Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Pasaulio paslaptys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(19) 2012-11-23 25
Vienas neįvardytu likti panoręs Denverio (JAV) gyventojas kreipėsi į vietos televizijos kanalą KDVR ir parodė šūsnį jo paties filmuotos medžiagos apie NSO. Vyriškis tvirtino, jog neatpažintus skraidančius objektus jis fiksuoja praktiškai kasdien: paprastai maždaug tarp 12:00 ir 13:00 vietos laiku; visuomet toje pačioje vietoje – maždaug už 15 km į šiaurę nuo miesto centro.
(4) 2012-11-23 16
Pietų Ramiojo vandenyno sala, kuri pažymėta „Google Earth“ ir pasaulio žemėlapiuose, iš tiesų neegzistuoja, teigia Australijos mokslininkai, leidęsi jos ieškoti. Didoka iliuzinė sala Koralų jūroje „Google Earth“ ir „Google“ žemėlapiuose įvardijama kaip Sandy sala. Ji turėtų būti pusiaukelėje tarp Australijos ir Prancūzijos valdomos Naujosios Kaledonijos.
(30) 2012-11-22 421
Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę sistemą. Kaip šias sąmokslo teorijas vertina Lietuvos medikai?
(1) 2012-11-21 10
Kasmet lapkričio pabaigoje-gruodžio pradžioje vykstanti Los Andželo automobilių paroda tradiciškai pritraukia aibę ateities transporto vizijų. „Mercedes-Benz“ kompanija paskelbė, kad šiemet parodai paruošė koncepciją, kuri leidžia pažvelgti, kaip 2025-aisiais gali atrodyti šios markės visureigis.
(3) 2012-11-20 10
Majų kalendoriaus pabaiga ir neva šį gruodį gresiančia pasaulio pabaiga nustebinsi retą kurį. O štai istorija apie Prancūzijos pietvakariuose, Pirėnuose stūksantį ypatingą Bugaračo kalną (Pic de Bugarach) plačiajai auditorijai žinoma kiek mažiau. Tiesa, jei panūsite šį kalną aplankyti, tokios galimybės nebėra: Prancūzijos valdžia apribojo šio kalno, vadinamo naujuoju Nojaus laivu, lankymą visiems – tiek religiniams fanatikams, tiek turistams, tiek žurnalistams. ...
(5) 2012-11-15 19
Kaip atrodytų mūsų planeta, jei turėtų tokius žiedus, kaip Saturnas? Kompiuteriu sumodeliuotuose nuotraukose matyti, kaip „saturniški“ žiedai pakeistų įvairių miestų panoramas.
(3) 2012-11-14 8
Britų Karališkoji paukščių apsaugos bendrija (Royal Society for the Protection of Birds, RSPB) ėmėsi tirti mįslingą tūkstančių orientaciją praradusių paukščių žūtį palei Britų salyną. Žvejai pranešė jūroje, palei pietinę Anglijos pakrantę sutinką šimtus pasiklydusių ir išsekusių parkuose ir soduose gyvenančių paukščių, kurie tiesiog akyse krinta į jūrą ir žūsta. O štai rytinėje Britų salyno pakrantėje (nuo Nortamberlando iki Kento) pranešama api...
(1) 2012-11-12 26
Dauguma futuristinių ateities vizijų mūsų pasaulį piešia niūriomis spalvomis, bet tą lemia kelios rimtos priežastys. Mūsų aplinka yra tikra betvarkė, žmonija turi blogą įprotį technologijas naudoti negeriems tikslams, o su kiekviena diena mes vis labiau artėjame prie savo pačių susinaikinimo, teigia futuristinėmis temomis garsėjantis io9.com tinklapis.
(5) 2012-11-05 0
Paskutiniai gyvybės bastionai Žemėje ginklus kovoje prieš mirtį sudės maždaug po 2,8 mlrd. metų, kai mirti susiruošusi Saulė išsipūs ir virs raudonąja milžine. Tačiau ištisą milijardą metų iki to momento vieninteliai gyvi sutvėrimai Žemėje bus... vienąlasčiai organizmai, gyvuojantys izoliuotuose, druskinguose karšto vandens telkiniuose.
(14) 2012-11-05 1
Neišvengiamai artėja gruodžio 21-oji, kuri jau keletą metų tapatinama su skelbiama pasaulio pabaiga, išskaičiuota pagal majų kalendorių. Įvairių sričių atstovai į šią teoriją turi savo požiūrį. Štai Merkinės piramidės įkūrėjas Povilas Žėkas nors ir pabrėžia, kad pasaulio pabaiga negali turėti konkrečios datos, visgi kviečia kaupti maisto atsargas, verslininkas Ignas Staškevičius šioje teorijoje įžvelgia komercinių tikslų, o etnologai bei astronomai į ...
(46) 2012-10-31 13
Pomirtiniai išgyvenimai patiriami, kai sielą sudarančios kvantinės substancijos palieka organizmo nervų sistemą ir susilieja su visata. Tokią teoriją iškėlė du garsūs mokslininkai, viena iš kurių yra kvantinės fizikos ekspertas, seras Rodžeris Penrouzas (Roger Penrose), kitas – neurologas Stiuartas Hamerofas (Stuart Hameroff). Pagal šią idėją, išeitų, jog sąmonė yra smegenyse veikiančio kvantinio kompiuterio programa, kuri visatoje išlieka net ir po mirties.
(3) 2012-10-31 1
Panašu, žmonija užsisėdėjo savo gimtojoje Saulės sistemoje. Apie karštą troškimą kuo greičiau iškeliauti į žvaigždes mintimis, idėjomis ir emocijomis spalį Hiustone (Teksasas, JAV) dalijosi į specialią grandiozinio projekto „100-Year Starship“ (100YSS, liet. – „Šimto metų žvaigždėlaivis“) mokslinę konferenciją susirinkę mokslininkai.
(7) 2012-10-26 1
Kalifornijos universiteto Berklyje tyrėjai rado statistiškai reikšmingą tiesioginę sąsają tarp katės spalvos ir jos charakterio. O bene didžiausia staigmena – žmonės apie kačių charakterį sprendžia pagal kailio spalvą, tačiau neatsižvelgia į tai, kad juodi katinai charakterio požiūriu yra bene parankiausi augintiniai. Nepaisant to, jų prisibijoma ir vengiama.
(8) 2012-10-25 0
Žmonija jau ilgai svajoja žengti pirmuosius žingsnius Marse, tačiau avimi batai gali sutrypti bet kokias gyvybės formas, egzistuojančias Raudonojoje planetoje.
(19) 2012-10-23 2
Pasaulio pabaiga tikrai bus, tik vieningai nesutariama dėl tokio žmoniją sukrėsiančio reiškinio datos. Gąsdinama, kad itin sudėtingos sąlygos išgyvenimui gali susidaryti jau šiemet ar kitąmet, o kitos minimos datos yra 2036-ųjų balandžio 13-oji arba diena po 5 mlrd. metų.