Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Pasaulio paslaptys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(16) 2012-10-22 1
Pripažintas britų astronomas, seras Patrikas Mūras (Patrick Moore) išpranašavo, kad planetų, kuriose gyvuoja nežemiška gyvybė, už Saulės sistemos ribų bus atrasta per artimiausius 50 metų. Tačiau, anot jo, tie, kurie baiminasi nekviestų svečių, gali atsipalaiduoti – Žemė nežemiškiems sutvėrimams būtų pernelyg nuobodi.
(5) 2012-10-18 1
Vokietei, nerimaujančiai, kad Žemę gali įsiurbti juodoji skylė, antradienį nepavyko teisme sustabdyti vieno galingiausio pasaulyje dalelių greitintuvo darbo.
(3) 2012-10-18 2
Spaudoje kartkartėmis pasirodo naujienų apie „prisikėlusius iš numirusių“ žmones. Štai ir praėjusią savaitę Jungtinės karalystės gyventoja Tasleem Rafiq namie susmuko ant žemės ir greitosios pagalbos automobiliu buvo skubiai nugabenta į ligoninę, kur medikai 45 minutes nesėkmingai bandė ją atgaivinti, rašo bbc.co.uk.
(0) 2012-10-17 7
Čiupakabra yra bene naujausias egzempliorius mistinių pabaisų panteone, atsiradęs praėjus ne vienam dešimtmečiui po to, kai pasaulis suskato pliaukšti apie sniego žmones ar Lochneso pabaisą. Tiesa, mistikos skraistė čiupakabras dengė vos keletą metų – ožkoms kraują iščiulpiančių vampyrų paslaptis galiausiai įminta.
(7) 2012-10-17 1
Rusijoje, Pietų Urale, neseniai atrastas mįslingas geoglifas yra tūkstančius metų senesnis už garsiuosius piešinius Naskos (Peru) lygumoje, teigia mokslininkai. Prieš kelerius metus Pietų Uralo regiono palydovinėse nuotraukose buvo atrastas elnią, briedį ar kažkokį kitą gyvūną vaizduojantis geoglifas – milžiniškas antžeminis piešinys, suformuotas iš akmenų. Ši struktūra, kurios tolimiausi taškai yra maždaug 250 metrų atstumu vienas nuo kito, yra netoli Zjuratkul...
(4) 2012-10-16 3
Viena iš Antarktidos tyrinėtojų komandų paskelbė intriguojantį pranešimą apie tai, jog šiame amžino įšalo žemyne aptiko bent tris darinius, iš pirmo žvilgsnio primenančius įprastines Egipto piramides.
(0) 2012-10-11 0
Naujos technologijos kasdien pamažu keičia mūsų darbo vietas ir darbo įpročius. Tai padarė internetas, „Skype“, išmanieji telefonai. Per ateinančius dešimtį metų galime išvysti dramatiškesnių pokyčių savo darbovietėse, kurių pačių gal net nebebus.
(57) 2012-10-11 20
Garsus amerikiečių mokslininkas, neurochirurgas Ebenas Alexanderis anksčiau viešai neigęs pomirtinio gyvenimo galimybę, tvirtina, kad savo nuomonę kardinaliai pakeitė po to, kai pats patyrė išėjimą iš kūno (angl. out of body experience, OOBE).
(0) 2012-10-08 2
Paprastai telekinezę vertiname kaip mistinę antgamtinę jėgą. Tačiau sąvoka „telekinezė“ kilusi iš graikų kalbos: „kinesis“ reiškia judėjimą, o „tele“ – per atstumą. Tad visatoje telekinezės (arba judėjimo per atstumą) – nors vežimu vežk.
(11) 2012-10-01 -1
Vatikanas skelbia, kad senoviškas papiruso fragmentas, kuriame rašoma, kad Jėzus buvo vedęs, yra klastotė. Anksčiau Harvardo mokslininkai, ištyrę šį fragmentą, tikino, kad papiruse užuominų apie Jėzaus santuoką tikrai yra.
(4) 2012-09-21 -3
JAV karinės oro pajėgos (USAF, US Air Force) išleido video filmuką, pristatantį įžvalgų studijas, pavadintas „Blue Horizons“ (Mėlynieji horizontai), kuriose analitikai mėgina numatyti, kokios gali atsirasti naujos technologijos, kaip atrodys oro, kosmoso ir kibernetinės karybos priemonės po keliasdešimties metų, kas valdys tas technologijas, kurios ims keisti pasaulį, kaip greitai šie svarbūs technologiniai pasiekimai taps naudojami praktiškai.
(1) 2012-09-18 0
NASA marsaeigių kuopos veteranas „Opportunity“ Žemėn atsiuntė nuotrauką akmens, kurį išvydę sugluminti mokslininkai tik krapštėsi pakaušius ir negalėjo pasakyti nieko tikro, ką iš tiesų jie čia mato. Naujojoje „Opportunity“ nuotraukoje – iš arti nufotografuotas Marso uolienos fragmentas, kurio paviršius nusėtas pūsles primenančiais sferiniais dariniais.
(1) 2012-09-17 0
Mėlyna ar oranžine spalva spindintis kiemas, danguje ryškiai šviečiančios trys saulės, virš galvos skraidantys iki tol nematyti objektai. Išvydę tokius reiškinius turbūt ne vienas pagalvotume, kad laikas kreiptis į psichiatrus arba artėja pasaulio pabaiga. Tačiau visa tai paaiškinti gali klimatologė Audronė Galvonaitė.
(3) 2012-09-17 2
JAV nacionalinė vandenynų ir atmosferos administracija (NOAA) Ramiojo vandenyno gelmėse užregistravo garsus, kurių kilmės neįmanoma paaiškinti. Jau daugiau kaip dvi dešimtis metų mokslininkai įrašinėja ir tyrinėja vandenynų garsus. Jie yra įrašę seisminių, jūros gyvūnų skleidžiamų garsų, slenkančių ledo masių šniokštimą. Ir vis dėlto, kai kurių garsų kilmės mokslininkams iki šiol nepavyksta paaiškinti.
(13) 2012-09-11 -6
Ekonomika įžiebė daug keistų sąmokslo teorijų. Nepaisant to, kad jos neatitinka tikrovės, žmonės ir toliau jomis ištikimai tiki. „Business Insider“ surinko niekaip nemirštančius mitus bei sąmokslo teorijas.