliame aukštyje virš vandens. Apytiksliai skaičiuojama, kad šios sferos dydis - maždaug 2 metrai. Netoli „USS Omaha“ ji skraidė maždaug valandą, kartais skriedama 74, kartais - 254 km/val. greičiu. Kaip ir naug naujų NSO įrašų, šis buvo padarytas naktį, todėl nėra labai ryškus.

Vaizdo įraše girdimi jūreivių komentarai. Ji stebisi NSO manevrais ir jo staigiu dingimu vandenyje. Pentagonas patvirtino, kad įrašas yra tikras. Ir niekas nežino, koks objektas tai galėjo būti, bet vyksta tyrimas.

 

Vieta, kur sfera nėrė į vandenį, buvo kruopščiai apieškota - tam panaudotas ir povandeninis laivas. Jūreiviai tikėjosi rasti nuolaužų, nes atrodė, kad keistas objektas tiesiog sudužo. Tačiau nieko aptikti nepavyko.

JAV neseniai išslaptinta daugybė įrašų apie susidūrimus su NSO. Daug medžiagos yra tiesiog raportai ir atpasakojimai, surinkti per tris dešimtmečius. Bent dalis NSO atvejų buvo rimtai tiriami, baiminantis, kad tai - priešiškų šalių naudojamos šnipinėjimo technologijos.

 

Beje, anksčiau su NSO susidūrę kariai yra pasakoję, kad kai kurie iš tų objektų labai sėkmingai judėjo ir ore, ir po vandeniu, nors jų varomieji mechanizmai nebuvo matomi. Tiesą sakant, tie NSO laužo fizikos dėsnius - kai kurie iš jų neskleisdami jokio garso kerta garso greičio barjerą, kiti gali staigiai bėgėtis ir vis tiek neišskirti jokios šilumos. 

.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(55)
Neverta skaityti!
(4)
Reitingas
(51)
Komentarai (9)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
41(0)
41(0)
29(0)
25(1)
21(4)
19(4)
19(0)
15(0)
Savaitės
66(0)
66(0)
64(0)
58(7)
Mėnesio
234(8)
108(0)
105(22)
98(0)