Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pasaulio paslaptys

Paslaptingos ateivių kaukolės, dolmenai ir Atlantida? Ko nacių Vokietijos okultistai slapta ieškojo Sovietų Sąjungoje: 2015 m. rasti šių paieškų likučiai (Foto, Video)

2021-07-15 (0) Rekomenduoja   (36) Perskaitymai (4896)
    Share
Tai straipsnis iš rašinių ciklo. Peržiūrėti ciklo turinį

Be to, pagal Vokietijos Reicho ginkluotės ir karo gamybos ministro Alberto Speero prisiminimus, Hitleris buvo įsiutęs: „Tie pamišę alpinistai vykdė savo idiotiškus pomėgius karo viduryje... okupuodami idiotišką viršūnę, nors buvo įsakyta visas pastangas sutelkti į Suchumį“.

 

Vis dėlto, netoli viršūnės buvo įkurta bazė. 2015 m. netoli Elbruso buvo aptikta lavinos palaidota „Edelweiss“ divizijos karių kuopa. Netoli šių radinių, 78 metrų gylio urve Khara-Khora kalnyne, buvo rastas nedidelis rudas nešiojimo dėklas su „Ahnenerbe“ skiriamaisiais ženklais. Joje buvo kaukolė ir kai kurie kaulai, kuriuos pasirodė labai sunku identifikuoti.

Kaukolė ir kaulai

„Ahnenerbe“ išsiųsta komanda, vadovaujama Herberto Jankuhno (tuo laikotarpiu Vokietijoje gerai žinomo archeologo ir profesoriaus), iš tikrųjų veikė šioje srityje", - patvirtina Trečiojo reicho istorikas Konstantinas Zalessky. „Pirmiausia tai buvo Kryme, o paskui pasiekė Kaukazą. Komanda išimtinai užsiėmė archeologinių artefaktų medžiokle ir grobstymu“.

Paleontologas, Rusijos mokslų akademijos Sibiro filialo Archeologijos ir etnografijos instituto vyresnysis mokslo darbuotojas Nikolajus Ovodovas sako, kad naciai galėjo laikyti kaukolę kažkokia mistine. Bet tai gali būti tik avies kaukolė. „Tai tikriausiai kaukolė, kurį laiką praleidusi tekančiame vandenyje su smėliu ir akmenėliais ir per keletą metų pakeitusi formą", - mano jis.

Dolmenai

 

Dolmenai – iš akmens plokščių pagamintos konstrukcijos su apvalia anga šone – yra išsibarstę po Rusijos pietus (jų taip pat buvo Prancūzijoje, Ispanijoje, Korėjoje, Kinijoje ir Šiaurės Afrikoje), ir jie taip pat atkreipė „Ahnenerbe“ dėmesį.

Nacistai tikėjo, kad šie paslaptingi dolmenai buvo prijungti prie Atlantidos ir buvo pastatyti anomališkose vietose. „Atrodo, kad vokiečiai ieškojo patvirtinimo, kad šie žmogaus sukurti daiktai buvo, pavyzdžiui, senovės arijų ar gotų, kurie apsigyveno šiose dalyse, darbas", - mano Igoris Vasiljevas. Priežastis, kodėl jie buvo pastatyti, iki šiol tebėra ginčytinas klausimas.

Akademiniuose sluoksniuose yra paplitęs įsitikinimas, kad dolmenai, kaip ir visi megalitai (konstrukcijos, pagamintos iš sunkių akmens plokščių), bronzos amžiuje buvo pastatytos vietose, kuriose buvo geologinės žemės plutos ar lūžių linijų anomalijos.

 

Keli šimtai vienu metu buvo pastatyti kaip laidojimo statiniai (kažkas panašaus į šeimos kriptas). Viename dolmene galėjo būti palaidota kelios dešimtys žmonių palaikų.

„Gyvasis vanduo“

„Ahnenerbe“ pradėjo medžioti būtent šį „lobį“ dar prieš Antrąjį pasaulinį karą. „Rossiyskaya Gazeta“ teigimu, slaptos organizacijos hidrologai nusprendė, kad vanduo iš urvo po Ritsa ežeru (Abchazija) idealiai tinka žmogaus kraujo plazmai gaminti. Teigiama, kad Vokietijos kalnų kelių ekspertai siūlė savo pagalbą SSRS tiesiant strateginį kelią Pitsunda-Ritsa.

„Sidabriniai „gyvojo vandens“ kanistrai iš Abchazijos pirmiausia buvo nugabenti į jūrą, o po to povandeniniais laivais į bazę Konstancoje (Rumunija), iš kurios jie buvo nuskraidinti į Vokietiją. Buvo net planuojama pastatyti povandeninio laivo tunelį nuo jūros iki Ritsos“, - sako kraštotyros ekspertas, Maykopo valstybinio technologijos universiteto vyresnysis dėstytojas Ivanas Bormotovas. Tačiau planus sujaukė karas.

1 | 2
.
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(39)
Neverta skaityti!
(3)
Reitingas
(36)
Visi šio ciklo įrašai:
2021-07-15 ->
Paslaptingos ateivių kaukolės, dolmenai ir Atlantida? Ko nacių Vokietijos okultistai slapta ieškojo Sovietų Sąjungoje: 2015 m. rasti šių paieškų likučiai (Foto, Video)
36
2016-12-09 ->
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
43(0)
27(1)
26(4)
24(4)
21(0)
21(0)
20(0)
19(1)
14(0)
Savaitės
66(0)
66(0)
64(0)
58(7)
57(0)
Mėnesio
235(8)
110(0)
105(22)
84(0)