Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Pasaulio paslaptys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2012-09-10 0
Tulūzoje (Prancūzija) įsikūrusi korporacija „Airbus“, viena iš didžiausių pasaulyje keleivinių lėktuvų gamintojų, paskelbė savo viziją, kaip keleivinių lėktuvų skrydžiai turėtų atrodyti ateityje, maždaug 2050 metais.
(0) 2012-09-06 0
Gali būti, jog nebe už kalnų tie laikai, kai žaidimus (taip pat ir kompiuterinius) žmonės žais nenaudodami rankų. Maža to – dar ir nejudėdami. „Telekinetinis arbūzų sprogdinimas mintimis!” – tokia idėja sykį šovė į galvą vienam asmeniui, kuris su kolega netruko ją paversti kūnu – mintis skaitančiu įrenginiu, kuris minčių energiją paverčia sultingais saldžių uogų sprogimais. Gal ir ne itin išmintinga, tačiau…
(3) 2012-09-05 0
Panašu, jog švedai pagavo „NSO bangą“ ir nusprendė šią temą viešojoje erdvėje rimtais veidais paeksploatuoti išsamiau. Matyt, verta. Nespėjus nutilti kalboms apie „Baltijos NSO“ (naujausiais duomenimis, ten – ne nacių bunkeris, o vis tik geologinis darinys), švedų tyrinėtojai (kiti) ėmėsi naujo projekto: šalies šiaurėje esančiame Mäselno ežere pradėjo neatpažinto skraidančio objekto, kurį liudininkai matė panyrant į vandenį, paieškas.
(16) 2012-08-24 0
Žmonės kartais… užsidega. Vieną akimirką žmogus atsipalaidavęs sėdi fotelyje, kitą – paskęsta, rodos, iš niekur staiga plykstelėjusiose liepsnose. Melsvi ugnies liežuviai veržiasi iš kūno lauk kaip iš suvirinimo aparato. Po pusvalandžio kūnas virsta krūvele pelenų. Paprastai nenukentėjusios lieka tik kojos – du groteskiškai kraupūs cilindrai, kyšantys iš rūkstančių palaikų krūvelės. Liepsnos nepaliesti išlieka ir greta buvę daiktai (net ir degūs – to...
(4) 2012-08-24 0
Pamirškite skraidančius automobilius – tai visiška seniena. Svajonių ateityje norėsime ne skraidyti apriboti dėžutėje, o skrosti orą laisvai, pasikinkę skraidantį motociklą, kokį buvo apžergę kai kurie filmo „Star Wars“ herojai. Veikiantį motociklo prototipą sukūrė aviacijos ir kosmonautikos bendrovė „Aerofex“ iš JAV, rašo LAtimes.com.
(61) 2012-08-23 0
Anksčiau ar vėliau tokia žinutė turėjo pasirodyti. Taip jau nutiko, kad Marse keletą savaičių kol kas tik besimankštinančio marsaeigio „Curiosity” Žemėn siųstose nuotraukose sensacijų ieškotojai rado ir tai, ko paaiškinti kol kas niekas negali. Tiesa, kitiems mįslingiems Marso kadrams paaiškinimas jau rastas.
(5) 2012-08-20 0
„Google“ milijardierių remiami Erikas Andersonas (Eric Anderson) ir Chrisas Levickis (Chris Lewicki) puoselėja grandiozinius asteroidų kasybos planus, tačiau neslepia, jog tai – tik pirmosios jų užmojų plunksnelės. Asteroidų kasybos entuziastus kalbino „Newscientist.com“.
(0) 2012-08-20 0
Mūsų laikais mokslinė fantastika tampa nebe fantastika. Dėl sparčiai besivystančių technologijų vakarykštė mokslinė fantastika šiandien tampa mokslo faktu. Štai tik keletas fantastinių istorijų, kurios virto realybe, rašo mixednews.ru.
(7) 2012-08-17 3
Kuo garsėja Kinija? Pirmas dalykas, kuris ateina į galvą, tai Didžioji kinų siena, garsios valdovų dinastijos ir prekės, užtvindžiusios pasaulio rinkas. Apie Kinijos piramides žinoma mažai, tačiau jų yra gana daug – daugiau nei šimtas. Didžioji dauguma piramidžių susitelktos nedideliame plote aplink Xi'an miestą.
(0) 2012-08-14 3
Amerikiečių archeologė Andžela Mikol (Angela Micol), naudodamasi „Google Earth“, Egipte atrado du galimus piramidžių kompleksus, kurie iki šiol mokslininkams nebuvo žinomi. Beveik dešimt metų palydovines fotografijas studijavusi mokslininkė į sunykusias piramides panašius darinius atrado dviejose Nilo baseino vietovėse, o jas skiria maždaug 145 km.
(27) 2012-08-13 0
Akivaizdu, nors ir neįtikėtina: žmonės yra pakankamai protingi, kad sugebėtų kitoje planetoje nutupdyti automobilio dydžio marsaeigį, tačiau didžiulė žmonijos dalis nori tikėti neįtikėtinais (o gal ir neįmanomais) dalykais. Tačiau realybė – kitokia. Pasirodo, intelektas ir tikėjimas „beprotiškais dalykais“ neturi nieko bendra.
(5) 2012-08-07 0
Įtempčiausiomis laukimo minutėmis, kai marsaeigis „Curiosity“ turėjo įskrieti į Marso atmosferą, NASA skrydžių kontrolės centre Pasadenoje (Kalifornija, JAV) ant stalų staiga išdygo indeliai su skrudinais žemės riešutais, o mokslininkai bėrėsi juos į saujas ir neramiai krimto. Stresui sumažinti? Tam labiau tinka kramtomoji guma. „Maistas smegenims“? Jei žemės riešutus tokiai kategorijai ir būtų galima priskirti, pasistiprinti reikėtų gerokai prieš operacijos...
(0) 2012-08-06 0
1987-aisiais grupė mokslinės fantastikos rašytojų, tarp kurių – ir lietuvių kilmės Algis Budrys – sukūrė tekstinę „laiko kapsulę“, kurioje raštu išdėstė, kaip pasaulis atrodys po 25-erių metų – 2012-aisiais. Ar smarkiai skiriasi fantastų prognozės nuo tikrovės?
(12) 2012-08-02 0
Bolivijos vyriausybė patvirtino, kad amerikiečių kompanijos „Coca-Cola“ ir „McDonald's“ nuo šių metų gruodžio 21 dienos šalyje nustos veikti, praneša gazeta.ru. Bolivijos užsienio reikalų ministras Davidas Choquehuanca pažymėjo, kad toks sprendimas bus vykdomas remiantis majų kalendoriumi ir pažymės kapitalizmo baigtį ir naujo, kultūrinio gyvenimo pradžią.
(4) 2012-08-01 2
Maisto kainos auga drauge su alkstančių burnų skaičiumi, tad maisto futurologai turi darbo, rašo BBC. Šie mokslininkai bando atspėti ateitį, o konkrečiau maisto futorologai bando atsakyti į klausimą, kaip per ateinančius 20 metų pasikeis žmonijos mitybos racionas.